Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3541
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
én Triathlonra tájfutásra használom és hát vannak oan dolgok amik az enyémbe benne vannak 40k ért és a polarba nincs 8) jó mitnemonjak bringán 120km HEGYI/VÁROSI kerékpár mellett tévedett 3kmt mert a GPS aluljárónál elvesztette a jelet és kellett neki 300m hogy megtalálja.. meg a fák alatt is pontatlankodott... de monjuk futásnál 22km alatt 1m-t tévedett szemben a polar 200m vel 8) enyit a lépés számlálóról szegénykém mit csinálhat tájfutás alatt amikor 1 lépésed/ugrásod se ugyanakkora ... és monjuk nem mutatja az emelkedési szintedet.. a megtett magasságot csak a 725x kb 90k ért :D

a polar az polar.. az 1 név amit kifizecc ugyan úgy mint a Kona .. de egy országútis nem a kona feliratot nézi hanem hogy deda csövekbõl van összepakkantva az a váz pedig nem 500k hanem cask 200 8) csak nincs rajta hogy Kona ;)

és visszatérve El Imbatidohoz: ha lenne pénzem Polart vennék :) (de monjuk a timexem jó kajak/kenuhoz, sízéshez sziklamászáshoz túrához 8)

#3542
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
El Imb: én kipróbálnám vasárnap a használaton kívüli pulzusmérõdet, köszönettel. Így legalább megkereshetem a tejsavküszöbömet :)
Geri, szívembõl beszéltél! Én sem azért szeretem a jó cuccokat, mert annyira menõ vagyok. Egyszerûen örömmel tölt el, hogy vannak. Mellesleg a pulzusmérõnek hasznát is látom, fõleg az én koromban. Magamtól nem tudom eldönteni, hogy kimerültem, vagy csak lusta vagyok :)
Akkor vasárnap 9:30 uraim! Bejelentkeztem. De most már ne hagyjatok egyedül!

#3543
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ej-ej srácok! Látom temetitek a technokratákat.
Tegye mindenki a szívére a kezét:
- ha lenne annyi pénzetek, hogy megengedhessétek magatoknak, nem vennétek-e fullkarbon kerót csúcsszettel? Holott baromira nem használjuk ki.
- ha veszel valamit, nem a legolcsóbbat kéne venni, mert annak esetleg hamar eléred a határait.
- ha már csinálsz valamit és szereted, nem lenne-e jó, hogy látnál is benne valami elõrelépést?

Nos, Keresztfia ezidáig csak tõled hallottam azt, hogy ha úgy tartja kedved akkor csak 10 kilómétert tekersz. A fórumozók 90%-a azért rendszert próbál vinni a tekerésbe. Nem is hinnéd, hogy egy ilyen pulzusmérõ mennyi segítséget jelenthet. Persze, ehhez tudatosság is kell. Itt vagyunk páran, akik a sportot komolyabban ûztük/ûzzük. Nekünk sokat segít. Nekem semmi bajom a just for fun tekeréssel. Csak más a szemléletem.
Ezt nem fikázásként írtam, csak próbáld megérteni a mi álláspontunkat is.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3544
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Aloha!

A Timex órákkal ugyanaz volt a problémám, mint a Casio-val, nem mindig a pontos értékeket mutatja...a Timexemet eladtam, a Casio-t pedig visszavittem. A Polar az Polar! Kerón és csuklón is azt használok; persze nem egyidõben. Nyilván a tekeréshez nem létfontosságú a pulzusmérõ, de nem árt, ha van visszajelzésed arról, hogy éppen egy könnyed szívroham fut át Rajtad :-) A viccet félretéve: van egy X-Fact pulzusmérõm, én nem használom, mert vettem Polart, úgyhogy szívesen átadom bárkinek ingyen és bérmentve, ha igényli. Mondjuk a vasárnapi spinningen...és ha már itt tartunk, valóban spd cipõ kell, vagy sima keménytalpú, mert van négy becsatolható és 5 kengyeles bringa; egyébként LeMond gépek...tekertünk ilyennel néhányan, úgyhogy asszem mondhatom, hogy jó! Emellet bringás gatya (vagy nem), bringás felsõ (vagy nem), 1 liter víz és jónapot. Akkor see you Sunday, 9.30.:waga:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3545
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
én ironmanre meg hosszú edzésre veszem/vettem fel a GPSt is meg a puzusmérõt... ja meg ha tempót futok 8) nem oan rossz az azért ... én is a természetesség híve vagyok csak sajna a hóban outival aszfaltgumikkal viccesen adnám elõ a dolgot.. (pláne a nõvérkéknek utánna :D)

#3546
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
magam is a természetesség híve vagyok(hóban,fagyban,sárban tekerés):scared:
van ilyen pulzus órám, mikor rajtam van mintha egy droid lennék(nem is túl gyakran használom).

#3547
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
annyi sz@rt vásároltok össze, hogy már csak motor kéne a hajtókarra és minden automatizált meg elektromos lesz:D
na pont ezért nem szobabiciklizek, nem veszek hétszólós, világítós polárórát. ez már az élmányfaktor rovására megy nálam.

