Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2681
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jelentem, képek fent!

http://s51.photobuck...t/TatraKor2008/

Remélem látszik belõlük valami...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2682
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Granula... jaja kaptam 1 vicces telefonszámlát úgyhogy a keretem elment arra (pedig ki kellett volna próbálni a kicsikét)
Én is szeretem az északi szomszédok által szrevezett versenyeket kiemelkedõen jobbak mint egy magyar és fele annyiba kerül.

jövõre most már bepróbálom remélhetõleg addigra már 100% os lesz a bringusz

(más: minap számolgattunk okosságokat és alkottam egy kis szösszenetet Pedálfordulat/áttétel/sebesség számításra
használjátok egészséggel azt pm ha valamit elba...tam vagy esetleg 5letetek van
.... most repült át reggel óta a 14. Ancsa a ház felett... de ezek a kéményt vadásszák)

#2683
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Helló mindenki!

Na, csak jelentkezek. Na nem azért ám, mert csak mostanra sikerült lábra állni a Tátra óta. :chin:

Sac, mintha azt mondtad volna, hogy nem jön össze anyagi okokból a Tátra, így nem is hívtunk, pdig lett volna hely neked is. Vagy azt az SMS-t már késõbb küldted? Nemtom...
Szóval a Tátra kör állat volt. Nekem legalábbis tetszett. Igaz, a halál 180 kilóméternél utólért, de legalább nem 110-nél, mint tavaly. Kicsit szemét volt, hogy a lassúrajt nem volt benne a távban, így én 236 kilómétert mértem, Ökri 226-ot asszem. Aszongya, hogy kisebbre állítottam a kereket a kilóméterórán. Pedig nekem idáig pontosnak tûnt. Ez azért elkeserített a vége felé, mert hát 200 kilóméter megtétele után még volt egy tábla, hogy Tátra Lomnic 7 km, Stary Smokovec 15 km...:( Ekkor már sejtettem, hogy nem állunk meg 212 kilóméternél. Ott már meglehetõsen kész voltam. Volt úgy 100 kilinél egy jó kis hágó, oda 5-6 kilis helyenként 12%-os emelkedõ vitt fel. Ezt még 12-14 km/h-val abszolváltam, még hoztam is egy pár kerekesen. Ezt a 15 kilis enyhe emelkedõt Smokovec felé már csak 11-gyel sikerült, pedig a 12%-hoz képest sík terepnek tûnt. Szemét dolog án, hogy a pakkal megrakott túrabringásokat épphogy csak le tudtam hagyni. De már arra se volt erõm, hogy égjen a pofámról a bõr. :P Ennek ellenére sokkal jobban eset, mint tavaly (képzelhetitek akkor hogy szenvedtem), tulajdonképpen másnapra a tricepszeimen kívül mást nem is éreztem. Ökri kolléga is szépen jött, de a végén õ is felborult, mert hát tavallyal ellentétben, ahol az utolsó pártíz kilóméter majdnem sík terepen ment, most ott hosszú-hosszú emelkedõk voltak. De õ is derekasan helytállt. Itt köszönném meg az igencsak hasznosnak bizonyuló kísérést Balázsnak! Nélküle azért más lett volna, az biztos. Nagyon lelkes volt és ha éppen nem frissítõt adott, akkor a puszta látvány is, hogy kísér erõt adott a folytatáshoz.
Szóval a tények: 7 óra 15 percet mentem, az órám szerint 30,5-ös átleg jött ki. Ökri talán 8 óra 40 körül jött be, õ is rendesen tartotta magát.
A szervezésrõl, frissítõ állomásokról rosszat mondani nem lehet, nagyon korrektül meg volt szerveze. Egyedül Liptovski Mikulason volt, hogy autók állták el a keresztezõdést, de ott is addigra ott volt egy rendõrmotoros éa oszlatta a népet. Szóval volna mit tanulni tõlük a magyar versenyszervezõknek. És mindezt 800 Sk-ért ~ 6400 Ft, amiben volt egy Tátra Touros bringás zokni, meg táplálékkiegészítõk is.
No, hát enyi dióhéjban. A mostani hét nekem már nem aktuális, de jövõ héttõl mehet a keró!

