Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2981
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Look Jalabert lett a vége. Akciósan 14-ért sikerült hozzájutni. Megfelelõ dokkoló felület, erõs tartás és fekete/piros színvilág. Hehe.

Feltöltött kép
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2982
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
onnan hogy volt 1 Shimano meg 1 ACOR SPDm és mindkettõbõl maxra húzva simán kitéptem a lábam 1-1 hegyes nekiindulásnál. monjuk bele kell számolni hogy a LOOK jóval nagyobb felületen kapaszkodik a pedálba mint az SPD megkicsit döntöttebb lábfejjel is lehet húzni 8) look KéO én is azt mondom 8) max ha nagyon píínzes vagy akor TIME //nyalókát meg ne akarj 8)//

ui.: hétvégén lehet mátrázok egyet ha jó az idõ ott leszek valami tanulmányi versenyen de sztem felviszem a kerót is 8)

#2983
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Hát akkor maradt a Look Keo Classic. Fekete színben. Köszönöm a tippeket és a segítséget.
Bringaexpóról valakinek valami? Kulacs, mez, kerós dvd?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2984
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Az egyik legjobb és a legkönnyebb talán a Speedplay

#2985
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

én is beszállok a szavazásba : szerintem a Te cuccodhoz a fehér Keo menne leginkább ,



Még akkor is, ha már fekete Speckó váza van? Bár a cipõje fehér...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2986
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
én is beszállok a szavazásba : szerintem a Te cuccodhoz a fehér Keo menne leginkább ,

#2987
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Sac! Honnan tudod, hogy jobban lehet húzni?

Imby! Fecó is Classicot nyúzott. Kicsit kisebb a dokkoló felület, de nem hiszem, hogy sok károd származna ebbõl.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2988
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
jobb. nekem look delta van 1000x könyebb belelépni, izmosabban lehet húzni és jobban is nézki 8)

#2989
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Jah, a Look KéO Classic-ra gondoltam, nem a carbonra...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2990
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
A Look Keo jónak tûnik...biztosan hülyeséget kérdezek, de jobb, mint a Shimano spd 105 sl? Az ára is elfogadható; 16 az expresszen, persze elõbb Imritõl is megkérdezem...Plusz megvárom a bringaexpo-t, hátha adnak a Look-lufihoz ajándékba...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2991
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
No, akkor gyorsan utána is nézek ezeknek.
Stoplistul ennyi az áruk?
:D Hát fontos, fontos, hogy szép legyen a bringa, meg rajta a cucc, de azért annyira nem, hogy egy kis festékkopástól le kelljen cserélnem. Még tavaly sérült szerkezetileg, ugyanolyat nem akartam, mert hát elõbb-utóbb a fejlesztés a cél, költeni viszont nem tudtam. De mostmár lassan sürgõs lesz.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2992
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jaja, szûk nyolcvanas lett a vége. Nyüszítettek a srácok mögöttemn, így letettem a rendes távról. Ráadásul találtunk egy leágazást, ami Táborfalvára vitt, ott választhattunk, vagy követjük az utat és akkor az 5-ösön megyünk egy darabig, vagy bemegyünk egy kis utcába, aminek a vége földút (nesze Ksyrium), de nem sokkal odébb forgalmas út látszódott. A forgalmas út az M5-ös volt, ott azért sûrûn kellett volna váltanunk egymást, hogy jó átlagunk legyen, így inkább rámentünk az 5-ösre és onnan Lajosmizséig tempó volt. Nagyon rendesek voltak a pajtik, senki nem akart kizökkenteni a ritmusból azzal, hogy elémvág... :w_morde: Azért úgy gondolom, hogy hármunk közül én voltam a legpihentebb, így nem is bánom. Legalább volt egy kis pulzus is benne, így is 145-tel zártam az etapot.

