Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#281
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Tényleg, szombaton nekem lenne egy jóó 3 órám.

#282
donnyd80

donnyd80

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
valaki a múlt szombatihoz hasonló tekerésben nem lenne benne a hétvégén?

#283
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Úúúúúhh!
Mondjad azt, hogy képzeljék el a vesztes hogy néz ki!!!
Jobbulást!
Nekem az idõfutam sisakom az íróasztalon figyel, görgõzés közben nézni szoktam....
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#284
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Lett egy ~5 centis vágás a fejemen, amit a kórházban megstoppoltak. :) A sapkámból csavarni lehetett a vért.
Most van egy szép kötés, meg némi fájdalom.

Ejj! Jobbulást!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#285
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Tihanyban velem is össze lehet majd futni, az idõfutamon szintén.

Azt még nem tudni hogy milyen mezben, merthogy a csapatmezek még nem készültek el :D

Kedden pedig szerintem csatlakozok Kerekegyházán, ha nem dolgozok.

#286
donnyd80

donnyd80

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
engem is érdekelne a Tihanyi túra

#287
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Még város tud a legveszélyesebb lenni. rengeteg megállás-elindulás, gyorsítás-lassítás, nagy autó- és gyalogosforgalom. A legtöbb kiszámíthatatlan tényezõ, míg az országúton beállsz egy tempóra, és elég csak a kátyúkat ki-, a kamionokat meg elkerülni, akkor nem lehet nagy gond.
Gyógyulj gyorsan!

A túrára meg gyertek minél többen. Akkor véglegesítsük a dolgot: 11-kor a Ceglédi útnál. Van ott egy kis füves rész, parkszerûség mellette, kiváló gyülekezõhely. Duzmi, az egyik fõszervezõ úgyis olvassa a fórumot, tehát nem fognak elkerülni minket:) És nagyjából 1 óra kell nekik beérni Kecskemétre.

Tavaly meg? Hó volt, mínuszos zimankó, ittmaradt tél...szóval csak a legelszántabbak dugták ki a kereküket, és persze igyekeztek is minél gyorsabban végigtolni. Idén jobbak a kilátásaink idõjárásügyileg, úgy néz ki...

#288
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás
Sziasztok

Részemrõl mindenre nyitott vagyok, bár az elkövetkezõ napok teljesítményét kissé meghatározza, hogy munkából hazafelé fejjel levettem egy villanyoszlopot. Terrrrrmészetesen sisak nélkül. Lett egy ~5 centis vágás a fejemen, amit a kórházban megstoppoltak. :) A sapkámból csavarni lehetett a vért.
Most van egy szép kötés, meg némi fájdalom.

Egyébként nem mintha sisakom nem lenne otthon, de gondoltam a városban otthon-munkahely viszonylatban nem történhet semmi nagy baj.

Viseljetek sisakot. Mindig! :)


Üdv;
Dani
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#289
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Nuca

A tempóra nem a száguldás lesz a jellemzõ. Indulás 10:00-kor és tervezett érkezés 17:00-kor. Ez ~11,5 km/h átlagot jelent.


Tavaly úgy hallottam nem így történt a dolog. :) De szerintem megyek én is, és össztelós montival 2,25ös terpegumikkal nem fogok 30as átlagot menni. :) Pláne, hogy szinte az elsõ idei tekerésem lesz. :)

Oerdescu próbaképp indulj Buda maratonon május elsején, az nem nagy táv, és az elsõ kör után ki lehet szállni, ami tavaly 19 km körül volt, ha jól emlékszem, nem tudom idén lesz-e valami változás. Vagy ha javul a hegyekben a sárhelyzet, meg az idõ, szervezhetünk egy Pilisi tekerést is akár, ott tudok jó részeket. :)

#290
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Errõl jut eszembe. Március 20-án Félsziget Kupa (Tihany). Ha lennénk többen, engem érdekelne a dolog. Na?

Mondjuk 3000HUF a nevezési díj, meg hozzá a benzin. Azért ha többen megyünk, úgy érdekel a dolog.

