Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#2641
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
akit érint, van egy wtb race v cro-mo sines az apróban. ;)
véleményem szerint nincs olyan jó, mint anno az sst-k volt (sima sst csak kevlárboritásos a széle) de még igy is nagyon jó.
nekem amugy a sima flite is bejön.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2642
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,613 posts
Sokáig csak szemeztem vele az ára miatt, de végül megvettem, és nem bántam meg...
---Selle San Marco Arami NightTrain---

#2643
Bagi

Bagi

    vendég

  • fórumtag
  • 117 posts
A pure érdekel engem is, de még lehet, hogy egy Laser lesz belõle. Errõl van valakinek esetleg tapasztalata?
Pure-ról jókat írnak, állítólag a legendás sst utódmodellje. Egyébként ua, mint a Rocket, csak kicsit szélesebb, párnázottabb véleményem szerint. Nem próbáltam, csak egy görgõn lévõ bicajon, nem voltam elájulva tõle. Mondom ezt úgy, hogy eddig egy Velo Plush-t használtam :-)

Az elõbb emlegetett Speci BG-rõl meg annyit, hogy ma a Ridebikeban volt alkalmam megnézni élõben, mert eddig csak képernyõn láttam. Na hát, ne volt túl megnyõzõ. Nehéz is, és kicsit gagyinak is tûnik a hasonló wtb-khez képest, ráadásul majdnem 7000 Ft-ért.

#2644
hoy

hoy

    vendég

  • fórumtag
  • 71 posts
Sziasztok!

Én használtam egy BG2 sportot kipróbálásra. a cerkát nem nyomta. Az a baj hogy nem tudtam sokáig tesztelni így beállítások hiányában visszaadtam.. Most egy specialized rival-t használok. sajnos csak a keskenyebbett kaptam . Ez bitang kényelmes lenne ha az ûlõgumóim nem lennének szélesebbek a kelleténél..... Bikebudha ha gondolod elmehetünk 1-2 órás próba utra kipróbálni. Most egy wtb pure-t próbálok... hátha....

#2645
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Érdemes-e Speci body geometry nyerget venni vagy ez lesz a huszonnyolcadik ülés amiben megint csalódok sok pénzért? Van valakinek tapasztalata vele?

A marketing nagy úr, de mindenkit nem lehet átverni.
http://www.mtbr.com/...uct_22710.shtml

Ha jót akarsz:
http://www.mtbr.com/...uct_78964.shtml
http://www.mtbr.com/...uct_22742.shtml
http://www.mtbr.com/...uct_22735.shtml

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#2646
abotika

abotika

    vendég

  • fórumtag
  • 120 posts
a body geometryk nagyon szuperek. Nekem nincs nyeregem de az eddigi bg cuccaim nagyon kéjelmesek.

#2647
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Jó ez a nyereg nem? ;)
http://www.brookseng...wningStreet.pdf

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#2648
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Érdemes-e Speci body geometry nyerget venni vagy ez lesz a huszonnyolcadik ülés amiben megint csalódok sok pénzért? Van valakinek tapasztalata vele?

Elegem van a mászás közbeni állandó pöcszsibbadásból!!!

#2649
bmafte

bmafte

    vendég

  • fórumtag
  • 81 posts
En talalgattam, nezegettem, olvasgattam de arra jottem ra, hogy a nyereg teljesen egyeni valasztas - persze bizonyos esszerusegek betartasaval.
Hiaba draga, olcso, titan, vanox stb. vagy jo vagy nem.
Sajat kalvariam: Trimatic, Flite, SLR, Flite Gel Flow, SLR Gel Flow, SLR Carbon.
Orszaguton.

Elmeletileg az SLR Carbon kinzoeszkoznek jo csak (leven egy karbon lap titan csoveken) viszont kenyelmesebb, mint a Flite es a sima SLR - mondjuk max 50km-en es nekem. Lesz egy elado az aproban a kozeljovoben!

Amikor eloszor ultem Flite Gel flow-n mindjart 110 km-t mentunk (nem is a sajat bicom volt) es semmi bajom nem volt tole! (Viszont nehez.)

A sima Flite volt a legrosszabb, utana az SLR. Talan az SLR gel flow a legjobb (minden tavon). (Bar ez is nehez - akkor talan az SLR XP trans am jobb valasztas).
Most az SLR Gel Flow-t fogom nyuni 1-2 evig, remelem jo lesz.

