Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#961
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Huh, nem semmi!
Én a helyedben barna gatyában mennék...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#962
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts

..., sasi123 más dimenzióban mentél, amikor beszéltünk... Szerintem a bolyodból a végén egyedül maradtál:D


Sajnos ez azért nem sikerült. 2en elõbb fejezték be a 10 kört.. Mondjuk Õk nem jöttek ki a 11ik körre. Így a 11 körösök közt elsõ lettem...
De Õk 2en tényleg nagyon erõsek voltak.
Velük megyünk 5-6an egy Budapest - Eger oda-visszát, Kékes meglátogatásával.. Érdekes lesz :)

Egyébként 10 körön mentek 34.1es átlagot.....:)

#963
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Kedves Gyulai Gábor!








Sajnos a banki tranzakció nem volt sikeres, ezért a nevezésedet nem tudjuk elfogadni.

Ha továbbra is szeretnél nevezni, akkor kérjük, próbáld újra az átutalást.
Amennyiben technikai problémák adódtak, akkor kérjük, hogy a honlap kapcsolat menüpontban található felület kitöltésével jelezd a problémát.

Üdvözlettel,
Erste Tour szervezõk

© ERSTE Tour 2010

Ezek szerint nem elég, hogy nem mentem el Esztergomba, de még a pénzt is lenyúlják, így Tihanyba sem kell menni.


Gyuluc, én is kaptam a hétvégén levelet az Erstetõl. De nekem nem ezt írták. Nekem azt, hogy jelezzem, ha most át tudom vennei Tihanyban a mezt és írjam meg a méretemet. Szerintem mindenképpen írj nekeik, mert ezt tisztázni kell! És cseszd le õket, hogy idáig miért nem szóltak, mert akkor újra megpróbálod elutalni a pénzt. Hátha engedik még az egybe nevezést és akkor meglesz a mez is... Meg hát jönnöd kell a versenyre!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#964
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Na srácok!

Örörm olvasni, hogy végre beindult a bringás élet! :) Gratula mindenkinek, aki megbírkózott a nagy távval és a hirtelen meleggel!

Én a Mátrában tengettem életem. Valami nem stimmel velem. Amint megmozdulok, rögtön megy a pulzusom egekbe. Szombaton egy 110 kilit mentem, Abasár-Markaz-Kisnána-Recsk-Parád-Galya-és onnan le Gyöngyösre. Nagyon elkészültem az erõmmel. 110 kili lett, de nagyon nem esett jól a vége.
Másnap már csak egy Kékes támadás volt beprogramozva. Hát, ha támadásnak nem is nevezném, azért felsunnyogtam. Azért elég siralnas, hogy 56 percet megyek úgy, hogy gyakorlatilag a Gyöngyös táblától 170 alatt nem volt a pulzusom. A végén joker fokozatban, 39/25-tel araszoltam fel Kékesre: az is 18:30 lett. Tavaly, amikor szar formában voltam, mentem 17 percet. 15 percet simán lehet rajta menni.
Már csak abban reménykedem, hogy ha volt is bennem baci, úgy túlnyomtam a tersthõmérsékletem, hogy kipusztultak. Úgy érzem fájni fog ez a Tihany... :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#965
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
:o Most nézem, hogy az idõm alapján, ha nem puffyn nevezésével megyek (1981-es születési dátum, balaton maratonra szóló nevezés), hanem a saját korosztályomban a pelso kupán, akkor ismét dobogós lehettem volna. Mármint így is az vagyok, csak más nem tud róla :D

De ha azt nézem, hogy férfi korcsoportban (1980-1991) a pelso-sok közül 49. lennék, akkor megintcsak elégedett vagyok :)

a rajtszámom meg 5009-es :)

#966
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
6ot kerekedzett.. megfájdult a dereka :(

#967
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Mit árulkodott az a szemét??:D
Én sokkal késõbb indultam, mint TI, ennek fejében egy 20-30 fõs "peloton" hátbacsapott...
Meg is lepõdtem, mert itt nem volt szokás, vagyis ez volt a 3. teljesítésem és még nem láttam ilyet.
Mindegy beálltam egy kicsit, láttam, hogy 35-40 között lehet haladni úgy, hogy 10-el kevesebb a pulzusom. El is szégyelltem magam, így akkor mi fog fájni 200 felett???:D:D Gyorsan megálltam egy percre, hogy jó messzire menjetek... Azután folytatódott az apatikus kicsivel 30-as átlag feletti befeléfordulás. A célom megvalósult.
Viszont elszomorított, hogy mennyivel kevesebben voltak, mint eddig. Talán a túrdepelzó miatt?? Basszus 1ó10p-et ácsorogtam, hogy kifizessem a nevezésem:(
Mindannyiótoknak gratulálok, sasi123 más dimenzióban mentél, amikor beszéltünk... Szerintem a bolyodból a végén egyedül maradtál:D
Sac! Igen, nem voltam képben, barátnõd köszönt és integetett kb 2 méterrõl, én még õt sem láttam. Jah nem sokat alusztam. De hazafelé az autópályán bepótoltam:( Lajosmizsénél a leállósávból jöttem vissza, ilyet azért nem szokásom csinálni... Sac asszonykád mennyi kört vállalt??
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#968
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts

...
Sac, szerintem téged is láttalak, sokáig együtt bolyoztunk.. Triatlon bringa??
..


Nem en voltam.. nekem teljesen fekete outim van.. kek-fekete NATO-s mezben tekertem... az elso rajtal indultam 5kort mentem a grupettosok kozt/Dreilanderes mezben voltak/ aztan fel korig a bnomet kisergettem, utana ismi jott pihi utan korhatranyban vele mentem 2kort aztan 2t masik 2grupettossal/bar ok is lassuak voltak/ utsot meg magam betoltam.. igy valami 5-6. hely kornyeken jottem be.. es hiaba voltam mar barna.. megis leegtem :S

#969
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Gratulálok!

De jó idõt mentem!!!?? :) Szép is lett volna ha ilyen sebességgel tudnám teljesíteni. Akkor gondolom nem sikerült elbótolni a nevezést? A lényeg hogy megvolt és sikerült körbeérni.

Erõs vagy! :D Amúgy a piszkos anyagiakat akkor holnap szerintem le tudjuk rendezni, hívlak suli után. És természetesen a mezedet is megkapod :)

#970
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Sziasztok,

jó volt a mai V10, Johnnyival is megismerkedtem, a bringája elárulta..:)
Sikerültek a tervek?

Sac, szerintem téged is láttalak, sokáig együtt bolyoztunk.. Triatlon bringa??
Én fehér omo nyergében voltam, kék mezben, fekete nadrágban..

#971
Puffyn

Puffyn

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Gratulálok!

De jó idõt mentem!!!?? :) Szép is lett volna ha ilyen sebességgel tudnám teljesíteni. Akkor gondolom nem sikerült elbótolni a nevezést? A lényeg hogy megvolt és sikerült körbeérni.
"Csak a puffin adhat erõt és mindent lebíró akaratot"

#972
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Nnna én is hazaértem Tour De Pelso-ról. Belógtam az A depóba, és40km-t mentem az élbollyal, a 40. km-nél a hosszú emelkedõn nagyondúrván megrángatták, itt leszakadtam. Késõbb utolértek páran, és összeverõdtünk, végülis 120. kilóméterig jutottam velük, amikoris olyan elviselhetetlenül görcsölt be a talpam hogy ki kellett hogy álljak. Az elsõ 120km-en 38,6os átlagot mentem....Fogtam magam, leültem a kavicsba és vártam a szervízautót hogy felvegyen....csak nem akart jönni, úgyhogy NEGYED ÓRA ülés után nekiindultam ballábbal, jobbláb bant a vázban a kulacsok között. Így egylábas üzemmódban mentem 4km-t, és megint megálltam, akkor ért utól a mezõny (...), aminek a végén ottvolt a mentõautó. Kevertek nekem egy kulacsnyi kálciumos vizet. A pihentetés és a kálciumos víz megtette a hatását, tudtam folytatni a versenyt, összeverõdött megint egy kisebb boly, és így értem be a célba 6órás idõvel. Tehát 34-es átlagom volt az állással-szenvedéssel együtt, anélkül 35,4.
Az eredménylistán Szabó Péter néven keressetek :)

#973
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
nya ez jó volt... 3x álltam meg... (5perc bnõ várás, 2 perc kisdolog, 2 perc kulacstöltés) így 8:57 lett a bruttó idõm, és 8:48 lett a nettó... órám szeint 31,2 átlag lett a 268km-en a GPS 7 km részidéjében volt 40 feletti Lap... csak a peloton eleje elfelejtette mondani, hogy õk 6. kör után kiállnak pihizni...
én 5 nél kiálltam tõlük mert nekem már öngyilkos volt a tempó. utánna pihegtem 28-33 között végig.. néha valakikkel néha egyedül...