Imby! Mit jelent az, hogy leharcolódott a pedál? Lekopott a festék? Vagy szerkezeti baja van?
Amúgy nekem a Shimanoval semmi bajom. A Dura idáig teszi a dolgát. Ha esetleg súlyt akarsz faragni, térj rá a Look Keo-ra. Fecónak is az volt, bár neki szét is ugrott egy idõ után, de asszem esés miatt. Az olcsóbbak ott vannak 14.000 körül. PErsze határ a csillagos ég. Viszont ami Janinak van Look, az kicsit nehezebb, de még a "rendes" méret, és annál lehet még a stopli szögét is állítani. Az elég jó pedál és asszem az is 18.000-ért volt a bikeexpresszen.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2993
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Igen, hazafelé kibírtam röhögés nélkül...nem baj, teher alatt nõ a pálma.
Kezdem lerongyolni az spd pedálomat, mondjuk ebben nagy szerepe volt néhány korábbi kiadós bukásnak is.
Mit javasoltok; pedál tekintetében milyen irányba nézelõdjek?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2994
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Imbi, hát nyolcvanacska sikeredett. Amikor szembeszélben 35-el lifegtünk a Geri mögött örültem is, hogy csak ennyi! Visszafelé gondolom TE is szomorkodtál...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2995
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Én nem hirdetem, Imrinél van a váz...lehet, hogy Õ hirdeti, ki tudja.
Én épp kiélvezem a black/red allez pro-vázat.
Március 28-29-30 Bringaexpo lesz a Vasúttörténeti parkban. Nagyszabásúnak tûnik. 1300 a beugró; minden nap 10.00 - 20.00-ig látogatható.
Rajtunk kívül jön még valaki?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2996
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Na, én vagyok a Ti H. Bóna Mártátok:

Kedden a rövid napos idõszakok mellett többször erõsen megnövekszik a felhõzet, és sokfelé alakul ki heves hózápor. A hideg, általában téli jellegû idõjárás csütörtökig megmarad. A számítások szerint péntektõl határozott enyhülés veszi kezdetét, sokak örömére visszatér a tavasz.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2997
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
jó napot, jó napot!
bocsánat hogy el vagyok tûnve, munkahelyi nyakbaszakadás van, kicsit kimerültem idegileg, és ez várhatóan még eltart 1-2 hónapig. aztán felmondok :rocketman
szal cs annyi h még élek, de mostanában nem nagyon leszek.uszodában sem.
keresztfia látott hirdetésben fehér allez comp vázat (58-as), imbi, te hirdeted? érdekelné a srácot. vicces, még fel sem ült a viharos eredetû coppijára, de már megint vásárol.plázacica-gyerök...

#2998
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Jossh, Johnny, Duzmi, tegnap mennyi sikeredett?
Ahogy a mai napot nézem, nem sok edzés-babér terem, ahogy a prognózis jövendöli, a jövõ héten sem :(

Hétfõn hûvös, szeles idõnk lesz. Délelõtt sokfelé lehet még csapadékra számítani. Délután felszakadozik a felhõzet, és a néhány órás napsütés mellett elszórtan elõfordulhatnak futó záporok, hózáporok. Keddtõl sokfelé téli jelleget ölt az idõjárás.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2999
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Reggelt!

Kicsit szomorkás az idõ, de nemsokára minden oké lesz. Fenjétek a kerekeket! Merre menjünk? Tomekkel emlegettük, hogy van pár olyan útvonal, amin régen mentünk már. Ilyen az Izsák felé vezetõ út is. Méntelektõl van egy adag göröngyös út, de az 52-est keresztezve szépen kisimul. És ott lehet hosszút is tekerni. Vagy mehetünk Albertirsára megint és onnan vissza. Lehet mazsolázgatni...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3000
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Remek! Akkor már hárman biztosan vagyunk. Holnap elkezdjük összetrombitálni a többieket.

3 fok és esõ... Nálam ez már egyenlõ a fanatizmussal. Nem köll... :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: