Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#3241
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Hát elég rémisztõ volt a lyukas kerítésbõl úgy ugrott ki mint egy tigris:scared: ,esélyem nem volt.A gazda azt mondta hogy ma megmutatja a kutya papírjait.Szomorú hogy ilyen felelõtlen emberek tartanak kutyát.

#3242
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Basszus Duzmi!

Sosem hittem volna, hogy ilyen kutyák léteznek. Azt hittem, hogy mindig csak futnak melleted, esetleg oda-oda kapnak a lábadhoz. De ez eléggé durva. Még jó, hogy nem rángatott le a keróról. Vagy mégis?! :wtf: Gondolom utána konzultáltál a gazdájával. Vagy simán hazatekertél?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3243
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
majd kiálva teker :D

#3244
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

Ma ismét leckét kapam nagy magyar valóságból!
Haladok Hetény mögött egy dûlõn,mire egy tanyából rámugrik egy böhöm láncoskutya,és egy irgalmatlant a fenekembe harap!
Néhány öltéssel megúsztam,remélem meglessz az oltásija.:cry:


hûha...meddig kell pihenned? Tudsz edzeni? Vagy 2 hét pihi?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3245
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

na latod duzmi .. lassú vagy :D

(Imb: nem lehet hideget rákenni akkor nem tudok felálni... +45°C víz és semmi baja :P )
nadálytõ: Gyulladás csökkentõ, sebgyógyító, fertõtlenítõ regeneráló, és jóformán a rándulástól a törésig mindenra alkalmazzák :D és nekem egész jól hat is barátnõm röpis térdszorítójával együtt használva)


A jégkristálynak csak a neve az, nem hideg :)
Térdszorítóval már dunsztolás :D Vigyázz a térdedre, gyógyulj; tudom milyen sz*r, tavaly az egész nyaram odalett egy hegyi edzés után...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3246
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
na latod duzmi .. lassú vagy :D

(Imb: nem lehet hideget rákenni akkor nem tudok felálni... +45°C víz és semmi baja :P )
nadálytõ: Gyulladás csökkentõ, sebgyógyító, fertõtlenítõ regeneráló, és jóformán a rándulástól a törésig mindenra alkalmazzák :D és nekem egész jól hat is barátnõm röpis térdszorítójával együtt használva)

#3247
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Ma ismét leckét kapam nagy magyar valóságból!
Haladok Hetény mögött egy dûlõn,mire egy tanyából rámugrik egy böhöm láncoskutya,és egy irgalmatlant a fenekembe harap!
Néhány öltéssel megúsztam,remélem meglessz az oltásija.:cry:

#3248
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ajaj Imby! Akkor esõ után köpönyeg. Mondjuk így 0 fok körül már pusztán a levegõvétel is kellemetlen 30km/h körül.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3249
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

Hát tény, hogy friss volt a levegõ. De így is lehetett nyomni azért. Ha holnap is ilyen idõ lesz, azért elgondolkozok rajta...


holnap még jó idõ lesz; pénteken vált majd nyomorultra...:( Kamáslim meg pénteken jön :(
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3250
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

huh.
Tegnap az órám szerint 3 fokban tekertem (max 7, min 2), de az a két óra már nekem így sok volt a széllell együtt. Megint jöhet a görgõ...


Hát tény, hogy friss volt a levegõ. De így is lehetett nyomni azért. Ha holnap is ilyen idõ lesz, azért elgondolkozok rajta...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3251
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

huh.
Tegnap az órám szerint 3 fokban tekertem (max 7, min 2), de az a két óra már nekem így sok volt a széllell együtt. Megint jöhet a görgõ...
TomB! Voltál vasárnap???

80 óvatos ,

#3252
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

vasárnap spinning?


Természetesen mûködik, nyugodtan menjetek, magam nem leszek most ott, mert a kislányom keresztelõje lesz...Szilvivel kontaktáljatok.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3253
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
huh.
Tegnap az órám szerint 3 fokban tekertem (max 7, min 2), de az a két óra már nekem így sok volt a széllell együtt. Megint jöhet a görgõ...
TomB! Voltál vasárnap???
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3254
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Továbbá van egy szomorú prognózisom:

