Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#3561
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

... és így, hogy keresztfia nem ér rá kipucolni a bringáimat, egész vasárnap ihatunk kedvünkre...


ez így azért durva:scared:
így meg kell fejelned a szerszámkészletet egy integrált shimano monoblokkbehúzóval:D:D (már ha van...)

#3562
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
nekem van bowdenvágóm, ha megyek takarítani, elviszem, meg a többi hasznos szerszámot is.
uraim, természetesen korlátlan mennyiségû sör áll rendelkezésetekre az orvostudományért cserébe. és így, hogy keresztfia nem ér rá kipucolni a bringáimat, egész vasárnap ihatunk kedvünkre. aki benne van, tegye fel a kezét magasra! :peace:

#3563
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

bizony :P a Seregély Márta(gyk.: Biondo Bike ) meg a örsi vagy a kerepesi Decathlonba dolgozgat 8)


na az meglepne...

mod: mert hát ugye saját boltja és csapata van,amit igazgat. nem hiszem, hogy nagyon kéne neki a decában dolgozni...

#3564
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

keresztfia, milyen az új cipõd? kitaláltam, hogyan teheted jóvá, hogy ócsároltál. vasárnap mit csinálsz? felugranék hozzád bringát szerelni és pucolni. szegények csupa sarak, de egyedül nem visz rá a lélek, hogy nekiálljak. de ha segítenél... és ha marad idõ, egy gyors kört is tekerhetnénk. esetleg egy instant kessing?
tejsavküszöb, te jó ég! elméletileg is jócskán le vagyok maradva. egyszer valaki egy sör mellett nem foglalná össze az élettani tudnivalókat nekem?:cheers:


taho-t vettem végül. 15 gurigáért igen jó vétel volt:)

a vasárnap meg bukó, mert hétfõn két vizsgám is van és kis szerencsével is csak csütörtökön tudok elkezdeni készülni rájuk, mert addig 2 leadás és még egy vizsga figyel a naptárban.
ha mindez jó egy héttel késõbb is, akkor szétszedjük-összerakjuk a bicódat meg a montira tesszük az ultegrát meg ilyenek...
meg az enyémet is összerakhatjuk, mert már csak lánc meg pedál hiányzik hozzá.
apropó: nincs bovdenvágó fogótok véletlenül? az sok bajtól tudna megmenteni...:D

#3565
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
bizony :P a Seregély Márta(gyk.: Biondo Bike ) meg a örsi vagy a kerepesi Decathlonba dolgozgat 8)

#3566
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

hány sör mellett?


Én három után kitálalok rendesen! :throwup:

Apropo: Láttam a Specziár Viktort, a soroksári Decában dolgozik. Hát innen az alkatrészellátás!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3567
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
én még nem takarítok :D
még latyak az idõ 8) mostis úgy néz ki mint ha Paris Ruobaix mentem volna 8)

nam1 de lehet a hét vége felé már befigyel eselteg egy rövidecske pimpós tekergetés ... be kell járatni a bukót 8)

#3568
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

keresztfia, milyen az új cipõd? kitaláltam, hogyan teheted jóvá, hogy ócsároltál. vasárnap mit csinálsz? felugranék hozzád bringát szerelni és pucolni. szegények csupa sarak, de egyedül nem visz rá a lélek, hogy nekiálljak. de ha segítenél... és ha marad idõ, egy gyors kört is tekerhetnénk. esetleg egy instant kessing?
tejsavküszöb, te jó ég! elméletileg is jócskán le vagyok maradva. egyszer valaki egy sör mellett nem foglalná össze az élettani tudnivalókat nekem?:cheers:

hány sör mellett?

#3569
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
keresztfia, milyen az új cipõd? kitaláltam, hogyan teheted jóvá, hogy ócsároltál. vasárnap mit csinálsz? felugranék hozzád bringát szerelni és pucolni. szegények csupa sarak, de egyedül nem visz rá a lélek, hogy nekiálljak. de ha segítenél... és ha marad idõ, egy gyors kört is tekerhetnénk. esetleg egy instant kessing?
tejsavküszöb, te jó ég! elméletileg is jócskán le vagyok maradva. egyszer valaki egy sör mellett nem foglalná össze az élettani tudnivalókat nekem?:cheers:

#3570
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hejj srácok! Végre újra éled a fórum. Visszatért mindenki a téli bejgliturizmusból!

A hétvégén én is sóvárogva néztem ki az ablakon. Szép idõ volt. Sajnos családi rendezvény is. Ezért nem mentem ki. Pedig nagyon szívesen elszaladtam volna egy százasra a bátrabakkal. Lassan nagyon itt az ideje, hogy kimerészkedjünk, mert én is kezdek befordulni otthon a görgõn. Azért a másfél, két óra egy helyben sokkal jobban megviseli az embert, mint kint. A spinningnél Tomekkel értek egyet, most nekünk nem az a cél, hogy zenére tekerjünk, elsõ körben egy alap állóképességet és kis erõt kell fejleszteni.
Idén már elkezdtem a mászást. Eljutok max ellenállásig, igaz kis pedálfordulattal. Ebbõl kell majd szépen átmenni gyorsba.
Amit Keresztfia csinál, az is szép dolog, csak rendszertelen mozgással el fog szaladni az Elsõ Sor elõle. De már az is dícséretes, ha valaki a kerékpározás öröméért teker. Bár szerintem itt mindanjian így csináljuk, csak ha már csináljuk, miért is ne rendszerezve?!
Johny! Egyszer én is bemérném magam a szjúpör rendszereden.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3571
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

