Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2001
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

a visegrádni bulin 8an volrunk kelly's-el most meg 13-an. jó majdnem dupla de ott is beszéltük h mégsem a 20on-30 fõs listás találkozó, mert sokan csak jelentkeztek de még a mostani levélre sem válaszoltak, meg a nyúl és más okokból nem tudtak jönni.

Fiatal apukáknak megbocsájtható!!! :)

Ezt most magamra veszem.. :)

Jó látni, hogy milyen jól sikerült a túra. Sajnálom, hogy nem lehettem ott, de azt hiszem ezt a csodát nem cserélné el senki.. :)

#2002
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Pesze... akkor még ónos esõ volt.
Arról az útról beszélsz ami a felétõl földút lett a moszkva tér után?

Az a Széher út volt. A Mártonhegyi jóval hosszabb (kvázi nulláról visz fel majdnem a Normafáig), picit talán kevéssé lejt mint a Széher, pontosabban mindig a megfelelõ helyen van 50 méternyi pihenõ szakasz, de a vége, ahol becsatlakozik az Eötvös útra (ez vezet fel a Normafához) elég durva. Pszichikai akadályok leküzdéséhez ideális gyakorlóterep. Az Istenhegyi úton is fel lehet menni, az hosszabb ergó könnyebb, de a forgalom miatt bûzös.

#2003
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
[quote name='bikebuddha']TT-n még nem voltam, de a Cuha-völgyet jól ismerem. Sokat edzek ott, de inkább csak meleg idõben, mert nem kedvelem a vizes cipõt. Van benne vagy tizenvalahány patakátkelés, de a vízbõl kifelé nincs meredek partfal, mint vasárnap... (Jó vót Tigga' !) Szal simán kijöhetsz a

Hát Porva-csesznek útán azért néhányan lemorzsolódnának! Ha csak tavaly óta nem let vízszintesebb.

#2004
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Pesze... akkor még ónos esõ volt.
Arról az útról beszélsz ami a felétõl földút lett a moszkva tér után?

Kboy: beszéljünk msn-en! jelentkezz be vmikor!

#2005
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Én biztos fejlõdtem vmennyit mert mint írtam most nem álltam meg, de ez 600m mászás volt, a tt meg 1200 és nem hiszem h szép hosszan emelkedõ részek lennének, mint pl a János h. elõtti szerpentin.

Pont ezért szeretem a Mártonhegyi utat, az sokkal rövidebb, mint a szerpentin, ergó meredekebb. Szerintem hamarosan nekimehetünk Dobogókõnek, de az már outi-edzésen Votival is be van tervezve. Én úgy érzem haladunk, ahhoz képest hogy az elején milyen "nyavajgás" volt Csobánkán ;). Egyébként akinek van ideje, hétköznap is felszaladhat a János-hegyre, 1-1.5 óra alatt megvan a teljes út. Edzésnek jó. De aki ilyenre vetemedik, az szerdán tegye, hogy utána pihenhessen a szombat-vasárnapi túráig.

#2006
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
TT-n még nem voltam, de a Cuha-völgyet jól ismerem. Sokat edzek ott, de inkább csak meleg idõben, mert nem kedvelem a vizes cipõt. Van benne vagy tizenvalahány patakátkelés, de a vízbõl kifelé nincs meredek partfal, mint vasárnap... (Jó vót Tigga' !) Szal simán kijöhetsz a vízbõl. Amúgy a szurdok teljesen sík, mesebeli, vadregényes táj. Itt halad a Veszprém-Gyõr vasútvonal, melynek ez a szakasza a maga alagútjaival (ahol sokan fogtak elõször cicit az osztálykirándulások alkalmával) az ország egyik legszebbike. De ez csak pár km, a többi valszeg tényleg durva! Szerencsére sok a murvás erdõgazdasági út a környéken, és azokon lehet tolni ezerrel.
Még egyszer mondom, nem akarnék nyilatkozni semmirõl, amiben nem volt még részem! Ezek csupán apró információmorzsák az elképzeléseimmel kiegészítve.

Sztem ismeretlen terep miatt amúgy is kb együtt kéne lennünk ha vmi van és az már nem verseny... a mostani maratont is azért akarjuk bejárni h tudjuk ki merje bevállalni és ne legyen akkor ismeretlen... Sztem elõtte kéne csinálni és akkor megnézzük a pálya egy részét is és mindenki eldöntheti h megy-e tt-re.
Nem másztam még ennyit és fogalmam sincs h bírnám-e és ezzel sztem még nagyon sokan így vagyunk...



#2007
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én biztos fejlõdtem vmennyit mert mint írtam most nem álltam meg, de ez 600m mászás volt, a tt meg 1200 és nem hiszem h szép hosszan emelkedõ részek lennének, mint pl a János h. elõtti szerpentin.

CM: 14:45kor találkozó a Dózsa György úti metrómegálló duna felöli feljárójánál??
(nem az ibus hotel hanem a másik lejtõs feljáró melletti kis placcon)

vasárnap: a maraton pályájának bejárása? Helyileg hol van amúgy??

