Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2761
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
johny jösz velem nekem jó a kis 35ös nagypapa tempód 8) (de azt is váltott vezetéssel könyöklõvel csináljuk )

#2762
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
megoldható.
de most a vese az akciós. Az nem kell?
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2763
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Ja és talán az egyetlen táv ahol nem doppingolnak az ultra.
Egyszerûen nincs értelme. Azt mondta a koffein meg lófasz.:clap:
Elmesélte a focistákat (mármint a mostani sûrû halálozásukat), baromi érdekes volt, ahogy arról mesélt, miket találnak a régi fagyasztott mintákban.
A növekedési hormon egyik mutánsával küzdenek most, nem tudják egyszerûen kimutatni! Volt kínában, mesélte, hogy milyen keretek között folyik a sport menedzselése.
Ellátott egy-két jótanáccsal, habár néha a felét nem értettem a sejtbiológiának:wtf:
Ja és hoztam egy egész szatyor THG-t és EPO-t, akinek kell, az szóljon:scared:

nincs annak a szatyornak az alján egy felesleges porckorong???

#2764
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Ja és talán az egyetlen táv ahol nem doppingolnak az ultra.
Egyszerûen nincs értelme. Azt mondta a koffein meg lófasz.:clap:
Elmesélte a focistákat (mármint a mostani sûrû halálozásukat), baromi érdekes volt, ahogy arról mesélt, miket találnak a régi fagyasztott mintákban.
A növekedési hormon egyik mutánsával küzdenek most, nem tudják egyszerûen kimutatni! Volt kínában, mesélte, hogy milyen keretek között folyik a sport menedzselése.
Ellátott egy-két jótanáccsal, habár néha a felét nem értettem a sejtbiológiának:wtf:
Ja és hoztam egy egész szatyor THG-t és EPO-t, akinek kell, az szóljon:scared:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2765
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Geri ÁLLAT vagy!
Nem is megyek veled többet bringázni, 35-el szégyenleném magam...
sajnos IGEN, megbízható. Õ az orvos -team vezetõje.
MINDEN résztvevõnek nagy-nagy GRATULA!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2766
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Mit is mondhatnék Johny...

Sikerült idõben érkeznünk. 8 után nem sokkal érkeztünk, mert 9-kor lett volna a rajt. Lett volna... Olyan lassan haladt a nevezni akarók sora, hogy már az elején azt mondták, hogy a mi rajtunk csak 11:15-kor lesz. Na erre néztünk nagyot, de hát mit tudunk tenni, vártunk, elmentünk kajáért. Aztán, ahogy mentek a versenyszámok - elõbb Tour De Gyömrõ volt, ez sok kis futamból állt különbözõ korosztályoknak, max 10 kilóméteres távig - egyre jobban tolták ki a mi indulásunknak az idejét. Végül asszem fél egykor, vagy fél kettõkor rajtoltunk.
Volt idõnk melegíteni, melegítettünk is, de késõbb kiderült azért, hogy erre a tempóra nehéz felkészülni. A rajtnál csak hátul volt már hely, együtt voltunk hárman (Duzmi és Gyuluc), meg mellém állt a Szórádi. Ha neki jó innen hátulról indulni, nekem is jó. Asszem ekkor láttam utoljára a verseny alatt. Állórajtos indulás volt, rögtön tolták neki az empert a srácok. Az elsõ 10-20 kilóméteren a belem majd kiköptem, olyan tempót diktáltak elöl. Volt az egyik településen egy villogó sebességjelzõ, ami figyelmeztet, ha gyorsan mész: folyamatosan 56-tal villogott nálunk. Emelkedõ elõtt lassítottak, mire a többiek is lassítottak, hirtelen belószoltak. Ekkor barátkoztam meg az alsó fogással. Síkon szembeszéllel is nyomták a 47-es utazót. Néha kidugtam a fejem, de nem tudtam volna nagyon elõrekúszni. Még mindig a hátsó régióban voltam. Duzmi jó középtájon, Gyuluc meg baromi jól kúszott feljebb és feljebb egészen a boly elejéig. Nagyon jól vette észre a réseket és már tette is be a kereket. Nálam ez a határozottság hiányzott. Aztán egy szökést elengedtünk és ínnentõl már emberibb volt a menet. Visszaálltunk a negyvenpáras utazóra. Közben Gyuluc belassult, nagyon felszökött a pulzusa. Amikor visszafordultunk úgy éreztem nyugodtan fel tudok menni a boly elejére, legalább a lyukakat látom elõre, meg nem cikáznak elõttem (volt pár kerós aki teljesen kiszámíthatatlanul tekert). Szerencsére visszafelé enyhén lejtett és a szél is jó irányból fújt. Az egyik lejtõn aztán lekerültem a sort és az elejére álltam a bandának. Egy darabig ott forgolódtunk, de amikor 20 kilivel a vége elõtt senki nem akart menni, úgy éreztem valakinek azért vinni kéne elõre a dolgot, nem kéne belassulni. Elõremnetem, darabig vezettem, átadtam, senki nem ment. Párszor még próbálkoztam elöl, aztán már úgyis jött Gyömrõ újra. Na, ahogy a táblát elhagytuk jöttek elõre rendesen. Sajna nem állnak az amatõrök a helyzet magaslatán. Ahogy elõre jönnek elfoglalják az egész úttestet, hogy onnantól kezdve senki ne férjen el. Így jutottunk el a célegyenesig, ami úgy 800m hosszú, elején lejt, majd a finisnél enyhén emelkedik. Szóval a fõmezõny elsõ harmadán kezdtem a sprintet. Sok állat ellõtte a pusskaport, majd szétszóródva a úton cammogtak befelé. Bennem még lett volna kraft rendesen, de nem fértem tõlük. völtöttem, hogy "közééép!", páran odéb is mentek, de a végén nem tudtam már kerülni. Nagyjából az elején értem be a sornak. Összességében úgy 20-25. körül érhettem be. Duzmi is nem sokkal utánam jött be. Gyuluc valamivel késõbb, asszem õ lemaradt a pelotonról. Ez a nagyjából sík, kis enyhe emelkedõs terep jobban fekszik nekem, mint a ritmustalan dombos. Összességében tetszett a verseny, lendületes volt és végre láttam mi folyik elöl. Mármint a menõk harcát is követhettem egy darabig.

