Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#841
lordborr

lordborr

    vendég

  • fórumtag
  • 33 posts
Sziasztok!

Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy van-e esetleg olyan ajánlás amivel az optimális nyeregszélességet meg lehet határozni?

Köszi,
lordborr

#842
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)

Köszönöm a tippeket. Az alkohol sajnos nem hatotta nagyon meg, ahogy nézem, kitartással tudom csak megoldani. Halványul, de ez melós lesz. :(


Próbálj meg híg hyperol-oldatot. Vért simán kiszedi.

(Dexter)

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#843
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
:P:D
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#844
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Kenegesd pálinkával, abba is van alkohol jócskán, aztán hátha kedved támad nyalogatni, attól meg tán a "kosz" is kopik. :)

#845
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Köszönöm a tippeket. Az alkohol sajnos nem hatotta nagyon meg, ahogy nézem, kitartással tudom csak megoldani. Halványul, de ez melós lesz. :(
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#846
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 posts

Van egy nem kicsi problémám: sajnos egy soha ki nem próbált Karrimor nadrág megfogta a fehér lakkozott nyergemet. Alkohol (Kalinka...), s az egyszerû itthon található tisztítószerek nem hatották meg. Bár már sok fehér nyergem volt, ilyet még pipáltam. Mivel tudnám úgy leszedni róla a foltokat a fehér lakk megsértése nélkül? A nadrágot rituálisan megsemmisítettem...


Denaturált szesz is 96% os Nagy kompreszorokban azt használjuk hogy ne fagyon meg a levegõ meg az autók szélvédõit azzal takaritjik le.
és ezt kapni boltókban is!
Probáld meg vele ha a fehér cipõre jo volt a 100% os akkor a 96% os sem lehet sokkal rosszabb;)
De a szaga ez elég barátságtalan:(:(

#847
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
Esetleg komolyabb autósboltokban, bútorboltokban, cipésznél lehet keríteni bõrtisztító folyadékot.
Fehér bõrcipõt tisztítottam már alkohollal, egész korrekt lett a végeredmény, de az abszolút (100%-os) volt...viszont kereskedelmi forgalomban ilyet nem találni.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#848
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,939 posts
Gyógyszertár, sebbenzin. De minden "oldószer" hagyhat nyomot a bõrre felvitt fedõrétegen.

#849
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Féktárcsatisztitó? A kozmetikusok is használják csak õk nem a ilyen csomagolásban :) bõrtisztításra
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#850
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Van egy nem kicsi problémám: sajnos egy soha ki nem próbált Karrimor nadrág megfogta a fehér lakkozott nyergemet. Alkohol (Kalinka...), s az egyszerû itthon található tisztítószerek nem hatották meg. Bár már sok fehér nyergem volt, ilyet még pipáltam. Mivel tudnám úgy leszedni róla a foltokat a fehér lakk megsértése nélkül? A nadrágot rituálisan megsemmisítettem...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#851
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
Lehet, hogy széles, de azért teszek egy próbát.
Engem a 130-as nyergekkel vallatni lehetne, a 140 feletti már majdnem elfogadható, 150-eseket meg csak katalógusban láttam (vagy a durván vastag szivacsozás miatt nem kellettek).

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#852
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Annyi biztos, hogy elég pofátlanul koppintanak.

És az ebay-en 15 báksz, siping from csájna.


Az lenne a jó, ha õk gyártanák az eredetiket is. :)

Pont tegnap rendeltem egy ilyen márkájút (csak ezt), tokkal-vonóval 4000, így ha gáz, akkor sem dönt anyagi csõdbe.
Kíváncsi vagyok, hogy a sokat dicsért fapadosság nálam bejön-e.
...aztán persze, lehet, hogy nálam is egy 143-as Toupe landol a végén.

Megnéztem a cég honlapját és aszerint minden nyereg idétlenül széles. Mondjuk nincs rajta az összes nyereg (lehet ezt is hamisítják? :) ).


A sebesség mindent megold.

 


#853
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
Kínai szemétnek tûnik, és annyira nem is olcsó.

#854
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts

Errõl a márkáról tud valaki valamit? Kerékpár apróhirdetés: eladó használt és új bicikli és alkatrész ingyenes apró: KERÉKPÁR NYERGEK ELADÓK


Az igazi Sith lordok ilyennel nyomják, persze a fekete verzióval. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#855
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis

Annyi biztos, hogy elég pofátlanul koppintanak.

És az ebay-en 15 báksz, siping from csájna.


Pont tegnap rendeltem egy ilyen márkájút (csak ezt), tokkal-vonóval 4000, így ha gáz, akkor sem dönt anyagi csõdbe.
Kíváncsi vagyok, hogy a sokat dicsért fapadosság nálam bejön-e.
...aztán persze, lehet, hogy nálam is egy 143-as Toupe landol a végén.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#856
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Annyi biztos, hogy elég pofátlanul koppintanak.

És az ebay-en 15 báksz, siping from csájna.

#857
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Errõl a márkáról tud valaki valamit? Kerékpár apróhirdetés: eladó használt és új bicikli és alkatrész ingyenes apró: KERÉKPÁR NYERGEK ELADÓK


A sebesség mindent megold.

 


#858
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1,373 posts
  • LocationVeresegyház
@zeezoltano
Megjött a Toupe-m. Még nem szereltem fel, de állat. Remélem jó is leszt. :)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#859
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Mázlista.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#860
szabop27

szabop27

    vendég

  • fórumtag
  • 71 posts
Nem szokott a nyergekkel hálisten problémám lenni, általában õk törnek be alattam, és nem fordítva :)