Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#2941
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Helló mindenki!

Tegnap rendesen rossz idõ volt a Mátrában. Vissza is feküdtem alukálni, elkönyvelvén, ebbõl se lesz tekerés. Aztán délutánra kicsit jobb lett a helyzet. Kettõ körül végülis nekivágtam. Megint nem éreztem magamban az erõt, így eldöntöttem most könnyebb áttételen viszonylag pörgõsen fogok mászni.
Találkoztam megint kerósokkal, persze megint csak Pásztóig mentek. Ráadásul meg is álltak frissíteni, így nem sokáig mentünk együtt. Az egyik srácnak volt egy Gyöngyház színû Orbeája elsõ-hátsó karbon full 105-tel, meg Aksyum kerekekkel. Szép kis gép volt. Szóval Pásztó után kezdõdött a mászás... Egy foggal feljebb tekertem mindenhol, a cél az volt, hogy 70 alá ne nagyon menjen a fordulatszám. Bagolyírtásnál megelõzött egy furgon, a hátulja dugig rakva DH gépekkel. Mentek csapatni.
Mivel most rétegesebben öltöztem, Kékest is útbaejtettem. Meglepetésemre itt sem volt rossz húzás az egyel könnyebb áttétel, igaz, hogy szégyen szemre dzsóker fokozatban mentem fel, de 16:57 lett Mátraházától. Ez asszem jobb, mint amit Janival másztunk múltkor. Pedig akkor meg is álltam lent defektet javítani.
Lefelé megint zúztam, hihetetlen jók a kerekek. Összességében 3:03 lett a kör, 87 kilóméter. Nekem 28,5-ös átlagot mutatott az óra. És jobban esett, mint egy héttel ezelõtt, amikor a nagyobb áttételt eröltettem, Ahhoz még erõsödnöm kell. :(

Johny! Mi lett a 100 kilis futással? Megtartották egyáltalán?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2942
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
ez is soras noname váz valami cseh tescos kerékkel volta nnó :D
most van rajta 1 GPM meg egy 105-durace-ultegra szet..
monjuk 40 es átlagot max 40 kilón nyomok könyöklõvel :D de 4kg-al könyebb lett a bringa 8)

#2943
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Josshuatt sorával gépelt közel 40-es átlagokat... Egy noném fos vázzal... 36 küllõs megafos kerekekkel... Igaz, dura szettes olmós fradis gépével és ksyrium ssc kerekekkel se megy sokkal jobban:p :P :P Nem is értem inkább ménem agggggya nekem:love1: :love1: :love1: :love1:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2944
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
hát monjuk jah 8) dehát azért ne várj csodát :D én se Mid.-Top meghajtással vettem meg ezt a gépet :D majd széppen idõvel lekarmolja róla (felrak egy Sram Red-et :D)

#2945
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
jó az, de a mirage hajtómûvet én bele se tetetném. 4szögessel manapság...

#2946
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
willi ...

#2947
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Én is Willierre voksolok.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2948
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Willier rulez :)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2949
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Fecó mégis:clap:
A Wilier szerintem is talán a jobb választás,ha nem probémás az alkatrész utánpótlása.

#2950
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Wilier jobb választás lehet , talán tartósabb szett a 9es Campa is ,
ha Merida az én kerekeimet ne vállaljátok be , sajna rossz választás volt !

#2951
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Fecónak: Wilier alu, Campa 9-es Mirage, Fulcrum racing 7-tel,
vagy Imriéktõl Merida alu 10-es 105-tel, esetleg Shimano kerékkel kpicit 200 fölé?

Várom a véleményeket!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2952
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
ma is kimegyek, de jóval korábban...igaz, így csak a Fekete Zolival találkoztam kint...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2953
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jól van Imby! Ez kezdésnek jó. Aztán idõvel szépen benne fog maradni a lábban a fordulatszám és kényelmetlen lesz, ha alacsonyabb tartományban tekersz. Nekem ez most úgy 94-96 körül van. Ha már 92 a fordulat, azt nehézkesnek érzem. Persze emelkedõn más a leosztás.
Szerintem ma is megyek ki tekerni 3/4 4-kor. Valaki esetleg?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2954
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Tessünk edzeni!

Pénteken a változóan felhõs ég mellett hosszabb-rövidebb idõre szinte mindenhol kisüt a nap, rövid záporok kialakulására fõként az északkeleti országrészben lehet számítani. A nap folyamán megerõsödik az északi szél. Hétvégén a napsütés mellett elszórtan záporok is kialakulnak.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2955
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Jossh, csináltam egy tudományos edzést. 40 kilit mentem, nemigen engedtem a csapásszámot 90 alá, ha erõs volt a fokozat, visszakapcsoltam, és 100-on pörögtem...Igaz, így 27.2 lett az átlag; viszont 142 az átlagpulzus...nálam ez ébredésközeli :D
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2956
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Azért megnyugtató, hogy neki is szüksége van levegõre az emelkedõk teljesítéséhez. :lol1:

Hú, de prüszkölnék egy olyan Koppenbergen.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2957
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Öreg Ludo megmássza a Flandria emelkedõit,érdekes:http://www.sporza.be...nderen/1.277796

#2958
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
én jelentem csak kihasználtam ezt a 3 nap meleget és tekergéltem 1 picit amíg bírta a térdem 8)

#2959
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
csakugyan!

#2960
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
tényleg mindenki nagyon csöndben van...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."