A pénteken kezdõdõ erõteljes hidegbeáramlás sok szempontból az egész tél eddigi legnagyobb támadása. A hideg idõ csúcspontja szombaton és vasárnap várható. A téli jelleg elsõsorban a hõmérsékletben mutatkozik meg, de helyenként hótakaró kialakulása sem kizárt.
A tél eddigi leghidegebb periódusát a decemberi ünnepek alatt éltük át, ám akkor elsõsorban az alsó néhány száz méteren megülõ hideg légpárnának, és a légpárna fölé idõnként érkezõ gyenge frontoknak köszönhettük a téli jelleget. Péntektõl azonban a troposzféra szinte egészét érinti a hidegbetörés, a hegyekben különösen erõs lesz a lehûlés. Az elõrejelzések szerint országos havazás nem várható, de fõként északon és keleten hevesebb hózáporok elõfordulására mindenképpen számíthatunk, amelyekbõl helyenként néhány centis hótakaró is kialakulhat.
A hétvégén az ország legnagyobb részén - még a naposabb területeken is - fagypont alatt tetõzik a hõmérséklet, míg legmagasabb csúcsainkon -10 fok közelében alakul a napi maximum.
A kellemetlenül szeles pénteket és szombatot követõen vasárnap lecsendesedik a szél. Vasárnap és hétfõn a tél eddigi leghidegebb reggeljeire készülhetünk.

vasárnap spinning?

#3255
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Továbbá van egy szomorú prognózisom:

A pénteken kezdõdõ erõteljes hidegbeáramlás sok szempontból az egész tél eddigi legnagyobb támadása. A hideg idõ csúcspontja szombaton és vasárnap várható. A téli jelleg elsõsorban a hõmérsékletben mutatkozik meg, de helyenként hótakaró kialakulása sem kizárt.
A tél eddigi leghidegebb periódusát a decemberi ünnepek alatt éltük át, ám akkor elsõsorban az alsó néhány száz méteren megülõ hideg légpárnának, és a légpárna fölé idõnként érkezõ gyenge frontoknak köszönhettük a téli jelleget. Péntektõl azonban a troposzféra szinte egészét érinti a hidegbetörés, a hegyekben különösen erõs lesz a lehûlés. Az elõrejelzések szerint országos havazás nem várható, de fõként északon és keleten hevesebb hózáporok elõfordulására mindenképpen számíthatunk, amelyekbõl helyenként néhány centis hótakaró is kialakulhat.
A hétvégén az ország legnagyobb részén - még a naposabb területeken is - fagypont alatt tetõzik a hõmérséklet, míg legmagasabb csúcsainkon -10 fok közelében alakul a napi maximum.
A kellemetlenül szeles pénteket és szombatot követõen vasárnap lecsendesedik a szél. Vasárnap és hétfõn a tél eddigi leghidegebb reggeljeire készülhetünk.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3256
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

miért így nem tudod felvenni? :D
úszás lehet jót tenne
egy 10-15 hosz gyors
úgy kihúz :P
kutya bajod
nekem mg a térdem ment tropára... és fingom sincs mibaja ha jövõhétre se hozzá rendbe a fekete nadájtõ krém akkor orvos lesz 8(


azt hiszem a nadálytõ inkább sebekre jó...amit ajánlok, az a gyógyszertárakban kapható Chondro-aid kapszula, és ami jobb, mint a Ben-Gay, az a jégkristály zselé. Azt használom, nagyon jó. Szintén patikában kaphatod. És ez a neve: Jégkristály-gél.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3257
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

akkor hnap hervis.
ej, ha nem sajogna így a derekam, reggel már xfact-tal úsznék :)


k 506 a típusa, az segít. Ha Õk sem tudnak segíteni, marad a silabizálás ;)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3258
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
miért így nem tudod felvenni? :D
úszás lehet jót tenne
egy 10-15 hosz gyors
úgy kihúz :P
kutya bajod
nekem mg a térdem ment tropára... és fingom sincs mibaja ha jövõhétre se hozzá rendbe a fekete nadájtõ krém akkor orvos lesz 8(

#3259
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
akkor hnap hervis.
ej, ha nem sajogna így a derekam, reggel már xfact-tal úsznék :)

#3260
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

szerintem tuti. bár az a farok tényleg lehetne kicsit fentebb :D
cici alá volt téve, passzosan. legközelebb megpróbáljuk fölé tenni. ha sehogy se megy, levágunk belõlük :D


balage, sajnos nincs meg a használati utasítás...a Hervisben vettem anno, hátha ott tudnak segíteni...jó hír, hogy a dobozát megtaláltam, és a leírás szerint vízálló ;)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."