Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#1541
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

ugy tûnik picasa-t nem lehet direkt képként linkelni, igy módosítottam.


thx

#1542
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ugy tûnik picasa-t nem lehet direkt képként linkelni, igy módosítottam.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1543
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
http://picasaweb.goo...466001381867826

Budaörsi Dekában Selle Italia Flite Classic Gel Flow 16.900,-!!! Feketébõl még van pár, az utsó fehéret elhoztam.

261 gr (a csomagoláson feltüntetett 250-nel szemben), valódi bõr, vanox sínek, gel flow (gel padding + trans am lik).

Próbáltam képet beillszeteni, de már megint nem jött össze... Valaki el tudná magyarázni, hogy hogyan lehet??? közérdek! :-))))))


#1544
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

Szevasztok!

Olyan céget keresek, aki egy nyereg pálcáját le tudná nekem gyártani. Nem egy meglévõ nyergen akarom cserélni, hanem egy saját fejlesztésûbe beletenni.

Sajnos az sem opció, hogy egy már kész nyeregbõl kikannibalizálom, mert nem 1 darabról lenne szó.

Olyan szakembert keresek, aki a 7mm-es rudat (titán, vagy cromo) valamilyen géppel meghajlítgatja.

Ha valaki tud ilyet, kérem, szóljon.

Köszi,
András.



Nos már napok óta járok utána vagy is aput járatom, mert õ fémforgácsoló, és ért egysmáshoz...nos arra jutottam hogy nagyon specko gép kell hozzá, mert a cromo az 1 elég rideg anyag és könnyen reped törik, és pl satuval esélytelen:)...a titán sem sokkal egyszerûbb, talán kicsit jobban hajítható, még itt a megyeszékhelyen szétnézek kicsit, és ha messze vagy tolna megyétõl max a gép típusát ami tud ilyenekkel dolgozni leírom neked hogy tudd mit keress:)....remélem segíthettem

#1545
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Az alábbi márkák közül melyiket, illetve melyik márka melyik modelljét ajánlanátok hosszú távú (100+) maratonozásra leginkább?

- Selle Italia
- WTB
- Syncros

Nem bánnám, ha fehér lenne (legalább részben), de nem ez az elsõdleges szempont.

Van-e értelme a kivágásnak (Selle-nél Trans Am nyílás), érezhetõ különbséget eredményez-e?

thx


Volt likas nyergem, de nem éreztem különbséget a hagyományoshoz képest. Most 2 WTB-t használok, egy Devo-t és egy Shadow-ot, mindkettõ bevált 100km fölötti távokon. Idén remélhetõleg lesz tapasztalat 200km fölött is. :)
Kintrõl tán még jobb áron is megkapod, mint itthon. (pl. CRC)

#1546
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Az alábbi márkák közül melyiket, illetve melyik márka melyik modelljét ajánlanátok hosszú távú (100+) maratonozásra leginkább?

- Selle Italia
- WTB
- Syncros

Nem bánnám, ha fehér lenne (legalább részben), de nem ez az elsõdleges szempont.

Van-e értelme a kivágásnak (Selle-nél Trans Am nyílás), érezhetõ különbséget eredményez-e?

thx


#1547
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
17900 HUF

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1548
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Rob az Avatarnak mennyi most az ára?

#1549
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

hallod rob? :mybad: hazai forgalmazas :klnie:

hát ez van, majd ha ad a specialized teszt nyergeket nekünk, akkor majd lesz itthon tesztprogram. addig ott a zselés seggszélességmérõ, lehet nézegetni, hogy melyik szélesség lehet jobb. utána eldönteni, hogy mire kell, és kész is van :)
én phenomot vennék simán.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1550
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Szevasztok!

Olyan céget keresek, aki egy nyereg pálcáját le tudná nekem gyártani. Nem egy meglévõ nyergen akarom cserélni, hanem egy saját fejlesztésûbe beletenni.

Sajnos az sem opció, hogy egy már kész nyeregbõl kikannibalizálom, mert nem 1 darabról lenne szó.

Olyan szakembert keresek, aki a 7mm-es rudat (titán, vagy cromo) valamilyen géppel meghajlítgatja.

Ha valaki tud ilyet, kérem, szóljon.

Köszi,
András.

#1551
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hallod rob? :mybad: hazai forgalmazas :klnie:

Emerik: titan palcast ha konnyut akarsz. ha a suly nem szamit, akkor vedd a cromot, mert az is jo, de olcsobb.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1552
Emerik

Emerik

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Oké, oké de sajna nem adott teszt nyerget a forgalmazó :)

Másik kérdés cr-mo vagy titán pálcás?

#1553
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Skacok van valakinek tapasztalata a fenti kérdéssel kapcsolatban? Nyerget cserélnék mindenképpen speckó bg-re váltanék, nézegettem és ez a kettõ amelyik megfelelne. Várnék hozzászólást kinek mennyire jött be az egyik vagy a másik.


Posted Image

Nekem Phenom SL 130 van a Trance-n. Gyári adat szerint 190g :) A sima Phenom 228g. A kezdeti nyeregállítgatási mizéria után remekül mûködik alattam. Ajánlani tudom.

#1554
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

nézegettem és ez a kettõ amelyik megfelelne

Ne nézegesd, hanem próbáld ki. ;)
"A puding próbája az evés."

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1555
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ami nekem jo, neked lehet kenyelmetlen lesz.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1556
Emerik

Emerik

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Skacok van valakinek tapasztalata a fenti kérdéssel kapcsolatban? Nyerget cserélnék mindenképpen speckó bg-re váltanék, nézegettem és ez a kettõ amelyik megfelelne. Várnék hozzászólást kinek mennyire jött be az egyik vagy a másik.

#1557
_and/or_

_and/or_

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
WTB Silveradoról van valakinek tapasztalata?

#1558
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
marikoo-t próbáld meg.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1559
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
Miskolcon nem tudtok ilyen cucc hollétérõl?szivesen ráhuppannék.

#1560
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Szerintem nagyjából stimmelni fog más gyártó nyergénél is. Én egy 130-as szélességû BBB nyereggel jártam így. Nagyon kényelmetlen volt, aztán vettem egy 143-as Specialized Rival-t, ami bevált. Összehasonlítottam a korábbi (szintén kényelmes, de nehezebb) Kona (Velo) nyergemmel és szinte teljesen azonos szélességûek voltak.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."