#3548
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ja! Ténleg, a Timexek sem rosszak és nem kerülnek annyiba. De a Polar az Polar... De sznobok vagyunk, na! :w_morde:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3549
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát én Timex el szenvedek 8) kellett futásra is és a lépésszámlálót nem igazán szeressem... meg hát ezt így bármien sportra lehet használni és 50 ért megkaptam 8) közbe rájöttem hogy a bóvli 500Ft os tesco gazdaságos kilóméterórám tökkéletes a célra... Speed AV ODO TIME 8) enyi kell a többit meg szeretem ha eljön velem

#3550
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

meg vagyok gyõzve, uraim! sosem spinéztem, mit kell oda vinni? kérhetek részletes tájékoztatót? be kell jelentkezni? stoplis cipõ kell? mond valaki egy telefont ahol bejelentkezhetek? asszem 130-ig tudom hallgatni az undok savak mikéntjét :)
nincs mese, be kell szereznem egy pulzusmérõt. apropó, van valakinek ajánlata? valami nem túl drága polarban gondolkodom.

spd-s cipõ , bringásgatya , kitartás , törölközõ , ásványvíz , jókedv , stb

#3551
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

meg vagyok gyõzve, uraim! sosem spinéztem, mit kell oda vinni? kérhetek részletes tájékoztatót? be kell jelentkezni? stoplis cipõ kell? mond valaki egy telefont ahol bejelentkezhetek? asszem 130-ig tudom hallgatni az undok savak mikéntjét :)
nincs mese, be kell szereznem egy pulzusmérõt. apropó, van valakinek ajánlata? valami nem túl drága polarban gondolkodom.


Hát Bazsi, akkor a reggel említett RS800 nem a legmegfelelõbb modell. Az majdnem 100 ropi. Ha jól sejtem, nem kellenek neked kerékpáros funkciók a Polarra, így elég egy futóóra is. Elsõ körben az RS200-at és az RS 400-at tudnám ajánlani. Ezek nagyon sokat tudnak. Az RS400 talán még a számítógépen ki is rajzolja az edzés paramétereit.
Viszont én azt mondom, hogy elõször kérjél kölcsön egy Polart tekerni, mert úgy járhatsz, mint én. Vettem egy vezeték nélküli km órát, ami még eléggé márkás is volt, erre a két rádiójel "összeveszett". Úgyhogy a kilóméterórát eladtam és vennem kellett egy bringás Polart is. Szóval próbáld ki elõbb!

A spinning témában El Imbatido a mindenható!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3552
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
meg vagyok gyõzve, uraim! sosem spinéztem, mit kell oda vinni? kérhetek részletes tájékoztatót? be kell jelentkezni? stoplis cipõ kell? mond valaki egy telefont ahol bejelentkezhetek? asszem 130-ig tudom hallgatni az undok savak mikéntjét :)
nincs mese, be kell szereznem egy pulzusmérõt. apropó, van valakinek ajánlata? valami nem túl drága polarban gondolkodom.

#3553
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
nemkizárt 8)
én ma akartam de mivel egy hegy se járható .... 8(

#3554
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

bizony :P a Seregély Márta(gyk.: Biondo Bike ) meg a örsi vagy a kerepesi Decathlonba dolgozgat 8)


Sac! Szerintem az a Vajda Márti és õ montizik. Láttam én is a budaörsi Deca falán, mint híres dolgozó.

Sajna én is tanulok a hétvégén, így a sörtõl eltekintek, a vasárnapi spinyó nem hangzik rosszul, de ha tényleg 8 fok lesz a hétvégén, akkor inkább kimennék egyet forgatni. Ott jobban lehet dumálni is. Johny, vagy Tomek biztosan elárulja a frankót az undok savakról... :argue:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3555
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Hey! Vasárnapra be is vagyok csekkolva :-) Fél 10, Hoffman u. 6.!
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3556
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

nekem van bowdenvágóm, ha megyek takarítani, elviszem, meg a többi hasznos szerszámot is.
uraim, természetesen korlátlan mennyiségû sör áll rendelkezésetekre az orvostudományért cserébe. és így, hogy keresztfia nem ér rá kipucolni a bringáimat, egész vasárnap ihatunk kedvünkre. aki benne van, tegye fel a kezét magasra! :peace:

javaslom a spinninget , 160-ig tudok beszélni ha kell , vasárnap 9:30-tól a Malom melletti kis utcában , két legyet egy csapásra!

#3557
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát síkon szerintem a közepesnél roszabb kondíciódal is mögötted megyek 8)

#3558
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Kellemes aktuális napszakot kívánok mindenkinek!
Fantomkerékpáros újra itt! Le ne maradjak valamirõl! Mindenféle gusztustalan hegyibringázásban és lillafüredi borozgatásban benne vagyok, vagyunk, én és a térdem!
A közepesnél kicsit rosszabb a kondícióm, de majd én leszek a sikerélményetek :guitar: !
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3559
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
pedgi összefutottam már vele 8) ott vettem a pedálom 8) ... most már nem tudom hogy dolgozik e ott de 2006-07 ben biztos ;)
(a saját boltja csapatja mellett meg azért ne felejtsük el hogy azért õ elég rendesen spiningelget/edzõsget mert magyarországon a sport mûvelésébõl nem lehet megélni)

#3560
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
jobban jársz, ha elviszed valahova berakatni. pl matuzhoz :lol1: