Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1381
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

van esély, hogy kész lesz a bringám szerdáig?


Immáron nem vagyok illetékes a témában, szóval akármit is mondok, az nem releváns tényezõ a kerékpárod összeszerelését illetõen. (Gémes holnap odaadja a kereket, viszem pestre asztalt csapkodni)

#1382
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts

Na hát nekem kötelezõ jelleggel 4ig a mûhelyben kellett lennem, és restaurálási tervezetet és árajánlatot írni a Hódmezõvásárhelyi Városháza cuccaira (cserébe szép új meg felújított kilincsek lesznek :P ), mire hazaértem, addigra meg sötét lett. Viszont fogtam magam, és elmentem futni egy 10km-es karikát. Kezdem megszeretni ezt a futás dolgot :D


van esély, hogy kész lesz a bringám szerdáig?

#1383
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Na hát nekem kötelezõ jelleggel 4ig a mûhelyben kellett lennem, és restaurálási tervezetet és árajánlatot írni a Hódmezõvásárhelyi Városháza cuccaira (cserébe szép új meg felújított kilincsek lesznek :P ), mire hazaértem, addigra meg sötét lett. Viszont fogtam magam, és elmentem futni egy 10km-es karikát. Kezdem megszeretni ezt a futás dolgot :D

#1384
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts

Hát szinte sejtettem... Én ma görgõzni fogok, de srácok, délutánra szinte biztos, hogy száraz lesz az út: MENEKÜLJÖN MINDENKI KIFELÉ! :horse:


Én is várok délutánig, hátha...
A görgõtõl kezd már hányingerem lenni:puke::puke::puke:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1385
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hát szinte sejtettem... Én ma görgõzni fogok, de srácok, délutánra szinte biztos, hogy száraz lesz az út: MENEKÜLJÖN MINDENKI KIFELÉ! :horse:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1386
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hát srácok... Szerintem az nyert, aki ma napközben ment ki tekerni.
Most szépen maszatol az idõ... Innentõl én a holnapot fakultatívvá teszem, már csak azért is, mert nekem 8:30 körül indulnom kell, hogy délre kint legyek szüleimnél (Lilla nap).
Ha csak nyálkás az út és pluszt mutat a hõmérõ, sztem én kimegyek.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1387
tothnandi

tothnandi

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Jaja, jó volt beszélgetni.
Épp nézem, egész jó idõt ígérnek mostanában. Kezdek végre reménykedni... :)

#1388
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Megkeresni rá a pénzt egy emberöltõ... :P


Jah, aztán ülhetsz rajtuk vénségedre... Lásd pl Jani :D:D
(magadra ne vedd! :) )
Amúgy találkoztam ma Nándival, dumáltunk egy jót...Ma vittem ki elõször az országútit...nem elkezdett esni az esõ? :mad:

#1389
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Mikor Jani vette a vázát, akkor volt jó világ...Aerozine hajtómûvek, Karbona könyöklõk, Zipp kerekek, Merida idõfutam váz...stb és egy helyen egy idõben :D volt is nyálcsorgatás...


Áh, ezekre a cuccokra már születni kell. Megkeresni rá a pénzt egy emberöltõ... :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1390
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Na látod, tegnap ott is voltam éppen...
A kis Scultura váz nagyon jó árban van, kár, hogy S-es. Az M-es Sculturára meg nem tudtak mondani semmit. Azt mondták nézzek fel a bikefunra, mert ezt a gépet a nagyker hozta le, tehát az övéké.
A Miche kerék meg eléggé borsos áron van. Nem kapkodják el...

Mikor Jani vette a vázát, akkor volt jó világ...Aerozine hajtómûvek, Karbona könyöklõk, Zipp kerekek, Merida idõfutam váz...stb és egy helyen egy idõben :D volt is nyálcsorgatás...

#1391
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Nekem jaúú!
Kistányéron.

#1392
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Duzmi és a többiek! Péntek-szombatra jó trutyi idõt mondanak. Vasárnap délelõtt viszont jó is lehetne akár. Mehetnénk egy valóban laza kis Tour De Örkényt...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1393
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Nézz be bicishopba :) most épp két merida carbon outi váz van bent, meg van carbon kerék is...

Na látod, tegnap ott is voltam éppen...
A kis Scultura váz nagyon jó árban van, kár, hogy S-es. Az M-es Sculturára meg nem tudtak mondani semmit. Azt mondták nézzek fel a bikefunra, mert ezt a gépet a nagyker hozta le, tehát az övéké.
A Miche kerék meg eléggé borsos áron van. Nem kapkodják el...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1394
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Nézz be bicishopba :) most épp két merida carbon outi váz van bent, meg van carbon kerék is...

#1395
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Mennyiért???


Jaj már, a magyar sosem az árakat nézi!!! 560.000 Ft körül van. De megéri. Ha Basso gépével akarsz tekerni...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1396
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts

Na tessék, ritkán járok arra, de tegnap éppen én is benéztem. Le is esett az állam. Jó, hogy végre egy-egy komolyabb portékájuk is van. Mondjuk a hajtómû méltatlan ehhez a vázhoz, a kerék meg edzeni jó, de versenyre talán nehézkes. Viszont ennyiért biztosan megéri. Állítólag van is már érdeklõdõ rá.


Mennyiért???
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1397
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Hétvégén ha felenged pörgethetnénk egy ovatost.
Voltm ma a Ma.ellanban van bent egy pöpec Cannondale,aki arrajár érdemes megnézni.


Na tessék, ritkán járok arra, de tegnap éppen én is benéztem. Le is esett az állam. Jó, hogy végre egy-egy komolyabb portékájuk is van. Mondjuk a hajtómû méltatlan ehhez a vázhoz, a kerék meg edzeni jó, de versenyre talán nehézkes. Viszont ennyiért biztosan megéri. Állítólag van is már érdeklõdõ rá.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1398
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Hétvégén ha felenged pörgethetnénk egy ovatost.
Voltm ma a Ma.ellanban van bent egy pöpec Cannondale,aki arrajár érdemes megnézni.

#1399
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Szombaton olyat tettem, mit már régen: úgy 15 év után újra síeltem.

Aszongyák tipikusan motoregér sítechnikám van. Gondolom ez nem dícséret volt. De 3 fából lent voltam. :ubytek:

Fél napot nyomattunk, de a vádlim majd szétszakadt. Pedig szoktam használni.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1400
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Nyár végére kész is! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: