Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#3461
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hát azért már!

Minden napra elfogadható idõt jósol, csak cvasárnapra ígér csapadékot! Szemétség!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3462
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Tomi, reggel fél kilenc körül küldj egy smst, hogy kint vagy bent tervezitek, mert úgy öltözök!:snieg:

ok!

#3463
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

:prosze:
valami tarifát kitalálhatnánk érte. bringamosás, olajozás vagy egy pofa sör vagy valami:)
a stopli gondolom még mindig standard, szóval utánamvágják minden boltban:) vagy tévedek?

sör ,
stopli párezerft , új kellene mert a pedál kopott

#3464
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

vasárnap de. kint ha jó idõ van (4-5 fok) , ha rosszabb , akó szpinyó 9:30-tól a megszokott helyen ,

Tomi, reggel fél kilenc körül küldj egy smst, hogy kint vagy bent tervezitek, mert úgy öltözök!:snieg:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3465
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

elküldöm , Te meg vissza ha nem kell


:prosze:
valami tarifát kitalálhatnánk érte. bringamosás, olajozás vagy egy pofa sör vagy valami:)
a stopli gondolom még mindig standard, szóval utánamvágják minden boltban:) vagy tévedek?

#3466
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
vasárnap de. kint ha jó idõ van (4-5 fok) , ha rosszabb , akó szpinyó 9:30-tól a megszokott helyen ,

#3467
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
A holnap délelõttre nyitott vagyok, de nekem biztos, hogy egyenlõre sok lenne a 34-es átlag.
Csatlakozna még Ökrös kolléga, Tuba Tomi és talán a párom Szilvi is.
30 körüli átlagot tervezve...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3468
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Woáááhhh! Duzmi, te itthon?! Vagy már visszatért a fecske?

Nekem a vasárnap lenne jó egyedül, meg asszem Tomeknek is, Johnynak és Imbyéknek szombaton. Vasárnapra a vészjósok szar idõt mondanak. :piorun:

Az Ungvár nagydíj nálam kiesett, mert akkor lesz az országos bajnokságunk.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3469
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Eszkimó nagyapám nem is érti hogy tudok olyan országban lakni ahol mindig nyár van.
Úgyhogy holnap vagy azután (is) akár mehetnénk egy hosszabbat .

#3470
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
na kérem, ugye, mint tudjuk, a Tihany Cup március 23-án lesz. A területi évadnyitó pedig március 30-án, ez a hagyományos Zombai, amit 2x már teljesítettem, és csak az elsõn tévedtem el (viszont szökésbõl)...:prosze:

Van itt egy érdekes verseny: június 21-én Ungvár Nagydíj (UKR) - nyílt nemzetközi oúti keróverseny? Na? Csak azért, hogy az új mezünket megmutathassuk...:sm:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3471
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

régi klasszikus Look ingyé?

hát úgy...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3472
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Csak annyit tennék hozzá, hogy az a 6 fok a célbaéréskor 2 volt...
Nekem ez már nagyon hideg. Az átlag PONTOSAN 34,16-os lett.


Tyû-ha! 34,16? Erõn felül teljesítettem! :slimak: Egyébiránt az a 2 fok nem volt vészes miután már rendesen befûtött az ember fia. Ha nem állsz meg táv közben, nem fogsz fázni!

Nekem nem is mûködött rendesen a kmórám! Jani mondta néha mennyivel is megyünk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3473
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Helló kerekes barátaim!

Még élek! Bár meg kell mondjam, az elsõ alkalom mindig nagy trauma tud lenni. Mivel eldöntöttem, hogy nem kívánok 150-es pulzus fölé menni, így ezt természetesen nem sikerült betartanom. Johny pajtival tekertem, aki ekkorra már túl volt egy 30as körön. A 30-as tempó meglepõen jónak tûnt a korábbi évek elsõ tekeréséhez képest. Sajnos ezt csak az elsõ 2 kilóméterben volt alkalmam kiélvezni. Onnantól beindult a tempó, már ha beszélhetünk ilyenrõl. Johny elõretört és elkezdte diktálni az utazót. Végülis nem volt olyan gáz, mert így legalább megvolt a 100 körüli pedálfordulat. Szépen forogva ledaráltuk ezt a 30 kilit. Talán az a 33,5ös átlag elsõre még kraftos, de nem volt halálos. Kicsi bringabeállítás és legközelebb jobban fog menni. Lehet, hogy éppen a hétvégén?