Ami meg jo lehet: SLR kit carbino flow (120g, lyukas, es nagyon szep).

A gatya is sokat szamit, uj, zseles betetek stb. sokat dobhatnak az erzeten.
BMaFTe

#2650
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts

Az Aspide-rõl kérdezd Somát! Szerintem a Lookin nem titánsínes.

Tényleg! SKN-rõl meg Röfit, köszi.
Régebben gyártottak Ti sínest a sportosabb modellek között, de gyártó oldalán már nem találtam ezeket a típusokat.
Na, megtaláltam: 2004-es Lánc Katalógusban van és 308g-os.

#2651
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Láttam neten akciósan 16000 ért Aspide nyerget, majd elválik hogy ez vagy SKN lesz.Mindkettõ tetszik és szépek is.Bár gondolom SKN kényelmesebb ,akkor inkább ez lenne.
Bukott és elhajolt a Lookin nyergében a Ti pálca 1 centit.Próbáltuk visszahajlítani de sehogy sem ment, beraktuk egy vasány lába alá és öten próbáltuk visszanyomni nem még ez is kevés volt meg se mozdult.

Az Aspide-rõl kérdezd Somát! Szerintem a Lookin nem titánsínes.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#2652
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 posts
Láttam neten akciósan 16000 ért Aspide nyerget, majd elválik hogy ez vagy SKN lesz.Mindkettõ tetszik és szépek is.Bár gondolom SKN kényelmesebb ,akkor inkább ez lenne.

Errõl a hajlott nyeregrõl jut eszembe, két éve voltam Kazincbarcikán egy hétig keróval, ott az egyik srác benevezett egy DH versenyre az NRS-ével. Bukott és elhajolt a Lookin nyergében a Ti pálca 1 centit.Próbáltuk visszahajlítani de sehogy sem ment, beraktuk egy vasány lába alá és öten próbáltuk visszanyomni nem még ez is kevés volt meg se mozdult.

#2653
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Cruxos: hogy tudtad így megformálni etz a szerencsétlen nyerget? Ekkora "középerõd van? :-)

A félreértések elkerülése miatt a nyereg nem az enyém!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#2654
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,218 posts
Selle SanMarco Aspide. Ilyenem van és ûberkényelmes, 180g, titánpálcás, és akinek eddig ajánlottam, s ilyet vett végül az nem bánta meg.

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#2655
Grolsch

Grolsch

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,323 posts
Cruxos!
A kép jó, de biztos lehetsz benne, hogy nem a középen lévõ rés miatt hajlott el a nyereg!

szaBike!
Már korábban írtam, hogy nekem Selle Italia SKN-em van. Tömör titánium pálcás, 200 g. A Biker honlapján 16 ezer Ft.
Országúton és montizásra is használom. Már kétszer borultam vele, de meg se látszik rajta. A korábbi nyergem az ilyentõl már rég kiszakadt. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem lenne érzékeny a felülete, mert hát elég vékonyka a nyereg!
Meg kemény!!!! De frankón rugózik a szárnyai miatt!!!
Nekem bejött!!!!
Legyél te is szerencse csomag! :icon_bigg

#2656
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Tiszta föld a nyereg hátulja. Gondolom igazi gatyaféken ereszkedett le valahonnan.:)

#2657
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,251 posts
  • LocationSvájc
vagy az uj lágykarbonos b+
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2658
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,247 posts
Cruxos: hogy tudtad így megformálni etz a szerencsétlen nyerget? Ekkora "középerõd van? :-)

#2659
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts

Tudnátok mondani nekem 10 és 20e közötti Ti sínes nyergetket?Már erõsen csereérett a 450g-os WTB nyergem.Idáig az SKN Pro val szemezgettem, de WTB Rocket Team Ti vagy a WCS sem lehet rossz. Egyéb lehetõségek?




Ritchey WCS. Szerintem.

#2660
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Tudnátok mondani nekem 10 és 20e közötti Ti sínes nyergetket?Már erõsen csereérett a 450g-os WTB nyergem.Idáig az SKN Pro val szemezgettem, de WTB Rocket Team Ti vagy a WCS sem lehet rossz. Egyéb lehetõségek?

B+ 14900 Ft

Lyukas nyerget ne vegyél...
Feltöltött kép

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]