Johnnynak meg gratula... nem volt nagyon képben :D ZombiMód online ;)

#974
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Na elvileg a nepek nallunk 6:30 kor akarnak rajtolni holnap... en kiserem a baratnomet zal valszeg nem megyunk gyorsan...
Bnom: FeherFekete giant TT
En: Fekete Guerciotti

majd vagj hatba....

(ha bnom 25km/h ala esik onnantol en is tepem a betont)

#975
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest
Nem semmi, röhej hogy ezt megcsinálják.

#976
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
Hát nekem lehet, hogy nem lesz Tihany.
Erre mondjatok valamit!
Még Esztergom elõtt neveztem, ugye mindhárom versenyre, és küldték az e-mailt, hogy:
Kedves Gyulai Gábor!








Köszönjük a jelentkezésed! A nevezés és a bankkártyás fizetés sikeres volt.

Tranzakcióazonosító: 7241774654
Fizetett összeg: 9900 HUF
Verseny(ek) neve: Esztergom, Tihany, Szerencs

Mivel az elsõ 100 nevezõ között vagy, ezért egy egyedi tervezésû kerékpáros mezt is adunk ajándékba. Az átvétel módjáról emailben küldünk értesítést.

Minden a versennyel, felkészüléssel kapcsolatos további információt a folyamatosan frissülõ honlapunk megtalálsz.

Találkozunk az Erstetour versenyén!

Üdvözlettel,
Erste Tour szervezõk

© ERSTE Tour 2010


Erre tegnapelõtt egy új e-mail, melyben:

Kedves Gyulai Gábor!








Sajnos a banki tranzakció nem volt sikeres, ezért a nevezésedet nem tudjuk elfogadni.

Ha továbbra is szeretnél nevezni, akkor kérjük, próbáld újra az átutalást.
Amennyiben technikai problémák adódtak, akkor kérjük, hogy a honlap kapcsolat menüpontban található felület kitöltésével jelezd a problémát.

Üdvözlettel,
Erste Tour szervezõk

© ERSTE Tour 2010

Ezek szerint nem elég, hogy nem mentem el Esztergomba, de még a pénzt is lenyúlják, így Tihanyba sem kell menni.

#977
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma mégsem megyek ki. :( Dolog van...

Kénytelen leszek holnap-holnapután Mátrázni. ;)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#978
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts

Sasi rábeszélt, végülis én is a Velence10-re megyek :)

csucsu: Dede, bikefest végig. Eledzegetek ott tihany környékén, meg bandázok a dirtösökkel, aztán vasárnap meg verseny :)


Na ennek nagyon örülök :) Reggel 05:01 kor indul a vonat, Délibõl. Mi 3-4ik megállóban fogunk felszállni...

#979
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jaja! Nagyon kijárna már a jóidõ a versenyre. Mármint a Tour De Tihanyra.

Sajnos a szar idõ miatt nem vagyok a legjobb állapotban. Kis betegségféle is kerülget. Ennek ellenére mára már kértem jobb idõt, ha nem esik, 15:50-kor indul a szokásos ki karika.

Tegnap összefutottam egy új arccal. Talán õ is becsatlakozik a pelotonba...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#980
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

ha jó idõ lesz akkor szombaton Velence10 vasránap Börzsöny, ha nem akkor csak Börzsöny... jövõhéten meg megint vizsgahegyek..


Sasi rábeszélt, végülis én is a Velence10-re megyek :)

csucsu: Dede, bikefest végig. Eledzegetek ott tihany környékén, meg bandázok a dirtösökkel, aztán vasárnap meg verseny :)