én a bringázás öröméért tekerek, nem azért, hogy duzzadjon a fejem 200-as pulzusnál. ha épp 10km esik jól, akkor annyit megyek, ha meg épp egy 100-ast megyünk a bükkben az is frankó:) a társaság így is - úgy is jó, és ha más nem a forraltboros bödönnél utolérek mindenkit:D

mod: hétfõn lesz rendes cipõm, akkor megyek szigorítani a normafára!

egy kis pontosítás : nem azért mentem 200 pulzussal , mert nekem így jó , hanem a tejsavküszöbömet kerestük (meglett: 180 ) , ezt a mérést érdemes megcsinálni , mert ebbõl az adatból szinte mindent le lehet vezetni ,
rendes körülmények között mostanában max 165-ig engedem akár spinningen , akár kint

#3572
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
le vagyok maradva! itt már javában megy a verbális marathon, én meg még mindig nem döntöttem el, hogy reggelente átmásszak-e a termálból az úszómedencébe. milyen cipõt veszel, tyutyuka? mellesleg a technikás beszólásért még számolunk! :smack:

#3573
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
majd megmutatom :P
nem nagy cucc ... majd elrángatlak tekerni .. de kösd fel a gatyá nálam nincs skmenés :D ha nem emelkedik az út arra nem is megyün k:D

#3574
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

normafa? :D oda mi is szoktunk felmászni barátnõmmel.. bár én HHH ra is felnézek.. ha van idõm akkor meg bárhova.. majd lehet összefutunk bár amíg ien latyak van én max az uszodáig megyek :D


HHH-re mennék én is, de nem tudom az utat. térképem meg még nincs. lehet arra is kéne lóvét szánni, nem csak a bringára:D

#3575
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
normafa? :D oda mi is szoktunk felmászni barátnõmmel.. bár én HHH ra is felnézek.. ha van idõm akkor meg bárhova.. majd lehet összefutunk bár amíg ien latyak van én max az uszodáig megyek :D

#3576
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

Látszik, hogy nem görgõztél még igazán keményen...:)
tegnap TomB arcát jó volt nézni 199-es pulzusnál...
Pedig olyan izomkötegek kígyóznak a lábán, hogy sprinternek nézném... Egy átlag ember ebbe simán belehalt volna.

3 v 4 hete mentem 100 km-t görgõn. Éreztem vagy 200-nak.



én a bringázás öröméért tekerek, nem azért, hogy duzzadjon a fejem 200-as pulzusnál. ha épp 10km esik jól, akkor annyit megyek, ha meg épp egy 100-ast megyünk a bükkben az is frankó:) a társaság így is - úgy is jó, és ha más nem a forraltboros bödönnél utolérek mindenkit:D

mod: hétfõn lesz rendes cipõm, akkor megyek szigorítani a normafára!

#3577
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
görgõnek legnagyobb baja hogy nincs hûtés 8(
monjuk nekemelég nagy skálán mozogapulzusom de ha nincs menetszél énis furcsán kezdek kinézni

#3578
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts

látom divatos télen a szobabiciklizés...biondóék is épp azt tervezgették tegnapelõtt, amikor ott jártam. nálunk anyám szobabiciklizett, mert nem tud rendes bringán menni. szerintem kb. erre is van kitalálva.
öltözzetek, üljetek montira és irány a csalánosi!:lol1:


Látszik, hogy nem görgõztél még igazán keményen...:)
tegnap TomB arcát jó volt nézni 199-es pulzusnál...
Pedig olyan izomkötegek kígyóznak a lábán, hogy sprinternek nézném... Egy átlag ember ebbe simán belehalt volna.

3 v 4 hete mentem 100 km-t görgõn. Éreztem vagy 200-nak.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3579
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Javaslom próbáld ki ezt a "szoba biciklizés" majd rájössz. Én saját magamon tapasztaltam, hogy iszonyat sokat számít.

TomB, miért nem próbáljátok ki inkább a rendes spinninget, a Szilvi tök jó edzéseket tart, én most is megyek hozzá mindjárt. :) Jobban motiválja az embert a zene, meg ha edzõ mondja mit csináljon. Az ellenálást meg te szabályozod, rajtad múlik milyen kemény az edzés. :)

Szia Csucsu,
biztosan ki fogjuk próbálni de most más a cél , aerob zónában forgatni/terhelni hetekig ,

a "szobabringa" meg mindenkinek ajánlott , mert bizonyos dolgokat jobban lehet gyakorolni mint kint ,
persze azt aláírom , hogy bringázni kint jó és szép igazán,

#3580
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 posts
  • LocationBudapest
Javaslom próbáld ki ezt a "szoba biciklizés" majd rájössz. Én saját magamon tapasztaltam, hogy iszonyat sokat számít.

TomB, miért nem próbáljátok ki inkább a rendes spinninget, a Szilvi tök jó edzéseket tart, én most is megyek hozzá mindjárt. :) Jobban motiválja az embert a zene, meg ha edzõ mondja mit csináljon. Az ellenálást meg te szabályozod, rajtad múlik milyen kemény az edzés. :)