#2008
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

a rigó elõtt az úton jöttem, és fentrõl fotóztam ahogy toljátok a sárban a bringákat :)

kboy: ez halál!! hogy lennénk 7 és 9 közt veszprémben? eddig 600m-es tákat csináltunk itt meg a rövidebb is a duplája na meg a szintidõ is elég kemény abból a szempontból h 9h alatt én is végig mennék de mondjuk 6-7h körüli túrákat sem csináltunk. olyan ez a kisebb táv mint ha a mostani tárt csintuk vna távra csak a sikon is emelkedett vna. 600x2=1200

Július messze van. Áprilisban még mehetnek a tegnapihoz hasonló jellegû túrák, hogy mindenkit felhozzunk valamennyire, utána viszont illene emelni a távokon és fõleg az emelkedõk mennyiségén. Bennem már körvonalazódik egy János-hegy (szigorúan a Mártonhegyi úton, hehe), onnan le a másik oldalon, Kapy úti mászás (kellemes), majd Szépvölgyi út, HHH túra. Hasonló szintkülönbségû túrák is jöhetnek de köves-földutas mászással, hogy technikailag is fejlõdjünk.

#2009
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Sztem ismeretlen terep miatt amúgy is kb együtt kéne lennünk ha vmi van és az már nem verseny... a mostani maratont is azért akarjuk bejárni h tudjuk ki merje bevállalni és ne legyen akkor ismeretlen... Sztem elõtte kéne csinálni és akkor megnézzük a pálya egy részét is és mindenki eldöntheti h megy-e tt-re.
Nem másztam még ennyit és fogalmam sincs h bírnám-e és ezzel sztem még nagyon sokan így vagyunk...

#2010
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ja, már értem a koncepciót! De ebben az esetben nem lenne külön túra. Amit mindenképpen szerettem volna, mert van itt néhány látnivaló és happybike-szakasz, amit kívülállók nem nagyon ismer(het)nek. S bár csak rövid ideje vagyok veszprémi, ezek feltüzelték bennem a lokálpatriotizmust, és úgy gondolom, másoknak is látniuk kell. Ez nem férne be egy napba a TT-vel. De hallgassuk meg a szaktársak véleményét is, aztán majd meglátjuk.

Én úgy gondoltam ezt,hogy kellys tali=gázló tt ami:http://www.happybike...gazlo/index.php



#2011
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
a rigó elõtt az úton jöttem, és fentrõl fotóztam ahogy toljátok a sárban a bringákat :)

kboy: ez halál!! hogy lennénk 7 és 9 közt veszprémben? eddig 600m-es tákat csináltunk itt meg a rövidebb is a duplája na meg a szintidõ is elég kemény abból a szempontból h 9h alatt én is végig mennék de mondjuk 6-7h körüli túrákat sem csináltunk. olyan ez a kisebb táv mint ha a mostani tárt csintuk vna távra csak a sikon is emelkedett vna. 600x2=1200

#2012
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Az mikor van pontosan? És milyen napra esik?

Tetszik az elképzelés, de akkor a résztvevõknek szállásgondja is lesz, illetve a talit nem árt lájtosra szervezni, mert a gázló úgy tudom nem sétagalopp... És ugye két durva nap egymás után...

Én úgy gondoltam ezt,hogy kellys tali=gázló tt ami:http://www.happybike...gazlo/index.php

#2013
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Te a Rigó elõtti 100 méterest terpen teted meg? Mert ha ott sem toltad, meghívlak egy páleszre!:)

Ha úgy gondoljátok h a tt teljesíthetõ a csapat gyengébb tagjainak is... Ja nem tom h csak kmax eséseit vettétek észre vagy azt is h ezen a túrán végig nyeregben voltam és nem volt semmi tolás! :)



#2014
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Az mikor van pontosan? És milyen napra esik?

Tetszik az elképzelés, de akkor a résztvevõknek szállásgondja is lesz, illetve a talit nem árt lájtosra szervezni, mert a gázló úgy tudom nem sétagalopp... És ugye két durva nap egymás után...

buddha és mit szólnál,ha egybekötnénk a gázló tt-vel?



#2015
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ha úgy gondoljátok h a tt teljesíthetõ a csapat gyengébb tagjainak is... Ja nem tom h csak kmax eséseit vettétek észre vagy azt is h ezen a túrán végig nyeregben voltam és nem volt semmi tolás! :)

#2016
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

No, holnap átvizsgálom az idei verseny- és eseménynaptárakat, nehogy valami népszerû maraton hétvégéjét válasszam ki, aztán majd elõhozakodok vmi idõpontjavaslattal úgy június-júliusban. Ha meglesz a túraterv, mellékelek mejd kedvcsináló fotókat is... (Ha addigra megtudom valahonnét, hogy mekkora képeket lehet feltenni a PIX-re:) )

buddha és mit szólnál,ha egybekötnénk a gázló tt-vel?

#2017
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
júni vége júli eleje lenne a legpraktikusabb egy vonatos túrához már ha sokan akarunk menni és egy ilyet így kéne csinálni. Addig meg bejárjuk a pilist meg a budai hegyeket :)

#2018
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
No, holnap átvizsgálom az idei verseny- és eseménynaptárakat, nehogy valami népszerû maraton hétvégéjét válasszam ki, aztán majd elõhozakodok vmi idõpontjavaslattal úgy június-júliusban. Ha meglesz a túraterv, mellékelek mejd kedvcsináló fotókat is... (Ha addigra megtudom valahonnét, hogy mekkora képeket lehet feltenni a PIX-re:) )

#2019
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Nyilatkozzatok!!!:)

Már megtettem. Ha kéz, láb nem törik, akkor megyek.

#2020
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Jó, nekünk könnyû, család, gyerekek még nem, szülõk már nem korlátoznak, de ez nem mindenkinél van így. De a listán télleg volt vagy 23 kellizes, ahhoz képest a megjelenõ 13 nem katasztrófa. Az úgyis csak illúzió hogy mindenki eljön.

De aki nem is reagált vissza, annak én is küldök egy ejnyebejnyét. Bár tök mind1, õk gondolom nem is fórumoznak.