Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#1981
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

Edit: Speed-Way-ben van Devo Thinline, de nem írnak súlyt. 9900.


CRC szerint ez a sima verzió, ott 225-öt írnak - de ha MJani 211et írt, akkor annyi..

#1982
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

A WTB honlapján csak SLT meg Carbon Devo van, 150 USD...


És? Ettõl függetlenül lehet kapni más verzióban is.

#1983
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
A WTB honlapján csak SLT meg Carbon Devo van, 150 USD...

Edit: Speed-Way-ben van Devo Thinline, de nem írnak súlyt. 9900.

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1984
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Kényelmes, mondjuk amikor decemberben 3hónap kihagyás után ráültem zsibadtam rajta (szerintem minden nyereggel bajom lett volna akkor, új gép, lehet rossz beállítás), 24óráson duóban sem volt bajom vele, jó nyereg. Tavaly márciusban vettem, úgy 3e km-t mentem vele (tavaly 3 nyerget használtam), 8e ft-ért vettem akcióban, 10 körül van az eredeti ára, a felirat kopott le róla annyi baja van csak.
Kbix terméket nem vennék.


A sebesség mindent megold.

 


#1985
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
A Shadow már egy bõ éve megvan, és hosszú távon is kényelmes. A Devoval még csak kb. 15órát mentem, de kezd betörni, jó lesz ez is. Kicsit szélesebb is mint a Shadow, remélem fél-1napos megmozdulásokra is elég lesz.

Ja, és a pontos ára: Shadow spídvéjben 6900 volt, a Devo pedig CRC-rõl 8200-ra jött ki.

#1986
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Kényelmes? Régóta van meg? Mennyi volt pontosan? Nekem Rocket V Race van, vagy valami iylesmi, de a pereménél van ahol már elengedte a ragasztó a mûbõrt. :(

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1987
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
A Devo-m 211g.


A sebesség mindent megold.

 


#1988
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
WTB Shadow vagy Devo cromo pálcás verzióban, mindkettõ 225g, a Shadow 6-7e, a Devo 8-10e körül szerezhetõ be.

#1989
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Sziasztok,

Szeretnék egy könnyebb (mostani WTB 346g), ámde nem túl drága nyerget. Amiket kinéztem:

Kelly's/Kbix Ultraform Titanium: 225g - 7490 HUF
BBB BSD-08 Anatomicdesign: 220g - 9800 HUF
Kelly's/Kbix URC Titanium: 202g - 10900.

Jó vélasztás lehet valamelyik maratonozni, 80 kg-hoz?
Esetleg tudtok ajánlani jobbat hasonló árban és súlyban?

Köszi,
X

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1990
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

a vanox az tulajdonképpen a selle megnevezése a cro-mo-ra


"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1991
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 posts
Mondjatok nekem légyszi olcsó (<15k) országúti, anatómiai kivágással rendelkezõ nyerget!

Köszi!!
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#1992
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Ma mentem 64 km-t a Fizikkel. Néha nyomta a hátsómat, de eddig jól szerepelt. De még be sem törhetett ennyi km alatt nem?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1993
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts

Ami érdekelne még, bár ez már csak általánosságban, hogy a titán pálcák sokkal rugalmasabbak, mint a vanox pálcák?


Volt vanoxom, van titánom. Nem tudnék különbséget tenni köztük.

#1994
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
Arti,

VV-vel (Valeria Victrix) beszélj, õ írta az online boltos topikban, hogy hó vége felé rendel CRC-rõl.

#1995
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 posts
Köszönöm a hozzászólásokat! Lehet visszateszem a gyári merida nyerget és megint kipróbálom azt. (A mostani (Selle Italia Onda Trans AM - tudom, nem teljesen outi nyereg, kaptam és jónak tûnt) kicsit szélesebb, puhább, viszont görgõzés közben néha elzsibbadok.) Ha ez sem válik be, akkor valószínû veszek egy újat. Már ki is néztem egy ilyet: http://www.chainreac...x?ModelID=25474
Rendel valaki mostanában? :o
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#1996
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts

mivel te is debreceni vagy én meg most épp nem használom a montit szerintem össze tudunk hozni valahogy egy próbát ;)


Idõközben felpörögtek az események és szert is tettem egy SLR XP nyeregre. Azt hiszem igencsak jó választás volt:) Kicsit kemény, de érdekes módon most 2,5-óra használat után nem érzem hogy fájna bárhol is (eddig fõleg a farcsontot nyomta az elõzõ és hosszabb használat után kegyetlen volt), pedig párnázott nadrág nélkül használtam. Ami fontos még, hogy nem dörzsölte a combomat se sehol. Szóval csak ajánlani tudom:)

Ami érdekelne még, bár ez már csak általánosságban, hogy a titán pálcák sokkal rugalmasabbak, mint a vanox pálcák?

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#1997
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

koszi, de erre az eredmenyre en is eljutottam. ugy gondoltam, hogy olyan szakit ajanl valaki, akinel o mar dolgoztatott, es tudja rola, hogy korrekt munkat vegez.
ez igy zsakbmacska.


Bödör László LÁSZLÓ
Feltöltött kép
1089 Budapest, Kõris utca 30.

A kínai piacnál. Vagy keress rá neten, ha elsõnek mindenképp rá akarsz telefonálni, mivel számot nem tudok. Csináltattam már vele kormánycsapágyat és agyhoz tengelyt is.

Arti, elvileg, ha helyesen van beállítva a nyerged, nem sok mindent befolyásol. Valszeg tudod, de ki kell húzni a nyerget elég magasra, és a lábadidra/kezeidre is terhelni a súlyt, ülni meg a "gumókon" kell (így a nyereg szélessége/formája, ami igazán fontos) nem a lágy részeken (ne bukjon nagyon elõre/hátra a nyereg orra, mert akkor tekerés közben nem a megfelelõ pontra terhelsz rá). Nincs tuti forma, mindenkinél azonos fizik v bádigeometria, szerintem.

#1998
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Elhoztam a Fizik Nisene Sport-ot. Holnap tesztelem Mocsok szép, és könnyû, príma anyagokból rakták össze, és Handmade in Italy...:)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1999
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts
nekem még a gyári mongoose nyergem van,rövidtávon kényelmesnek mondható,de hosszabb távon már kicsit érdekes.....nemsoká csere lessz

#2000
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Az újabb Speed V tényleg nagyon kényelmes.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960