Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#2061
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás

nekem is volt egyszer hasonló és nem gondoltam volna, hogy a nyereg orránál van egy kis csavar/patentes rész ami a rezgés/mozgás hatására lazult és nekem azt kellett meghúzni....


koszi, ez hasznalt!

#2062
TheDeath

TheDeath

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
mellékesen nekem KBIX titánsines van és maximálisan elégedett vagyok...Velence 10x-en is ezt használtam, már 2x is, illetve hasonló kis távokon :)
The Death
bringásdolgokszervezõje
www.sportolokegyesulete.hu

#2063
TheDeath

TheDeath

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás

nem, amikor a nyeregcso recsegett, annak mas hangja volt, es egy takaritas-enyhe zsirzas segitett rajta.
ez most mashogy is szol, meg ha kulon a nyerget feszegetem, akkor is csinalja. eleinte nem csinalta, azert kerdeztem, hatha van vmi trukk, amitol elmulik.
koszi

mod: a nyeregcso oval m400, a csavarokat mar ujrahuztam, nem az volt.


nekem is volt egyszer hasonló és nem gondoltam volna, hogy a nyereg orránál van egy kis csavar/patentes rész ami a rezgés/mozgás hatására lazult és nekem azt kellett meghúzni....
The Death
bringásdolgokszervezõje
www.sportolokegyesulete.hu

#2064
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
nem, amikor a nyeregcso recsegett, annak mas hangja volt, es egy takaritas-enyhe zsirzas segitett rajta.
ez most mashogy is szol, meg ha kulon a nyerget feszegetem, akkor is csinalja. eleinte nem csinalta, azert kerdeztem, hatha van vmi trukk, amitol elmulik.
koszi

mod: a nyeregcso oval m400, a csavarokat mar ujrahuztam, nem az volt.

#2065
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
piszkos lehet a pálca-befogo kapcsolat.....de van olyan ny.csõfej ami alabol recseg....pl sok BBB is

#2066
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Ha a nyereg recseg akkor semmit, de én megnézném a nyeregcsõvet is, általában az szokott recsegni.


A sebesség mindent megold.

 


#2067
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás

van valami otletetek, hogy mitol recseg a nyergem mint egy teszkobajk?
ilyen:
http://bikemag.hu/co...tid,1/Itemid,91


valaki? csak nekem recseg a nyergem? mi a turot tudok vele csinalni?

#2068
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
vettem ma egy acor nyerget.hasonló mint a bb anatomic, csak kb feleannyi, fehér varrás meg a végébe szürke fényvisszaverõ.rövidtávon kurva kényelmetlen...hosszútáv teszt folyamatban:P:)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#2069
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
van valami otletetek, hogy mitol recseg a nyergem mint egy teszkobajk?
ilyen:
http://bikemag.hu/co...tid,1/Itemid,91

#2070
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás
Kiszemeltem egy San Marco SKN Pro-t az outimra. A kérdés, hogy ez mennyire hasonlít az SKN Fusion 3-hoz? Látszólag csak a koptatónál lévõ anyag különbözik (és 5 mm-rel rövidebb, meg könnyebb... de azért hasonlóak :D). Mindezek ellenére ugyanolyan "hajlékony" lehet a Pro is, mint az F3?

Tudom, hogy ez nem az apró, de a Ponza-mat szívesen odaadom egy SKN Pro-ért :)

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#2071
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
A Pure V Race CroMo nekem "A NYEREG". De állítólag nem könnyû beszerezni mostanság. Van V Laserem is, az egy kicsivel kényelmetlenebb.

#2072
g'bor

g'bor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
hy
szeretnék nyerget venni, elsõsorban a wtb-ket néztem, de nem tudok dönteni. Power v comp vagy shadow ? vagy pure? igazából a sajátomnak már elhajlott a pálcája egy elrontott ugrástól és a rossz "beállítástól". Szóval valami erõsebbet szeretnék.(valamennyire a súly is számít)
Kössz:)

#2073
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

és a FUNN Skinny RL-röl a vélemények? bár az csak 276 gramm:D


Tudtommal az Enduro nyereg, nem DH! És sztem jóval keményebb is az, kevesebb az anyag benne, nem hiába 276g...

#2074
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 hozzászólás
és a FUNN Skinny RL-röl a vélemények? bár az csak 276 gramm:D

#2075
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
és a Funn Launchpad-rõl mi a véleményetek? csak az 470gr... :S :)

#2076
Vöge

Vöge

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás

állíts a szögén, kb. vízszintesnek kell lennie, értelemszerûen ha nyom, akkor döntsd elõre, de csak apró lépésekben. a lyuk szerintem csak marketing ;) a nem lyukas nyergek sem nyomnak, ha be vannak jól állítva, és nincs valami elk*rva körülöttük.


Köszi, asszem ez lesz, én is figyelgettem a dõlésszöget, valóban kicsit felfelé áll. Délután nekiesek és beállítom.

#2077
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ebben viszont teljesen igazad van.:)


#2078
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás

Jónéhányanan használunk SDG I-Fly vagy Ti-Fly nyerget DH-ra, ami 160-180 gr között van, és mindegyik vígan bírja.
Gyárilag nem egy komoly gépet szerelnek 200 gr alatti nyereggel.
Akkor mirõl is beszélünk?

oké, tudom hogy vannak pillekönnyû dh nyergek, de azok szerintem nem a 3500ft-os kategóriába tartoznak...



#2079
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

hát... nemtom hogy mennyire vagy grammániás DH-s de azért az a 250g nagyon kevés... vagy legalábbis én szeretem ha a bringám alkatrészeibe van anyag rendesen és nem csoffadnak le hamar... szerintem nem bírná sokáig egy ilyen nyereg... meg ahogy néztem bikemarketen 3500ft, és ennyiért azért már kapsz "durvulásra" tervezett nyerget is...

Jónéhányan használunk SDG I-Fly vagy Ti-Fly nyerget DH-ra, ami 160-180 gr között van, és mindegyik vígan bírja.
Gyárilag nem egy komoly gépet szerelnek 200 gr alatti nyereggel.
Akkor mirõl is beszélünk?


#2080
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Akkor lehet maradok a Funn Launchpad-nél... Bár az drágább joval... :(
8k körül mozog...