Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#981
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts

Papírkutyák voltunk hozzá...Én most szombaton pelso, aztán jövõhéten végig ottleszek a balatonnál (szerda-vasárnap).


ha jó idõ lesz akkor szombaton Velence10 vasránap Börzsöny, ha nem akkor csak Börzsöny... jövõhéten meg megint vizsgahegyek..

#982
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest

Papírkutyák voltunk hozzá...Én most szombaton pelso, aztán jövõhéten végig ottleszek a balatonnál (szerda-vasárnap).


Csak nem a bike fest-en. :D Remélem jó idõ lesz, haverokkal mi is el akarunk tekerni rá.

#983
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Papírkutyák voltunk hozzá...Én most szombaton pelso, aztán jövõhéten végig ottleszek a balatonnál (szerda-vasárnap).

#984
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
valaki volt innen Kínok kínján? (én K&Hn futottam VOLNA ;) úgyhogy én nem voltam de haverok igen)

#985
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Áh, ez az idõjárás már az idegeimre megy. :(

Pedig kell akili, mert jövõ vasárnap jelenés Tihanyban. Remélem hétvégén tudok hegyezni...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#986
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Aki esetleg terepen akar vesenyezni hétvégén,itt van két lehetõség,én mindkettõn ott leszek.
Str
gurigabringa.eoldal.hu - V

#987
bsh

bsh

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
sziasztok! látom van kecsói topik is, gondoltam akkor elsõ fórumhozzászólásként beköszönnék... :)

#988
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Na megyek viharvadászatra. A meleg szobában nézzétek meg mit kapnak a csúúnya bringatolvajok:

KLIKK IDE

#989
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Kromofág az durva lenne!

A Dura láncot lemarná 105-re. :D


Szerintem nem csinálna vele semmi különöset...De hogy fémtiszta lenne, az biztos :D

#990
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Börzsöny - Cserhát környékét akarom kitûzni Vasárnapra...

#991
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Kromofág az durva lenne!

A Dura láncot lemarná 105-re. :D

Kicsit eltûntem, de tervbe vettem, hogy visszatérek. Ezen a héten szeretnék többet tekerni. Hétközben mondjuk max 1-2x menne a kicsit hosszabb, de a hétvégén szerintem mindkét nap a Mátrában leszek. Valaki nem látogat meg?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#992
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Mi a bajod vele?

habzik, nem oldja olyan gyorsan és tisztán a dolgokat mint a higító. Meg melóban is fõleg higítót használunk vagy kromofágot, brigéciol kb nincs is...

#993
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest

Nem szeretek brigéciollal dolgozni.


Mi a bajod vele?

#994
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
nem tudtam 15 perc alatt feltolni LS-re így új hozzászólás (dobáljatok meg)

Elvileg LIVESTRONG-ra felraktam mindjárt megkukkantom az órácskámat is mit mutat...

#995
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
hát 145 lett.. nem vagyok kipihent... megmásztam mindent ami útba esett... próbálok valami értelmeset kiszedni az órámból .. bár a GPS-e solymár elõtt lemerült :(

#996
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Sac!
Itten vagyol???:D
Mááá kerestelek!
A brigéciol sztem is a legjobb. Fõleg az a tulajdonsága tetszik, hogy vízoldékony.
A lánc karbantartása nagyon kifizetõdõ: elméletileg 2-3 e-ként kellene cserélni a lánc-fogaskerék párost...
Én kb 300 km-ként eltakarítom, így egy szezont kibír: ultegra sor dura lánccal 10e km!
(2005-tõl stabilan megvolt az évi tízezer km)
Ha nagyon koszos brigéciolos flakonrázás után tepsiben beáztatom motorex-be.
Kiveszem pörgetem mint a csikós hortobágyon.
felteszem kicsit megtörlöm.
Speciális anyaggal kezelik a nyamvadtak a gyárban, Baranyit kérdeztem miajóisten az, mosolygott és azt mondta õ sem tudja! Pedig nagyon sokat bír vele.
Emlékeztet arra a trutyira amit egyszer egy bicós bótba vettem sokezerért 1 (!) decit: az volt ráírva, hogy campagnolo:D na barátom az bírta egy évig a deci.
A legrosszabb megoldás az olaj!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#997
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Széles nyakú mûanyag flakon brigéciol, jól megráz miután állt pár percet, utánna kihalász a flakonból, lemos és csilli villi. Esetleg láncmosó ketyerével, és akkor le sem kell venni. Régen én is fogkefével játszottam, de elég jó játék.


Nem szeretek brigéciollal dolgozni.

#998
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
szerencsem volt!
OMV nel lecsapattam (esszel...) utanna megszaritottam.. es ahogy erzem megmaradt meg a gyari kenes is..

Hu borzasztoan gyenge vagyok.. tekerem 90kilit a pilisben.. 27 atlag (igaz benn van pest..)
Ma teszek egy nagyobbat esztrgom fele .. na majd kidrul.. erossebb nm vagyok max elszantabb:)

#999
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest

Lánc témához: 2literes ásványvizespalackba bele, mellé ízlés szerinti mennyiségû hígító, kupak rá, és ráááázni. Aztán kihalászni a láncot, belerakni valami tálcaszerûségbe, hozzáönteni a leülepített hígítót (hogy a már leoldott mocskot ne öntsük vissza rá), és fogkefével szépen aprólékosan kipucolgatni hígítóval. Utána felrakni, és Rohloff láncolajjal minden csapra egy cseppet, hagyni kb 20percet hogy belemenjen, aztán a fölösleget letörölni.

Na, így NEM csinálom én, mivel nincs idõm ilyenekre. De így kéne :)


Széles nyakú mûanyag flakon brigéciol, jól megráz miután állt pár percet, utánna kihalász a flakonból, lemos és csilli villi. Esetleg láncmosó ketyerével, és akkor le sem kell venni. Régen én is fogkefével játszottam, de elég jó játék.

#1000
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Lánc témához: 2literes ásványvizespalackba bele, mellé ízlés szerinti mennyiségû hígító, kupak rá, és ráááázni. Aztán kihalászni a láncot, belerakni valami tálcaszerûségbe, hozzáönteni a leülepített hígítót (hogy a már leoldott mocskot ne öntsük vissza rá), és fogkefével szépen aprólékosan kipucolgatni hígítóval. Utána felrakni, és Rohloff láncolajjal minden csapra egy cseppet, hagyni kb 20percet hogy belemenjen, aztán a fölösleget letörölni.

Na, így NEM csinálom én, mivel nincs idõm ilyenekre. De így kéne :)