Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1441
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
A vasárnap nekem még képlékeny. Egyenlõre maradjunk a szombat 9-ben, aztán ha nincs dolog vasárnap, akkor aznap is nyomhatunk egyet, de akkor is a délelõtt volna a jobb...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1442
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Részemrõl jó a Csali. Mások?

Én a szombat 9 órát biztosan kihagyom. Még fel kellene tennem a terepgumikat a bringámra, bekötnöm az elsõ váltót, meg feltennem a km óra motyeszát. Én csak vasárnap tekerek szerintem egyet, ha fagy lesz, nagyon nem akarom összeganyízni a bringám, itt a 3.on erkély nélkül kicsit macera a takarítása.

#1443
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Jártam már arra


Részemrõl jó a Csali. Mások?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1444
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Jó látni Csabit a dobogón!!!:cool2::lick::clap:
Szerintem itt bizonyíthatna igazán egy mosószer-reklám!!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1445
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Jártam már arra



Onnan tudod az utat?



#1446
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Itt van pár fénykép az idei Cyclocross OB-ról, ahol Duzmi megnyerte az amatõr futamot, Dezsõ pedig második lett a master kategóriában. Mindkettejükrõl vannak képek. Duzmi szerencsére a KES-es mezben feszít!
És nem adtak neki bajnok mezt???

http://www.bringaban...casa/index.html
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1447
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Mondjuk találka lehetne a Csalánosiban aztán onnan lehet esetleg továbbmenni.


Onnan tudod az utat?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1448
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Mondjuk találka lehetne a Csalánosiban aztán onnan lehet esetleg továbbmenni.



Alakul a hó, még ha nem is 5 perc alatt hullik le a 10 centi.

Nekem teljesen mindegy merre megyünk, egyedül annyi a megkötés, hogy délre szeretnék otthon lenni. Ez szombatra vonatkozik. Menjünk délelõtt 9 felé és akkor egy derekas tekerés belefér.

Duzmival múltkor az arborétum mellõl indultunk, de 2-3 éve a srácokkal nyomtunk egy Nyomási iskola (Metro elõtt)-Tõserdõ-Nyomási iskola etapot. Azon az útvonalon is el lehet indulni.
Gondoljátok át, én nyitott vagyok!



#1449
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
rám most 1-2 hét fekvés vár..

#1450
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Alakul a hó, még ha nem is 5 perc alatt hullik le a 10 centi.

Nekem teljesen mindegy merre megyünk, egyedül annyi a megkötés, hogy délre szeretnék otthon lenni. Ez szombatra vonatkozik. Menjünk délelõtt 9 felé és akkor egy derekas tekerés belefér.

Duzmival múltkor az arborétum mellõl indultunk, de 2-3 éve a srácokkal nyomtunk egy Nyomási iskola (Metro elõtt)-Tõserdõ-Nyomási iskola etapot. Azon az útvonalon is el lehet indulni.
Gondoljátok át, én nyitott vagyok!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1451
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

a csalánosit hagyjuk még egy picit olvadni? :D


A Csalánosi nem olyan nagy, hogy élvezetesen lehessen 1-2 órán át tekerni ott...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1452
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

a csalánosit hagyjuk még egy picit olvadni? :D


Ebben az idõben nem igen fog olvadni, de rakd össze gyorsan új meridád te is és gyere, azzal az igazi kihívás :)

#1453
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
a csalánosit hagyjuk még egy picit olvadni? :D

#1454
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Hölgyek és urak!

Ha hihetünk a meteorológiának, hétvége felé jön a hó! Van valakinek kedve kimenni egy hótekerésre hétvégén? Földúton elkószálnánk...
Mondjuk a szombat annyiból rossz, hogy 13 órától van egy fogadás, amin meg kell jelennem, de elõtte, illetve vasárnap hadra fogható vagyok. Várom a javaslatokat!


Ez lehet engem is érdekel :D Mi lenne rá az elképzelés, földút gondolom, hóban nem szívesen csúszkálok a kocsik közt, bár amíg nincs kisíkosítva, addig tapad a monti gumi. :) Reptér környékén val elég nagy terület, ahol szabadon lehetne ökörködi, forgalom nélkül. :) Akadnak, dombocskák és gödröcskék is, amik fokozhatják a hangulatot. :D

#1455
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Én meg nagyoncsúnyán megfáztam...ráadásul még csak bringa közelében sem voltam...

#1456
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Gyerünk a hóba!




Hölgyek és urak!

Ha hihetünk a meteorológiának, hétvége felé jön a hó! Van valakinek kedve kimenni egy hótekerésre hétvégén? Földúton elkószálnánk...
Mondjuk a szombat annyiból rossz, hogy 13 órától van egy fogadás, amin meg kell jelennem, de elõtte, illetve vasárnap hadra fogható vagyok. Várom a javaslatokat!



#1457
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Ne feledjük, hogy Johnynak amikor rossz, az igazából jó!:smack:

Ezért szokott minket ripityára verni minden tavasszal.

Meg nyáron.

Hát még õsszel!


Ebbõl semmi sem igaz!:no:
Szerintem hasonló egy (búvár)úszó mindennapi edzéseihez. Azért órákat töltenek ingerszegény környezetben, faltól-falig. Itt fel lehet fogni úgy, hogy "el vagyunk kényeztetve" tavasszal-nyáron-õsszel, most meg kömény munka van. Persze a céljaink kell, hogy meghatározzák ezt is. Aki jól akarja magát érezni, az ilyenkor más szabadidõsportot választ.
Aki nem, az közelebb kerül Buddhához, Jézushoz, Mohammedhez, Visnuhoz a görgõn...:D:D:D
Egyébként "mi" is csináltuk a kinti edzéseket bõven, de több ilyen idény után tavasszal fájtak az izületeim, amikor átfagyva kádba ültem nyikorogtak a térdeim... Sztem nem éri meg.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1458
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hölgyek és urak!

Ha hihetünk a meteorológiának, hétvége felé jön a hó! Van valakinek kedve kimenni egy hótekerésre hétvégén? Földúton elkószálnánk...
Mondjuk a szombat annyiból rossz, hogy 13 órától van egy fogadás, amin meg kell jelennem, de elõtte, illetve vasárnap hadra fogható vagyok. Várom a javaslatokat!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1459
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ne feledjük, hogy Johnynak amikor rossz, az igazából jó!:smack:

Ezért szokott minket ripityára verni minden tavasszal.

Meg nyáron.

Hát még õsszel!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1460
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Amit tudok rólad az alapján nem igazán vagy az :) .
Nem is néztél közben semmit?