Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#181
JFF

JFF

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Sziasztok!

Tisztelettel üdvözlök mindenkit. Kezdõ fórumozó vagyok itt. Gondoltam úgy illik, hogy köszönök mindenkinek.

#182
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Hát ezt nem tudom elõre megmondani, függ az elõzõ napoktól, idõjárástól.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#183
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás

Azon a hétvégén a Mátrában leszünk a csapattal, csatlakozz ha gondolod. Aznap jövünk haza, szóval lehet hogy csak félnapos tekerés lesz vasárnap.

edit:Hasonló ösvények vannak ott is, csak nincs kiépítve és kövesebb a talaj.


Ez a verzió is jól hangzik, majd meglátjuk addig még hogyan alakul. Merre terveztek és mennyit tekerni vasárnap?
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#184
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Nem csak az idõjárás miatt nem alkalmas ez a hétvége, a jövõ héten is csak vasárnap. (Április 17.)
Nincs konkrét terv. Nem akarnék nagyon messze menni. Olyan elképzelés is felmerült, hogy fogaskerekûvel felmenni a Normafához és onnan lejönni, vagy valami ilyesmi...

Azon a hétvégén a Mátrában leszünk a csapattal, csatlakozz ha gondolod. Aznap jövünk haza, szóval lehet hogy csak félnapos tekerés lesz vasárnap.

edit:Hasonló ösvények vannak ott is, csak nincs kiépítve és kövesebb a talaj.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#185
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás

Met.hu szerint most 7 végén sem lesz túl rossz idõ, szombatra szelet jósolnak, de az hegyekben nem zavaró. 17 fok körüli hõmérséklettel.

Engem érdekel a dolog, merre tervezed?


Nem csak az idõjárás miatt nem alkalmas ez a hétvége, a jövõ héten is csak vasárnap. (Április 17.)
Nincs konkrét terv. Nem akarnék nagyon messze menni. Olyan elképzelés is felmerült, hogy fogaskerekûvel felmenni a Normafához és onnan lejönni, vagy valami ilyesmi...
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#186
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

A következõ hétvégére nem mondanak jó idõt, de a rákövetkezõre terveznék egy hegyi tekerést. Van kedve még hozzá valakinek? XC jellegû tekerésre gondoltam, esetleg megdûzdelve némi kis technikás lefelékkel. Nem gyors kell, inkább technikás.


Met.hu szerint most 7 végén sem lesz túl rossz idõ, szombatra szelet jósolnak, de az hegyekben nem zavaró. 17 fok körüli hõmérséklettel.

Engem érdekel a dolog, merre tervezed?

#187
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás
Hello mindenki

Van olyasmi hely nálunk, mint a videon? YouTube - Alum Creek P1 Mountain Bike Trail Review HD
Persze nem ennyire kiépítettre gondoltam, csak amolyan egyszerûbb, "balkánibb" kivitelre. :)

...

A következõ hétvégére nem mondanak jó idõt, de a rákövetkezõre terveznék egy hegyi tekerést. Van kedve még hozzá valakinek? XC jellegû tekerésre gondoltam, esetleg megdûzdelve némi kis technikás lefelékkel. Nem gyors kell, inkább technikás.
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#188
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás
Sajnálom, hogy nem tudtam menni. Terveztem ott lenni, de más program jött közbe.
Tényleg szép idõ volt, igazi tekerõs. Nem túl meleg, de nem is didergõs. :)
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#189
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Erre jártunk ma. Jó volt! Szikrázó napsütés, bõven 20 fok fölött járt a hõmérséklet, úgy látszik a tavasz idén is elmarad. Viszont megkezdtem az idei barnulást. :)


Jók lettek a képek, köszi õket. :) Én egyenlõre még inkább vörösödtem, barnulás még majd ezután következik. :) Látványosan nézek ki eléggé. :D

#190
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Erre jártunk ma. Jó volt! Szikrázó napsütés, bõven 20 fok fölött járt a hõmérséklet, úgy látszik a tavasz idén is elmarad. Viszont megkezdtem az idei barnulást. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#191
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Ez jó kis tekerés volt, remek idõnk is volt szerencsére. Rég "homokoztam" ennyit már, a vége 125 km lett. :)

#192
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Ma fél kettõ körül haladtam a szokásos edzõkörömön Hetény és Kerek között, szembõl egy bordó G Astrából integettek, meg dudáltak, gondolom valaki a fórumról :) Bocsi, hogy nem integettem vissza, gyors voltál :)

#193
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Köszi az infót Nuca! Maradnak a sárgumik. :)
Mondjuk, nem is lenne már kedvem levenni. Délután feltettem az autóra a nyári gumikat, már nagyon idõszerû volt, az elég volt mára. Akkor kilenckor Izsákon!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#194
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
Ma jártam arra, nem tudom pontosan a Ti útvonalatokat, de mindenhol nagy a belvíz, sár.
Én úgy tudom erre a kiírásban is figyelmeztettek.

Szép idõt és sármentes holnapot kívánok a résztvevõknek :)

#195
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Autózok Izsákra. Visszafelé elviszlek Kecskemétre ha gondolod.
Vajon nagy sár lesz, vagy felszáradt valamennyire?


Erre majd visszafelé jövet válaszolnék Izsákon, addig is köszi szépen a felajánlást. :) Beneveztem a tour de pelsora, ugyhogy nem árt edzõdnöm. :) Sár meg szerintem esélyes a belvízhelyzet miatt, de mivel még sosem voltam itt, így csak tippelem ezt a dolgot.

#196
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Fekete vázas, fehér egyenes villával? Mert akkor lehet láttalak a napokban.


Idén elõször fordult elõ velem, hogy túlöltöztem. Szokásosnak mondható Mátra-körömet nyomtam Pásztó felõl. Viszont még Kékesen is egészen jó idõ volt,lefelé meg nem lehet még anyira engedni neki, mert havas foltok vannak és folyik át az úton a víz. Ma még asszem klasszikus Mátra-kör lesz, aztán este jövök haza. Holnap délután esetleg valaki hadra fogható?

Más. Szerintem a Tihany kupát most ki fogom hagyni, bocs, ha valaki velem számolt. Tahitótfalut viszont szeretném megejteni, utána szigorúan egybekötni egy tekergéssel a Pilisbe/Visegrádi hegységben.

Autózok Izsákra. Visszafelé elviszlek Kecskemétre ha gondolod.
Vajon nagy sár lesz, vagy felszáradt valamennyire?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#197
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Ottleszünk!

#198
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Igen,végig bringával.
7:30-kor tervezünk indulni kerekrõl,gondolom neked az izsáki leágazónál esne útba
szerinten kb 20 perc mire oda elérünk.


Csaba akkor holnap reggel 7:50 körül találkozunk, Alex jössz te is bringával, vagy autózol is? Jöhetnél te is bringával, hogy ne egyedül haldokoljak a végén. :)

#199
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Egy magzatpózban tekerõ kiskubai olyan gyorsasággal jött szembe, hogy mire rájöttem kicsoda, szerintem a falutáblánál járt :)


Magzatpóz :D :D :D

#200
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Egy magzatpózban tekerõ kiskubai olyan gyorsasággal jött szembe, hogy mire rájöttem kicsoda, szerintem a falutáblánál járt :)