Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dobogókõi fanatisták!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
86 hozzászólás a témában

#81
abotika

abotika

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
Most, hogy már van néhány érdeklõdõ, szeretném bejelenteni, éppen egy szövetség, csoportosulás, egysület (majd a jogi dolgok eldöntik a helyes névválasztást)megalapítása a szándékom. Az egyesület megalapításához 12 ember kell. Eddig 7-en vagyunk. A nevünk Princess. Kész tervek, lehetõségek ötletek elõtt állunk. Vannak elképzeléseink, bár az egész lényege a közös tekerések, bringás tapasztalatok átadása. Szeretnénk ha a Dobogókõ körüli bringások jobban ismernék egymást. Szóval 7emberre lenne szükség, bár remélem lesznek többen is annál. Semmilyen kötöttséget nem szeretnénk, elvben nincs is olyan, hogy klubtag csak egy baráti kör akikk közül örülünk ha minél többen járnak közös tekerésekre, stb.
Hát abotika@hotmail.com

#82
marosv

marosv

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
sziasztok!
jómagam is a Pilisben edzek, Dobcsikõt Esztergom felõl közelítem meg...gyönyörû ez a vidék!

#83
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Helló!

Én egy kicsit messzebb lakom, de ha idõm engedi szeretek átkelni komppal és megmászni a hegyet. A lejtõzést nem nagyon szeretem, inkább felfelé :)

#84
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Megcsinálták má az utat?Lefelé nem túl élvezetes!Ha megcsinálnák simán lehetne csapatni egy 80felettit.De így...pff.
Amúgy még talán 2004ben mentem egy 25ös átlagot Pomáz felõl azon a versenyen amit ott szoktak rendezni.Talán Békás...
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#85
abotika

abotika

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
Ööö.. hát köszi, hogy van aki értékeli. Hát szerintem, mindenki járt már Dobogókõn, és emlékszik a hosszú emelkedõ szenvedéseire, a lefelék örömeire.

#86
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Szia!
Én tatabányai vagyok,de elég sokat jártam már arra.egy fincsi 140km-re jön ki Tatabánya-Dobbantókõ(ahogy mi hívjuk)-Tatabánya.

Jah,értékeltem a topicot egy 5 csillagos osztályzattal,úgyhogy legyen is frankó topic!
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#87
abotika

abotika

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
Akiknek Dobogókõ a mindenük, ott járják fõ edzõköreiket, vagy akik csak sûrün megfordulnak arra fele ez a topic azoknak szól. Én Pomázi vagyok, de a Pilisi hegyekbõl szeretnék embereket gyûjteni egy bringás klubhoz, mind a helyi országútisokból, mind akik ismerik a környezõ erdei utakat. Remélem olyan topicot nyitottam, amilyen még nincsen és elõsegítettem a Pomáz környéki bringások csoportosulását és scoportos tekeréseit, edzéseit.