És lesz egy hétre rá ugye a tahitótfalui idõfutam. Oda is elnézhetnénk, 18 kili, túlélhetõ a táv. 1500 Ft a nevezés, aztán ha lenyomtuk, mehetnénk egy pilisi tekergést.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#291
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Azám! Mindjárt nagyobb a tekerési kedv ilyen idõben!

Ki is megyek ma délután. Négy órakor a Tesco körforgalomnál leszek. Valaki? Nem lesz nagy menet, úgy 40 kili körül gurulnék laza tempóban. Kilométeróra nélküli 30-as utazóra gondoltam.

A 15-i tekerés engem is érdekelhet, még nem tudom pontosan, hogy itthon leszek-e (kis Mátrázás lesz, ha minden jól megy). Mindenesetre figyelem a fórumot, aztán megnézem hol ugrok be, ha megyek. De akkor is szerintem egy darabig együttgurulás lenne, aztán mint pár éve lenyomnám a maradék távot egyben.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#292
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás
Nuca

A tempóra nem a száguldás lesz a jellemzõ. Indulás 10:00-kor és tervezett érkezés 17:00-kor. Ez ~11,5 km/h átlagot jelent.

...

...ésmicsodagyönyörûNAPOSidõvan!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#293
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás
Megnéztem útvonaltervezõvel, kicsivel kevesebb, mint 80 km.
Akkor, ha jól értem az a terv, hogy Kecskeméten csatlakozunk a túrához, majd ugyan azon az útvonalon ahol a túra haladt Kerekrõl visszajövünk, immáron 4-en?

Idõjárásjelentés szerint 4 - 14 C° várható keddre. Remélem igazuk lesz, mert mostanában azért idõnként sikerült mellé-jósolniuk az idõjárást.

:)
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#294
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás
Akkor lehet, hogy én is Kmétrõl indulok. Majd összebeszélünk.

Már vagyunk négyen:

Nuca
yossarian.cpt
Alex
Me
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#295
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Én is megyek. Lehet hogy szintén Kecskeméten csatlakozok, még meglátom.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#296
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

gurigabringa.eoldal.hu - Évadnyitó túra 2011

Országútival, nagymama tempóban, elõtte én mindhárom nap rendes edzést tartok, úgy néz ki, szóval kileszek nagyon :)


Sziasztok!

Ne aggódjatok, nem lesz nagy hajtás, legalábbis nem szokott. Kifejezetten év eleji összetartás jellegû, minden kocsmánál egy pihenõvel, és bevárva mindenkit. Én a kis csapatommal itt csatlakozok majd a társasághoz, tehát reggel nem megyünk ki Kerekre külön, mert minek...felesleges, ha úgyis erre jönnek. Késõbb még megírom pontosan, hogy mi hol gyülekezünk, de lehet akár 11 óra, és mondjuk beginning of Ceglédi út.

#297
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
gurigabringa.eoldal.hu - Évadnyitó túra 2011

Országútival, nagymama tempóban, elõtte én mindhárom nap rendes edzést tartok, úgy néz ki, szóval kileszek nagyon :)

#298
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás
Hát ez a terv. Oda-vissza Kecskemétrõl ~45 km, + a kör is.
Nem találom a szórólapot, de úgy rémlik olyan 60 km a táv. De lehet, hogy rosszul emlékszem. Hátha valaki ki tud segíteni.
Elõtte hétvégén is akarok tekerni így ezt kicsit pihenõsebbre akartam venni.

A tempót nem tudom. Inkább túra ez, nekem biztosan. Majd kocogunk egymás mögött. :)
Országútival mész?
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#299
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
kocsiiiival? én azt hittem bringázós a dolog :P
egyébként erõsen tempó függõ, hogy megyek e, szóval valaki ijesszen meg, hogy mit diktálnak a nagyok :)

#300
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás

nekem az is a hétvége :)

egyébként jelentkezem, én megyek


Ja, akkor IGEN. :)
Kecskemétrõl megyek autóval, egyelõre egyedül. Társulhatsz. :)
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"