Hát ennyi volt az esemény a hétvégén.

Hát ez durva amit írtál Johny. ÉS ez biztos? Megbízható a forrás?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2767
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Sziasztok!
Jó régen nem voltam itt.
Most is éppen egy orvos konferencián rohadok, már szombat reggel óta.
Teljesen magam alá kerültem az elõbbi beszélgetéseim után.
Képzeljétek azzal a fazonnal dumcsiztam, aki annak a bizottságnak a feje, aki a WADA, nOB megbízásából engedélyezi a gyógyszereket az élsportolóinknak, stb... Személyesen ismer mindenkit, contadorról is mondott egy-két dolgot.:scared:
Kovács Ági, Cseh Laci...
Basztikuli az amatõr sport...
Rájadásul ott tartunk, -meséli-, hogy a SZÜLÕK jelentgetik a tiszekerágnesnél a versenyzõket... Undorító...
Geri mesélj még a hétvégérõl!!!!!!!! please:love1:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2768
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Igenigen!

Jó választásnak bizonyult. Így mindig spanol minket versenyen a hõstetteivel. Komolyan, libabõrös voltam ahogy néztem, hogy robognak el elõttünk. Ighazi élmény volt. Mintahogy azt is láttam Gyuluc milyen ügyesen helyezkedik a mezõnyben. Pillanatok alatt felkúszott a mezõny elejére. Kíváncsi lettem volna mit teljesít, ha minden összejön neki. Sztem a túledzettség jeleit produkálta. Duzmi hozta a formáját. Az ember észre se veszi hol van, csak amikor kapaszkodik fel a mezõnybe, akkor éri utól úgy 30-40 kili után...

Apropo: Megszûnik a 70-es számom. Helyette él már az új:

húsz-negyvennyolc-harminchárom-kétszázhuszonkettõ
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2769
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
gratulálok a versenyzõknek! mondtam én , hogy le kell igazolni az Endre Bá-t:)

#2770
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Na sporttársak!

A Kecskeméti Elsõ Sor elkönyvelheti a hivatalosan meg nem alakulása óta elsõ versenygyõzelmét, melyet az örökifjú kategóriában Tóth Endre szerzett! :clap:

Az ifikkel rajtolt 10 kilóméteres távon és kegyetlenül nyomta a tempót. Magabiztosan nyerte a kategóriáját.

