Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
495 hozzászólás a témában

#301
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Idõjárásjelentés:
Ugy tudom, hogy hétfõ északa Visegrádon hatalmas esõ volt.
Most Tahiban zuhog(16km-re a rajttól), Visegrádon is biztos esik, mert a hegyen többször, és nagyobb esõk vannak.
:piorun:

nah hát így jártunk..

#302
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
momentán /csüt. 22.30/ esik....bassza meg...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#303
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
reméljük marad a SEMMI! ;)
itt sopronban egész de. esett nagyon sok... de hál'Istennek 200km választ el a versenytõl vasárnapig...
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#304
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ahogy néztem az elõrejelzést, most (csütörtökrõl-péntekre) megint jön egy zivatarhullám, ami remélhetõleg még az éjszaka levonul. Valaki helyi, vagy a közelben lakó a holnapi nap folyamán adhatna tájékoztatást az idõjárás/esõ ügyben. Mármint hogy esett-e az éjszaka és ha igen mennyi, stb... Nagyon hálás lennék.

eddig még semmi szerencsére :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#305
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Ahogy néztem az elõrejelzést, most (csütörtökrõl-péntekre) megint jön egy zivatarhullám, ami remélhetõleg még az éjszaka levonul. Valaki helyi, vagy a közelben lakó a holnapi nap folyamán adhatna tájékoztatást az idõjárás/esõ ügyben. Mármint hogy esett-e az éjszaka és ha igen mennyi, stb... Nagyon hálás lennék.

#306
Lobmayer

Lobmayer

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
sziasztok!


középtávos nevezésekre nekem is lenne szükségem,de jöhet rövid is:P
várom az ajánlatokat:P


üdv

#307
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

valaki meg tudná nekem adni egy rendezõ telefonszámát? Meg kéne kérdeznem, hogy mi a teendõ, ha 25-ig nem érkezett be a nevezési díjam postán. Nem szeretném ha ott derülne ki, hogy nem tudok elindulni :(

A nevezésem listán van,de a fizetve csak nem akar mellékerülni,söt válaszoltak az emailemre is miszerint nem érkezett meg a pénz.Tekerek rajtszám nélkül...Részvétel a fontos

#308
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Helyzet jelentés ( Dorog )Jelenleg enyhe esö. Innen 20 km légvonalban Visegrád. Szoval megint szopás lesz.

De bazz nem hiszem el,mintha vki irányitaná a kurva idöjárást hogy hétvégén rendszeresen fos idö van, viszont figyeljétem meg formaegggy alatt mindig szép napsütés és jo idö van, évek ota.


Ezen már én is gondolkodtam. Tényleg furcsa hogy mindig hétvégére ba..ódik el az idõ. Valaki tutira manipulálja :)
Erõs a gyanúm hogy beszopunk. A hosszú táv tavaly is rémálom volt, idén is az lesz :( Ja, tavaly elõtt is esett a versenyt megelõzõ nap, bár akkor azért még tekerhetõ volt. Az igazi nagy pipa az lesz, ha a verseny napján is esni fog... 6000ft ide vagy oda, de akkor én nem indulok.

#309
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na ha becsirkézne egy középtávos, annak én átvenném a nevezését. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#310
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
én meg kezdem leszedni a racing ralphot, megy hátra a nobby nic, elõre meg az úccsó darab vacsi új king jim......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#311
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Asszem felköthetjük a gatyánkat a hétvégére. :piorun:
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#312
Brick

Brick

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
van egy eladó rövidtávos nevezésem, 4000HUF.

priviben elérhetõ vagyok

#313
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

Ejjj, Magyar Királyi posta... De viszed magaddal a befizetést igazoló akármit, és done - gondolom, én is kinyomtattam az átutas tranzakcióját... Ha már fenn vagyok a listán hogy fizetve, akokr ezt nem is kell vinnem már?


sajnos nem a posta volt a fasz, hanem én. jó magyar szokás szerint az utolsó pillanatra akartam hagyni a dolgot, és 24-én vasárnap fizettem be, mert úgy olvastam, hogy a befizetési határidõ 25-e. viszont alul vastagon kiszedve az áll, hogy csak azok nevezését fogadják el, akiknek 25-ig beérkezik a pénzük.

Szóval az én hibám, csak nem tudom hogyan orvosolhatnám.
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#314
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
13:45: itt Budaörösn is elkezdett csöpögni, és egyre jobban ömlik...

#315
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

valaki meg tudná nekem adni egy rendezõ telefonszámát? Meg kéne kérdeznem, hogy mi a teendõ, ha 25-ig nem érkezett be a nevezési díjam postán. Nem szeretném ha ott derülne ki, hogy nem tudok elindulni :(


Ejjj, Magyar Királyi posta... De viszed magaddal a befizetést igazoló akármit, és done - gondolom, én is kinyomtattam az átutas tranzakcióját... Ha már fenn vagyok a listán hogy fizetve, akokr ezt nem is kell vinnem már?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#316
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
valaki meg tudná nekem adni egy rendezõ telefonszámát? Meg kéne kérdeznem, hogy mi a teendõ, ha 25-ig nem érkezett be a nevezési díjam postán. Nem szeretném ha ott derülne ki, hogy nem tudok elindulni :(
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#317
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Pitechus,
Van egy jó hírem - szerepel a neved a nevezettek listáján

Jaja, néztem valamelyik nap!

Ki vagy ha nem vagyok indiszkrét hogy ismersz? :) [R. Zoli?]

Silverlui, Nyergesre idért, itt már nem ömlött de esik eléggé, és megy a Pilis fele - Ahogy látommár Dorogról is jelentik az esõt...

Meglátjuk hogy vizsgázik a MudMax és az X-Blade úgy hogy nem óvatoskodok sárban :)


Asszem keresek is más cipõt, ne a szokásos biciklizõ cipõm kúrjam össze :(

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#318
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
figyeld meg, idén eddig 5 versenybõl 5 saras. itt budaörsön 2 hete nem esett, 40 fok van, a hegyen 3 centi vastagon áll a poros föld....és mikor esik? amikor verseny van....

#319
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Helyzet jelentés ( Dorog )Jelenleg enyhe esö. Innen 20 km légvonalban Visegrád. Szoval megint szopás lesz.

De bazz nem hiszem el,mintha vki irányitaná a kurva idöjárást hogy hétvégén rendszeresen fos idö van, viszont figyeljétem meg formaegggy alatt mindig szép napsütés és jo idö van, évek ota.

#320
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Emlékeim szerint tavaly szombaton délelött még esett Visegrádon.


Igen, így volt. Tavaly ilyenkor pénteken este kezdett el esni, esett egész éjszaka és szombat délután állt el. Abban reménykedek, hogy ma levonul ez a zivatarhullám, az elmúlt másfél hét rekkenõ hõségétõl kiszáradt hegyek pedig felszívják az esõt. Ha szerencsénk lesz, és péntektõl nem kap utánpótlást, talán nem lesz nagyon nagy sár. Ha viszont pénteken és szombaton is lesz ott esõ, akkor az nagggyon durva lesz. Idén is a hosszúra neveztem (akárcsak tavaly) és ha sár lesz, akkor megint végem lesz mint a botnak (akárcsak tavaly).