Azért sokkal jobb kint menni még ilyen idõben is! Ez a 6 fok körüli hõmérséklet nem zavaró, pláne úgy, hogy a nap is sütött, amég tudott. Azért 1/2 5 körül zuhanórepülésbe kezd. Lámpa ajánlott.

Duzmi nagyon hallgat. Szerintem már valahol meleg égövön teker...

nem lenne hülyeség leszerelni a kmórát !
persze én sem fogom leszerelni...
a sporttudományt feláldozzuk a sebesség oltárán?

#3474
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

köszi a felajánlásokat:clap:
hozzávetõleges képet tudtok mutatni a pedál(ok)ról? csak, hogy legyen elképzelésem:D

elküldöm , Te meg vissza ha nem kell

#3475
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
köszi a felajánlásokat:clap:
hozzávetõleges képet tudtok mutatni a pedál(ok)ról? csak, hogy legyen elképzelésem:D

#3476
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Csak annyit tennék hozzá, hogy az a 6 fok a célbaéréskor 2 volt...
Nekem ez már nagyon hideg. Az átlag PONTOSAN 34,16-os lett.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3477
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Helló kerekes barátaim!

Még élek! Bár meg kell mondjam, az elsõ alkalom mindig nagy trauma tud lenni. Mivel eldöntöttem, hogy nem kívánok 150-es pulzus fölé menni, így ezt természetesen nem sikerült betartanom. Johny pajtival tekertem, aki ekkorra már túl volt egy 30as körön. A 30-as tempó meglepõen jónak tûnt a korábbi évek elsõ tekeréséhez képest. Sajnos ezt csak az elsõ 2 kilóméterben volt alkalmam kiélvezni. Onnantól beindult a tempó, már ha beszélhetünk ilyenrõl. Johny elõretört és elkezdte diktálni az utazót. Végülis nem volt olyan gáz, mert így legalább megvolt a 100 körüli pedálfordulat. Szépen forogva ledaráltuk ezt a 30 kilit. Talán az a 33,5ös átlag elsõre még kraftos, de nem volt halálos. Kicsi bringabeállítás és legközelebb jobban fog menni. Lehet, hogy éppen a hétvégén?

Azért sokkal jobb kint menni még ilyen idõben is! Ez a 6 fok körüli hõmérséklet nem zavaró, pláne úgy, hogy a nap is sütött, amég tudott. Azért 1/2 5 körül zuhanórepülésbe kezd. Lámpa ajánlott.

Duzmi nagyon hallgat. Szerintem már valahol meleg égövön teker...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3478
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

nincs valamelyikõtöknek elfekvõben look, time vagy shimano outi pedálja? megvenném:) már ha tetszik:D

régi klasszikus Look ingyé?

#3479
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Mykonz, ha nélkülözhetetlen, akkor van egy jó sok kilométert látott patinás, de tökéletesen funkcionáló fehér Look-om, ha kell, eljuttatom.
gbalazs, Téged érdekel a kék Merida 903 (sora)?:bell:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3480
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

elfekvõben sajna nincs :D miért te platformot hajtasz vagy mi? :D


most épül a bringa. jövõ héten végzek a vizsgákkal, akkor már csak össze kell rántani. minden alkatrész megvan, kivéve a pedált. van outi meg monti cipõm is. az outi egyelõre hirdetem az apróban. ha meg nem viszik el, míg összerakom a bicót, akkor mehet rá outi pedál, csak nem fussa most 15 rongyos példányra:(