Képeket elkezdtem feltölteni, ha végzek, benyomom a linket.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2684
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
tessék a Korit is reaktiválni , nála van a bringám!

#2685
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
gratulálok a résztvevõknek - ja kísérõnek is:)

#2686
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hmm? Geri bringázik és közbe még fotózgat is :D

#2687
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

Tud valaki valamit a tátrai gyõzõkrõl?


Én tudok ;)
Nagyot mentek a srácok! (Na persze a kísérõkocsi se volt semmi!)
Remélem, hamarosan láthatunk fotókat is, ugye, Geri, Csaba? :D

#2688
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Tud valaki valamit a tátrai gyõzõkrõl?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2689
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Duzumi mit jelent neked a fapados :D van egy fullcarbon nyergem amit nem használok :D (BBB Anatomic kényelmesebb és 77g ot megér nekem a kényelem :D)

#2690
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Nincs valakinek elfekvõben nyerge,amit elcserélne egy ilyenre:http://bikestore.hu/.../skn-pro-nyereg

Ez nekem túl fapados.

esetleg egy rossz porckorong cserébe?:)

#2691
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Nincs valakinek elfekvõben nyerge,amit elcserélne egy ilyenre:http://bikestore.hu/.../skn-pro-nyereg

Ez nekem túl fapados.

#2692
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
nem kell valakinek egy pár sárga Pro3Race SC 10-12Kért itt láttam piactéren .. hátha ha elhozzuk mind2t ide adja 10 ért ;)

#2693
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
jó lenne most már pontosítani ezt a tátrát :D Geri?

más: minap láttam 2 kisleányt MERIDA outikkal itt kécskén állítólag Kecskemétiek és szoktak ide lejárni mert versenyeznek... Egyéb infó? (nem a ti korosztályotok 8) -18

#2694
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Hmm.
A felkészülésem??
Már sajnos nincs mire.
Sajnálatos családi tragédia miatt most más köti le az erõimet.
Igaz ma suhantam egy 1ó41'-es 60-at, nagyon lassú kezdéssel, de a vége tudod mindig jó :-)
És te? Gyûröd a gõzõs nehézségû vaslovad???
Mi van a sérüléseddel??
Geri asszonya meg megy az EB-n mint állat, TUDJÁTOK??
Habár az edzõje kissé megviselt az utóbbi napokoban... hihi.

igen bringázok , meg tornázok heti 3x , a Gerivel mindennap beszélek , ismerem az eredményeket , jó volt a formaidõzítés ,

#2695
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
biondo? 195g találtam :) tufo simát ;)

más:

Akkor tátra hogy lesz Geri? nevezésidíjrt ott fizetjük? me holnap határidõ?

#2696
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
De néköm nem peremes kell.
Hagyományos szingó 180-200 gramm körül.
A kerék párja 1260 gramm, nem dupláznám meg a súlyát rossz gumival...
Matuz a barátnõd???:scared: Mire képes a dopping:clap:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2697
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
peremes tufo 5k-8k /db bárhol ;)
Matuz akkor barátnõmet ráindítom 8)

#2698
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Ki honnan mennyiért tud Michelin Pro (2-3) Race SC gumit szerezni kéne 2 db piros :D ha picit használt az se baj 8) van cserébe 2 kékem :D


Nem szoktam Õket senkinek ajánlani, de Matuzmasternél asszem láttam, rájadásul pro race 3-at is.
Nekem két jó szingó kéne.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2699
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Hmm.
A felkészülésem??
Már sajnos nincs mire.
Sajnálatos családi tragédia miatt most más köti le az erõimet.
Igaz ma suhantam egy 1ó41'-es 60-at, nagyon lassú kezdéssel, de a vége tudod mindig jó :-)
És te? Gyûröd a gõzõs nehézségû vaslovad???
Mi van a sérüléseddel??
Geri asszonya meg megy az EB-n mint állat, TUDJÁTOK??
Habár az edzõje kissé megviselt az utóbbi napokoban... hihi.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2700
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Ki honnan mennyiért tud Michelin Pro (2-3) Race SC gumit szerezni kéne 2 db piros :D ha picit használt az se baj 8) van cserébe 2 kékem :D