Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2721
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Kecskeméten (és környékén) van dirt pálya?



Szia!

Sajnos mi nem mozgunk ilyen körökben. Talán Duzmath kolléga tud rá mondani valamit.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2722
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Dzsonikrencs!

Te mikor mész a triplára? Csak hogy már gondolatban is elfáradjak...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2723
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Josshuatt!
Na tessék!
Ígymánlyó???:love1: :love1: :love1:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2724
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
na ma értem haza államvizsga megvan .. diplom 5 :P remélhetõleg szponzortól (apa+anya) teljesítményem elismeréséért megkapom a vázat... egyébként részemrõl tátra okés barátnõmre is számolni lehet... (ha valaki ad tetõcsomagtartót és még fel is tudom rakni /deawoo nubira/ akkor mi 2en barátnõmmel + 3 fõ befér és annyi bringa amennyi a tetõre megy... ellenkezõ esetben ha én szállítom a bringát is akkor csak mi 2en..... anyagiakról meg dobj 1 privit... egyébként nevezési díjt utaljátok vagy majd személyesen?

#2725
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
nah, nekem jól sikerült a mai nap. geriékkel lihegtem a mizsei útig 172bpm-mel, aztán láttam hogy ebbõl csak nyûglõdés lenne, úh megfordultam, de aztán mégis gyõzött a jobbik énem, és kerekegyháza felé vettem az irányt. ott benéztem a barátaimhoz, beszélgettünk, megebédeltem kakaspörköltet túróscsuszával, aludtam egy nagyot és szép kényelmesen hazatekertem. éljen a reneszánsz humanizmus! :clap:

#2726
Yuri

Yuri

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Kecskeméten (és környékén) van dirt pálya?

#2727
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
tátra: benne vagyok. csapatszállítást vállalok, 3fõ+2bringa befér.
tatabánya mikor lesz? lelkes szurkolónak jönnék.

#2728
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Na, Sac? Mizu a Tátrával? Balázs, Ti? Csak, hogy lefoglajuk-e az egész hegyoldalt, vagy sem?

Tatabányára valaki bátor még?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2729
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
pont ma nyírtam a füvet (Tiszakécskén) :D
Egyedül: ezért viszek zenét ;)

#2730
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
rákóczi túra lefújva. helyette fûnyírás tiszakécskén.holnap koraesti laza 30? olyan szar, h mindig egyedül tekerek. mennyivel jobb lenne tudni, hogy valahol ott vagytok elöl... :D

#2731
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áh, Csabi!

Az csak teljesítménytúra. Bemelegítesz vele a vasárnapi versenyre. ;) Menni kell Tatabányára, mert Endre bácsinak nyernie kell!
Nekem sajna a szombat kilõve. Házkörüli teendõk, meg Gyöngyös. Remélem ott tudok menni egy kicsit hegyezni. De Ti mehetnétek a Cséplõ Zoli féle branccsal. Legalább látjátok megint azokatz a Pinarellokat.

Más: ma este egy spontán sörözés lesz beiktatva. Egyelõre Ökrivel beszéltem, de szerintem Balázs is csatlakozni fog, meg hát a többiek részvételére is számítunk. Ha érdekel valakit, telefonon egyeztessünk!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2732
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
oka szólj ha kell valami help (biztosat majd 10-e körül tudok mondani.. akkor kapom meg a "szabim", 2fõ..)

addig meg majd tekerni kéne ... majd jövõhéttõl már engem is beszervezhettek a dolgokba ;)

#2733
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Turul nekem még ?
Elõtte nap ide megyek:http://www.gazlo.hu
Szombaton egy laza tekerésben benne vagyok,vasárnap frissítõ ember leszek a Duna marcin.

#2734
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Egy jó kis kép:

http://images.google...lz=1I7GGLJ&sa=N
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2735
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Van 80 kilis táv is, ha a 212 nem fexik neki. A szállás nagyon jó helyen volt, végülis egy panel lakásnak néz ki, de nem messze a hegytõl Poprád felett. Az ár is baráti volt és 3 szobában lehet "lakni". Legalábbis tavaly mi ott szálltunk meg. Elõször furi volt, hogy "lakótelepi", de hát ég és föld. Ahogy kinézel az erkélyen, a Tátrát látod... Jól van, majd én is szerverkedek Ökrivel, a fõfõ szervezõvel.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2736
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Jossh, érdekel asszem 10-étõl vannak kötöttségeim, hol lenne szálás...(kb 4 évvel ezelött voltam a környéken), elvileg kocsi van de bringát csak az enyémet tudom vinni (barátnõm is latolgatta hogy jön de szerintem ez sok lessz neki..)

#2737
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Igaz Duzmi, 13-án lesz.

Rákóczi túrát én is néztem, de inkább a Mátrába mentem volna helyette. Viszont ha maradok Kecsón, akkor valamelyik nap összehozhatnánk a nagy bandát. Akkor Balázs te is beférnél és nem kellene külön utaznod.

Jó Sac, ha érdekel, akkor összeszervezünk.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2738
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Turul necces 9. én államvizsgázom.. de lehet tátra már befigyelhetne...

#2739
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
A Turul juli 13 nem?
Tátra aug 2. http://www.eubike.sk...lovenska_flag=0

#2740
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
halihó! szombaton rákóczi-túra? gondolkozom a 80km távon, valaki bátorításképp csatlakozna esetleg?