Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1961
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Lesz rendes felhívás (legalább egy hónappal elötte), pontos útvonal leírás, közlekedési és frissítési lehetõségek, stb...

érdekel engem is! majd dumáljunk errõl haversrác :)

#1962
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Mint ahogyan már mondtam egyenlõre csak közvélemény kutatás érdemes-e evvel foglalkozni a többit szin,mi legyen rajta,ár.... majd ezek után.
kboy
Tailor
pink
avus
rain


ha nem horribilis összeg akkor nekem is kell egy!
kb. mennyi lenne az alapmez?

#1963
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Engem érdekel, de jó volna többet tudni errõl

Mint ahogyan már mondtam egyenlõre csak közvélemény kutatás érdemes-e evvel foglalkozni a többit szin,mi legyen rajta,ár.... majd ezek után.
kboy
Tailor
pink
avus
rain

#1964
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Simán csatlakozom máshova is persze ha belefér az idõmbe ,csak szólj elötte
Bõrzsönyi szivató asszem a névben minden benne van :)

Lesz rendes felhívás (legalább egy hónappal elötte), pontos útvonal leírás, közlekedési és frissítési lehetõségek, stb...


#1965
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Ha van kedved a topic team-en kívüli társulathoz is csatlakozni, akkor mindkettõjükkel találkozhatsz, és akár személyesen is meginvitálhatod.
Várható túrák: Duna Maraton nosztalgia, Duna Maraton pályabejárás (középtáv), Pilisi mezszaggató, Börzsönyi szivató. Az utóbbi kettõt én szervezem.

Simán csatlakozom máshova is persze ha belefér az idõmbe ,csak szólj elötte
Bõrzsönyi szivató asszem a névben minden benne van :)

#1966
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Ha úgy gondoljátok h a tt teljesíthetõ a csapat gyengébb tagjainak is... Ja nem tom h csak kmax eséseit vettétek észre vagy azt is h ezen a túrán végig nyeregben voltam és nem volt semmi tolás! :)


jöttél volna te is a dömörkapui elágazás után a terepen. Az azért nem volt piskóta! Ott megnéztem volna hogyan mész fel tolás nélkül :)

Július messze van. Áprilisban még mehetnek a tegnapihoz hasonló jellegû túrák, hogy mindenkit felhozzunk valamennyire, utána viszont illene emelni a távokon és fõleg az emelkedõk mennyiségén. Bennem már körvonalazódik egy János-hegy (szigorúan a Mártonhegyi úton, hehe), onnan le a másik oldalon, Kapy úti mászás (kellemes), majd Szépvölgyi út, HHH túra. Hasonló szintkülönbségû túrák is jöhetnek de köves-földutas mászással, hogy technikailag is fejlõdjünk.


ezerrel támogatom!! Inkább mennék rövidebb de technikásabb túrákra kevesebb aszfalttal.

#1967
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Én meg egy gimis osztálytársamat fedeztem fel a képeken, a tandemes lány személyében.

Õ a természettudós doktornénink, Era, Charon barátunk menyasszonya. De van csapatdoktorunk, építészmérnökünk, jogászunk és két fanyûvönk is. Mindenre találunk megoldást.


#1968
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
engem érdekel a mez-téma, legutóbbi veletek létem alkalmával mondtam is.

anno berendeltem a küllõkön tespedõ macskaszemek pótlására egy szelepre tekerhetõ ledes kütyüt, elmentem értük zsámbékra, wuderschen, wudigessen, pátyon keresztül, 72km lett a vége, és borzasztó emelkedõk vannak arra, még jó, hogy csak beton volt.
a kütyük elég borzasztóan néznek ki, majd meglátjuk, mire megyek velük.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1969
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Itten van-e :http://img.tar.hu/th.../21220102.jpg#3
Ha tudtam volna ezt a lemaradás 100-at szivesen elmentem volna.tetszettek a képek

Igen, ez Máté gépe. Máté nem fórumozik, és ezidáig Meridával nyomta. A télen volt egy kis felújitás, és akkor jött a Kelly's váz.
Egyébként nagyon kedves barátunknak, a XVII. ker topic aranytollú rímfaragójának, Hozé mesternek a csemetéje. Ha van kedved a topic team-en kívüli társulathoz is csatlakozni, akkor mindkettõjükkel találkozhatsz, és akár személyesen is meginvitálhatod.
Várható túrák: Duna Maraton nosztalgia, Duna Maraton pályabejárás (középtáv), Pilisi mezszaggató, Börzsönyi szivató. Az utóbbi kettõt én szervezem.


#1970
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Én meg egy gimis osztálytársamat fedeztem fel a képeken, a tandemes lány személyében.

#1971
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Zöld a keró?

Itten van-e :http://img.tar.hu/th.../21220102.jpg#3
Ha tudtam volna ezt a lemaradás 100-at szivesen elmentem volna.tetszettek a képek

#1972
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Zöld a keró?


#1973
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Kire gondolsz? Mátéra?

Nem tom, hogy hijják csak a képeket néztem és ott fedeztem fel jé egy kellys.:)

#1974
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Na szóval beszéltam ma rainel,és avussal is és abban maradtunk ,hogy feldobom ide az ötletemet (érdemes-e vele foglakozni vagy sem a létszámtól függ): közös mez csináltatása
Szeretném ha elinditanánk egy próbát ki szeretné?
(egyenlõre árakat nem tudok mondani mert ez db számtól függ majd elastic a terv.)kérném folytatni :)
lista:kboy


Engem érdekel, de jó volna többet tudni errõl

#1975
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Köszi,de majd csak akkor keresem meg ha van rá igény ,egyébként te új fiú vagy itt ??:lol1:
Miért nem mondtad,hogy XVII.ker-i bringások között is van egy kellyses?
és ide még be sem köszönt irgum burgum :)

Kire gondolsz? Mátéra?


#1976
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Jót mentünk ma! kösz a kalauzolást avus! annyi sok szép bicajt, stb-t láttam, hogy csak a szívem fáj:( rájöttem hogy kell egy országuti is nekem, csak arra is, hogy ehhez elég üres a pénztárcám...

Azon töröm a fejem hogy tudnék összeszedni 60e pénzt egy hónapon belül, úgy , hogy ne szakadjak meg! valaki ??????


Rabolj bankot:chin:

#1977
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Ha megkeresed Charon-t, akkor megmondja neked, mennyibe fáj, illetve mennyi az a darabszám, amennyitõl már érdemes foglalkozni a kéréssel.

Köszi,de majd csak akkor keresem meg ha van rá igény ,egyébként te új fiú vagy itt ??:lol1:
Miért nem mondtad,hogy XVII.ker-i bringások között is van egy kellyses?
és ide még be sem köszönt irgum burgum :)

#1978
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Ha megkeresed Charon-t, akkor megmondja neked, mennyibe fáj, illetve mennyi az a darabszám, amennyitõl már érdemes foglalkozni a kéréssel.


#1979
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
Na szóval beszéltam ma rainel,és avussal is és abban maradtunk ,hogy feldobom ide az ötletemet (érdemes-e vele foglakozni vagy sem a létszámtól függ): közös mez csináltatása
Szeretném ha elinditanánk egy próbát ki szeretné?
(egyenlõre árakat nem tudok mondani mert ez db számtól függ majd elastic a terv.)kérném folytatni :)
lista:kboy

#1980
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
mi igazából városi bicikliboltbejáráson voltunk, szétnéztünk mit mennyiért lehet kapni! decathlonba, hugó sportba, speed metalba, zöld pontban, divexben voltunk! szóval mindenhol!:D