Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#861
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áh, ez a szél... :( Csak felidegesít. Nekifeszülök a pofaszélnek, hogy viszafelé milyen jó is lesz, aztán nem lett jó. Éppen csak sikerült 48 percen belül teljesíteni a 30 kilit. :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#862
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma 15:50-kor újra indul a 30-as expressz...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#863
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ez a Turul kupa mindig szerencsés az idõjárást illetõen. Idáig kétszer indultam rajta, mindkétszer fejreálltam a meleg miatt. :)

Ja, tegnap én is kimentem. Hát volt szél rendesen. Beleadtam apait-anyait, úgy sikerült kifelé 32-vel menni madárfogásban. Visszafelé 38 volt a leglassabb. Inkább 42.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#864
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hétvégére megint szép idõ alakul....
én brinyiglit tervezek ... péntekre v szombatra v vasránapra (turul kupa ideére biztos ; )

#865
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Pöstön esik :(:(:(:(


Akkor még idõben leléptem :) Oktogontól a Fodor cukrászdáig 2:21:10.....36km/h átlag :) Szép szelem volt :D Soroksáron felüljárónak felfelé szegtem meg az 50es táblát...

#866
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Pöstön esik :(:(:(:(

#867
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma éppen ki tudok slisszanni egy 30-as kis karikára. Aki kedvet érez hozzá, az 15:50-kor legyen a körforgalomnál! Persze, ha nem esik. Sem az esõ, sem a delikvens. :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#868
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Itt a két verseny utáni lista:
http://www.erstetour...rgom_Tihany.pdf

Azt értem, hogy 44 rider teljesítette eddig a két állomást. A sorsolás az elsõ 100 helyezett között lesz, akkor miért nem folytatják a listát a következõ 56 hellyel (akik az egyik állomáson vettek részt), amibe Geri biztosan beférne, de sztem Gyuluc is!!!!!!!! Még szerencsen kiesik pár delikvens, a végén annyira kell csak izgulniuk, hogy melyik értékes ajándékot kapják...


Ezen miért is lepõdünk meg? Amikor már az Esztergomot se halasztották el... Így jutalmazzák a vakmerõ ridereket.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#869
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Itt a két verseny utáni lista:
http://www.erstetour...rgom_Tihany.pdf

Azt értem, hogy 44 rider teljesítette eddig a két állomást. A sorsolás az elsõ 100 helyezett között lesz, akkor miért nem folytatják a listát a következõ 56 hellyel (akik az egyik állomáson vettek részt), amibe Geri biztosan beférne, de sztem Gyuluc is!!!!!!!! Még szerencsen kiesik pár delikvens, a végén annyira kell csak izgulniuk, hogy melyik értékes ajándékot kapják...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#870
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
pesten van 9es a dekában... nekem kézbe csak 8as van..

A leírtak szerint pereceltem el én is... (már mint az esés módja és nem a körülmények) tavaly... sajka-csont törés gyanúval és törött könyökkel gipeszeltek be 2 hétre mind 2 kezemet... a sajka rendben volt így már csak 4 hétig volt a bal kezem vállig gipszelve... én teljesen együtt tudok érezni... jövõ hétvégén haza vergõdök... meglátogatlak és majd viszek csokit...

én 208at tekertem haverral aki gödön csatlakozott...(így õ csak 150et karistolr..) de mi nem siettünk..

#871
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

sziasztok!
bocsánat, ha esetleg illetlenség itt ilyesmit kérdezni, de nincsen véletlenül valakinek elfekvõben egy új, 9 sebességes mtb lánca? SOS lenne! vagy esetleg tipp, hogy hol tudok ilyet még a hétvégén beszerezni?
köszi.


Ami hétvégén nyitva van, az a Decathlon. De hogy 9 sebességes láncuk van-e???
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#872
bsh

bsh

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
sziasztok!
bocsánat, ha esetleg illetlenség itt ilyesmit kérdezni, de nincsen véletlenül valakinek elfekvõben egy új, 9 sebességes mtb lánca? SOS lenne! vagy esetleg tipp, hogy hol tudok ilyet még a hétvégén beszerezni?
köszi.

#873
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Orsó-csont törés közvetlenül a csukló izület alatt. Az alkarban a két csont közül az egyik, hogy az isten b#ssza meg!
Köszi az együttérzést!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#874
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Uhh, nagyon nem hiányzott ez a baleset senkinek sem, fõleg nem Johny-nak :S Gyors felépülést kívánok neki!

