Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#1561
_and/or_

_and/or_

    vendég

  • fórumtag
  • 172 posts
Hát a kiszemeltek között van specialized nyereg (Rival). Azt azért remélem, ha másik gyártó nyergére esne a választásom, akkor sac/kb lehet hozzávetõlegesen használni a mért adatot. Belegondolva ha pl 130-as specialized nyereg nem lenne jó, akkor szvsz más gyártóé sem lenne jó.

#1562
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
budapesten vár, probike, allez - ezekben tuti van. de csak a specialized nyergekhez jó a táblázat.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1563
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 posts
JOGOS...de a szándék megvolt!!!

#1564
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ha mindenki beirna minden kerdesre hogy "nem tudom" akkor eleg hosszuak lennenek a topikok, nem gondolod? ::mybad:

Specialized BG Fit az amit a kollega keres, letezo dolog, es szerintem van is az orszagban egy par.

Posted Image
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1565
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 posts
ejjha...fogalmam sincsen hol mérnek ieneket, talán az utánam jövõk tudni fogják, rákerestem de nemigazán van boltra találat:S......de a logód kifejezettem jó:D

#1566
_and/or_

_and/or_

    vendég

  • fórumtag
  • 172 posts
Sziasztok!

Tudna nekem valaki olyan boltot mondani ahol le tudják mérni a farcsont méretet?
Emlékszem volt itt a forumban errõl szó, de sajnos a keresõ nem tobott ki semmit.
Elõre is köszi!

#1567
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 posts

Nekem is ugyanilyen van és kb 30-40 perc után már problémát jelent rajta ülni, akárhogy állítom be... Bár lehet, hogy csak nem kompatibilis a hátsómmal.:)



:) hát nem lehet tudni, de úgysem fogok bírni magammal, és holnap elmegyek tekerni, akkor megmondom hogy az én hátsóm hogy reagál a változásra:)

#1568
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 posts

ma megérkezett a Selle San Marco Blaze Pro nyergem, remélem csupa jót tudok róla majd beszámolni: - )


Nekem is ugyanilyen van és kb 30-40 perc után már problémát jelent rajta ülni, akárhogy állítom be... Bár lehet, hogy csak nem kompatibilis a hátsómmal.:)

#1569
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 posts
ma megérkezett a Selle San Marco Blaze Pro nyergem, remélem csupa jót tudok róla majd beszámolni: - )

#1570
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
adamcsorba: Ha esetleg itt is keresgélsz Brooks B17 ügyben, akkor megtaláltál! (És ez mínusz 5%-ot jelent neked, amennyiben ezen a fórumon lépünk kapcsolatba.;))

#1571
Úszónéni

Úszónéni

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
játszottam már vele, most aránylag egy jó pozícióban van, de nem az igazi...kissé kemény cucc

#1572
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
nem lehet, hogy csak nincs jól beállítva a flite?
kis állítódás elõre/hátra vagy a dõlésszöge változik és sokat ront azonnal a kényelmen.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1573
Úszónéni

Úszónéni

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
eddig úgy tûnik a selle jó választás lenne, csak igen nekem hosszú távon kell, minden napra szó szerint. elõször a flite is kényelmes volt aztán eltelt egy kis idõ és már annyira nem szerettem, persze ez így lesz még sok nyereggel....próba cseresznye.... :)
ksz
de likas lesz az tuti hátha beválik

#1574
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,932 posts

hmmm..igen
válaszolva egyik kérdésre, egy nyereg kell mindennapos használatra a fiximre, erre karcsú csinos de kényelmes kõne (lehet túl sokat akarok)
és egy másik a montira, azon annyira nem gáz....az a kisebb gond
de a flite kikészít, állítgathatom bárhogy, nem jó.
Ami bejönne a Selle Italia Octavia piros fekete.....kényelemre nem tudom milyen
de ez a selle tettszik lehet tavaszra beszerzem, télen csúnyán szedi a bõrt a kavics..... :S


Nekem selle italia xro nyergem van. Képem nincs róla, de eléggé minimál nyereg, lapos formájú ülõfelülettel, középen kivágással. Ami a lényeg, hogy azon lívül, hogy nekem nagyon megfelel, az egyik lány ismerõsöm szerint is kifejezetten kényelmes számára, bár csak az enyémet próbálta nem túl hosszú távon.

#1575
Úszónéni

Úszónéni

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
hmmm..igen
válaszolva egyik kérdésre, egy nyereg kell mindennapos használatra a fiximre, erre karcsú csinos de kényelmes kõne (lehet túl sokat akarok)
és egy másik a montira, azon annyira nem gáz....az a kisebb gond
de a flite kikészít, állítgathatom bárhogy, nem jó.
Ami bejönne a Selle Italia Octavia piros fekete.....kényelemre nem tudom milyen
de ez a selle tettszik lehet tavaszra beszerzem, télen csúnyán szedi a bõrt a kavics..... :S

#1576
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
szép a nyerged Kriszta:D

#1577
Krisszta

Krisszta

    vendég

  • fórumtag
  • 46 posts

Üdv!

Elsõsorban csajoktól várnám a tapasztalatokat,mégpedig arról, hogy vajon melyik az a nyereg ami nõnemûeknek hosszú távon kényelmes?Mert én ezt még nem találtam meg.
Esetleg a likassal tapasztalat?
És jó betétes gatya? Speckó pl?
Folyamatos feltöréses problémáim akadnak.
Plíz help.Ksz.
Csók T.... ;)


Szia Úszónéni.
Én túra és maraton felhasználásra Selle Italia X2 Trans am Lady nyerget használok és nagyon szeretem.
Bõr a huzata, középen kivágott és hosszútávon is kényelmes.
Kettõ is van belõle, egy szélesebb és egy keskenyebb, a keskenyebbet jobban szeretem, mert a másik hosszútávon kicsit dörzsöl. Persze ez egyénfüggõ, ami másnak kényelmes volt, az meg engem nyomott.;)
Van Specko gatyám is, kényelmes, jó.
Szerintem a feltöréses problémád nem biztos, hogy a gatyától van, inkább a nyeregre tippelnék. Lehet hogy túl széles és puha?
A nyergem ilyen:
Posted Image

#1578
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
flx-bõl van ffi és nöi, mindkettõ van lyukas és nem lyukas kivitelben is, ilyen 6-8 ezer kiskeráron. egy próbát megér. persze függ attól, milyen testhelyzetben használod a kerékpárt, és mire (cc, túra, verseny, marathon, satöbbi)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1579
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
csajom bringajan sportourer flx van, jo vastag, meg van rajta zsele is, egesz kenyelmesnek tartja. foleg miota kiprobalta a flite-omat :)

ilyen ni

Posted Image
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1580
Úszónéni

Úszónéni

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts
Üdv!

Elsõsorban csajoktól várnám a tapasztalatokat,mégpedig arról, hogy vajon melyik az a nyereg ami nõnemûeknek hosszú távon kényelmes?Mert én ezt még nem találtam meg.
Esetleg a likassal tapasztalat?
És jó betétes gatya? Speckó pl?
Folyamatos feltöréses problémáim akadnak.
Plíz help.Ksz.
Csók T.... ;)