Ezek után mindjárt jobb szájízzel vágtunk neki a 80 kilinek. Duzmi, Gyuluc és én. Ez a terep fekszik nekem idáig legjobban. Közel sík terep, kicsi enyhe emelkedõk. A végén még a hajrá is jólesett. Közel 42-es átlag jött ki, eredményben meg majd meglátjuk.

Íme a gyõztesünk:

http://www.x-iont.hu...s/CRW_9796.html
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2771
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Természetesen megyek.
Mi az a mez a képek között, csak nem egy csapatmez van készülõben?



Hááát, vannak már tervek, és erõsen gondolkozunk rajta. Erre a szezonra ugye nem lesz már meg, de õsszel lehet, hogy újratárgyaljuk a kérdést.
A mi nevünk a Kecskeméti Elsõ Sor. Úgyhogy Gyömrõn már Te se hagyd üresen az egyesület rublikát. Igaz, nem vagyunk rendes egyesület, ez még csak egy baráti csoport, de ki tudja? Talán hamarosan szervezett körülmények között is mûködhetünk.

Na, akkor már négyen megyünk. Ez jóóó...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2772
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Természetesen megyek.
Mi az a mez a képek között, csak nem egy csapatmez van készülõben?

#2773
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
10-17 ig nem vagyok 22 Deseda (jó lenne ha jönne valaki :D Jani 8) )

OFF Jéga Szabó Zsoltit el lehet valhogy érni? ON
aztán államvizsga :SSSS

#2774
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Vettem Imby! Rendben, csak tekerjetek! :spoko:

Hú Duzmi! A Dura oldalon a videjó az állat! Jó snittek vannak benne. Egészen megdobta a pulzusom.

Akkor srácok újra áll a kérdés: ki jön Gyömrõ kupára? Endre bácsi jön, Duzmi is ígérte. Igaz Duzmi?!

Gyuluc? Téged érdekel a dolog? Valakit még? Tessék jelentkezni!

Ja, felraktam a hétvégét a netre. Hátha a pixelekbõl átjön a fílíing:

http://s51.photobuck...=Vide0063gp.flv

http://s51.photobuck...=Vide0073gp.flv
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2775
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Aloha!

Köszönöm a biztatást; visszafelé Páhi környékén kezdett macskásodni a lábam, de aztán (amikor Geri felrántott a sorra), sikerült összekapnom magam...különös, hogy régebben tüdõvel nem bírtam, most inkább a kraft hiányzott; jelentkezik tehát a kilométerhiány...
Igyekszem kiszorítani az edzésidõt; de egyre nehezebb. Mindenesetre vagyok, jövök, csinálom, megyek :)
Josh! Vasárnap nekem biztosan nem jó a Giant kupa; a család egy kis szülinapi okosságot tervez, így Kecskeméten maradok. Ökimovval most a Velencében gondolkodunk; egy 4-5 kör lazázáshoz volna kedvem; ha Csabinak nem jó, akkor itthon tekerünk a végtelen rónaságon.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2776
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Üdvözletem!
Most már itt is. Nagy nehezen sikerült rájönnöm, hogy miért nem tudtam üzenetet küldeni.
Én is szívesen benne lennék ezekben az állandósított vasárnapi közös edzésekben. Ezek legalább valamilyen szinten összefognák a Kecskemét és környéki kerékpárosokat. Érdekes dolog ez, mert ha vasárnap mondjuk 9 óra helyett 9:30-kor indulok el edzeni nagy valószínûséggel nem találkoztunk volna.

#2777
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Tényleg jó volt:clap:
Csináljunk belõle rendszert:)
http://www.dura-ace.com/

#2778
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
AZANNNYYAAA!

Ez a vasárnap beszarás volt! Így még sosem sikerült összeszervezni! 15-en mentünk tekerni! Nem, nem elírás! Tizenöt!
Nagyon jóóó volt. Le a kalappal mindenki elõtt! Azért a hétvége hõse Jámbor Csabi lett számomra, aki fogcsikorgatva, de okosan végigjött velünk. Azért 130 kili már egész jó táv. Ráadásul cigi nélkül!

Örömmel üdvözöltem körünkben Endre bácsit, aki a fiatalokat is simán meg tudja lepni fittségével, és Gyulai Gabi is csatlakozott hozzánk. :clap:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2779
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Deseda Triatlon? Kaposvár? (olipiai táv 1,5 40 10)

#2780
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
nekem teccik... csak az idõ nem jó 8(