A nadrág-mez kombó miatt meg ne fájjon a feje, úgyis olyan volt a gatya betétje mintha menstruálna :) (Õ mondta...)

#875
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Megvolt testmozgás a hétvégére. Pedig milyen jól indult! :(
Összesen heten vágtunk neki a távnak, mondjuk Nemes Nándi újoncként csak Ladánybenéig jött. Meglepetésre a 35-37-es utazót egész jól bírta. Ladánybene után 6-an folytattuk a 100 kilis etapot, mind csupa márkanév: Endre bácsi, aki immár betöltötte a 65 évet, aztán Fekete Zoli, Gyuluc, Duzmi, Johny és jómagam. Érzõdött, hogy ebbõl nagyon jó utazó születhet, így mindenki beleadott jó adagot. Kifelé Johny mondta, hogy ha 36,5-trl mrnt, akkor a kilóméteróra jelezte, hogy az átlaghoz képest lassan megy. Így tekertünk le majd 70 kilit, amikor Örkénybõl kifele menet oldalszeles szakaszra értünk. Nem tudom pontosan hogyan történt, de az egyik forgásnál jól bekígyózott a sor és már csak vészfékezni tudtam, hogy ne fussak rá Duzmi kerekére. Sajnos Johny mögöttem már nem tudott korrigálni. Ráfutott a hátsó kerekemre és nem tudta már megfogni a kerót. Még hátranéztem sûrû bocsánatkérések közepedte, de már csak azt láttam, hogy keresztbefordul a kormány és letenyerel közel negyvenes tempónál. És mindezt 3 héttel a tripla ironman verseny elõtt! A tenyerét és a könyökét nagyon odaverte, a csípõje lehorzsolódott. Az új nadrág-mez kombó (Specialized 30 ropi értékben) tropára ment. A kerónak nem lett szerencsére nagyobb baja, de Johny nem tudott rátámaszkodni a kormányra, így autóval ment haza. Mire én hazatekertem örkénybõl, már gipszben volt a keze, sajka-csont törése lett. Ez egy kis csont a tenyér-csukló találkozásánál.

Sajnálom, hogy így alakult, de ennek ellenére õszintén remélem, hogy mire eljön a megmérettetés ideje, már nem fogja a sérülés hátráltatni.

Veled vagyunk Johny!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#876
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Na akkor lesz a hétvégébõl valami, vagy csak fejben edzünk?

#877
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Pesten csak annyit megyek amíg munkába érek meg haza.. meg amíg ki érek edzeni... egyébként RushHours-tól eltekintve teljesen jól lehet közlekedni pesten...

#878
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Nem szeressem a futárokat... ha gyalog vagyok ha bringával ha kocsival ha bkvval... nem a budapesti közlekedés fény pontjai... mondjuk sajnos a pesti bringások 70% igaz...

Ha azon múlna a kenyered hogy mennyit mész egy nap, te sem arra figyelnél hogy milyen udvariasan elõzöl...Nekem persze nem a megélhetésem a tét, hanem hogy mennyit költök szigeten. Egyébként meg kicsit átvariálnám a mondatodat, hogy helyes legyen

(a futárok) nem a budapesti közlekedés fény pontjai

ezt inkább úgy hogy

A közlekedés nem Budapest fénypontja

És ez mindent megmagyaráz :) Egyébként magabiztosabban közlekedek pesten bringával mint kecskeméten, mert pesten megszokott a bringások jelenléte a forgalomban, és pár paraszttól eltekintve nem húznak rám..stb. Itt meg balf@szkodnak elõzésnél meg minden...

#879
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

Igen, valami baj van velük? :)

Egyébként vasárnapra be van tervezve Sasi-val egy kékestetõ csúcstámadás Pilisrõl indulva és oda visszaérkezve...222km :) Pilisig, meg onnan vissza vonat...


Készenlét vagyok .. olyan messzire nem mehetek.. ha gebasz van 2 órán belül benn kell lennem.. (Vámosmikoláról tavaly 42 átlaggal majdnem visszaértem :D még jó hogy fenn volt a könyöklõ :P meg fút a hátszél...)

Nem szeressem a futárokat... ha gyalog vagyok ha bringával ha kocsival ha bkvval... nem a budapesti közlekedés fény pontjai... mondjuk sajnos a pesti bringások 70% igaz...

#880
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Futárok...

Igen, valami baj van velük? :)

Egyébként vasárnapra be van tervezve Sasi-val egy kékestetõ csúcstámadás Pilisrõl indulva és oda visszaérkezve...222km :) Pilisig, meg onnan vissza vonat...