Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1441
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
jövõ héten akkor m,egy valaki kaposvárra van róla több infó?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1442
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Én sajnos feladtam...

Igaz 10-szer estem és háát emiatt lelkileg jobban elfáradtam:(

#1443
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Rainman!!!
Azért nen szkennelem be, mert nincs hozzá technikám, amúgy a digit gép is hiányzik még a családunk mûszaki parkjából, amúgy 90 forintért átvették tõlem a postán....
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1444
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

pink75: elég durva dolgokat írtál, azon gondolkodtam, hogy ez vajon egészséges kitartás vagy már fanatizmus. Nem jutottam még dûlõre. A kitartás részéhez elismerésem, remélem nem betegedtél meg. :) Amúgy azt hiszem, itt a legtöbb srác fanatikus nagyon.


beteg nem vagyok, de összetörtem nagyon
a derekam nem hajlik a sok cipeléstõl,a térdeim meg, mint a botok.
az biztos, hogy pszichikailag elég jó választóvíz volt a tegnap és katonai kiképzés helyett is bõven megfelelt
ez onnan jutott most eszembe, hogy anno (többek között) akaratgyengeség miatt kaptam meg az "E" (tök alkalmatlan) kategóriát (hm...lehet, hogy valami turpisság volt a dologban?:lol1: ;) )
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1445
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

A 'Tour de étude' (Oktató túra) nyilvános fõpróbája május 4-én, csütörtökön a Városligetben, a közlekedési múzeum elõtt 18:00-kor.
>> http://magwas.freebl...as.htm#a1480358

'Na mi a pálya?' egész délutános bringás majális-piknik május 6-án, szombaton 13 órai kezdettel a XIV. kerület Szabó József utca 3. szám alatt található velodromban.
>> http://criticalmass....0502-milcsi.jpg

Bodri, szerintem azt úgy írják, hogy Tour d'étude. A magánhangzótorlódás kikerülése végett.


pink75: elég durva dolgokat írtál, azon gondolkodtam, hogy ez vajon egészséges kitartás vagy már fanatizmus. Nem jutottam még dûlõre. A kitartás részéhez elismerésem, remélem nem betegedtél meg. :) Amúgy azt hiszem, itt a legtöbb srác fanatikus nagyon.

Ja és bodri látom, belinkelted a csodaszép új blogidat. ;)

#1446
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Ez igen! Nem semmi teljesítmény, te tudod mi a kitartás! :)

Nekem errõl a tavalyi Maraton jut eszembe, ahol a 42km-en végig szakadt az esõ viszont a legjobb idõmet értem el, 3óra59perc.

A póló, a cipõ, mindenünk csucsogott a víztõl már kb a 10.-km környékén.

Ott is sokan feladták, én nem. :)

Luki


avus: talán most érnek oda...vicc.
rain: még nincs kész, nem akartam kockáztatni, hogy el sem tudok indulni, például, ha méretre nyesem a fékek csöveit, nem tudtam volna olajat szerezni bele
szóval búcsúképpen még a meridával mentem, de rendbe már nem hozom, a héten összerakom a hibridet.

a verseny:

gondoltam, bemelegítésképpen kigurulok a reptérre, számítgatásaim alapján du. 5-re haza is érek majd bringával is. Odáig gond nem is volt, nem a murvás részen mentem föl, mint ahogyan a múltkor tettük, hanem mellette, a betonon, oda voltak kiaggatva a BM útvonal jelölések. Már akkor nem tudtam felmenni rajta, mivel nem tudtam végül beállítani a váltókat. Nagy örömömre viszont ott volt egy szervíz, ahol megcsinálták, ingyen-bérmentve. Végigálltam az elõnevezettek sorát (3/4 óra), majd ugyanannyit unatkoztam bent a sátorban,a brazilok doboltak, kint pedig nekiállt szakadni az esõ. és hideg lett.
Elindultunk, hülyén a végére álltam. Az elsõ kaptatón nem is tudtam menni, mert mindenki elém csúszott, toltam hát én is. Rögtön feltûnt, hogy a magurával iszonyat szívás lesz, ha így megy tovább, mert jobban felfogta a sarat, mint bármilyen más fajta fék. És mivel a végén voltam, már széttaposták elõttem az utat. Aztán lemaradtam utolsónak, kikerült a turistaosztály is, mivel tolás közben, 3,5km-nél, enyém lett a BM elsõ defektje (nemrég vettem a belsõt). Szerencsére elõkerül valahonnan a tavalyi gázlón nyert belsõm és magammal is vittem, csere. Ne tudjátok meg, milyen érzés ott állni utolsónak a mocsok hidegben, már akkor tökig vizesen, és a rohadt saras kerékkel bíbelõdni. A pumpám is felmondta a szolgálatot, ezért végül fogtam a gépet, és nekiálltam rohanni vele, félig vakon, mert a szemüvegem is teljesen saras volt (végig, különben),hátha utolérek valakit, egy jobb pumpa reményében. Akkor már adogatták fel a dolgot, és közülük az egyik visszafelé jövet megszánt.
6 km-nél maradt két sebességem. Középtányér elöl. Mentem, ahogy tudtam, utolértem sokakat, ha felülhettem a bringára. A toláskor, cipeléskor viszont mindig elhagytak, a bõr félcipõ nagyon nem jön be az 1 méteren 1,5 méteres emelkedésnél, 10 centis iszapban. A vége felé már elsõre meg sem bírtam emelni a biciklit, szerintem volt vagy 25 kiló. Azt hiszem, hogy ezeket az emelkedõket szárazon se nagyon tudtam volna abszolválni.
Iszonyatosan mérges voltam, hogy lefelé sem lehetett menni, mert 3-4 kerékfordulat után beálltak a kerekek a sártól. Pucolta kézzel mindenki, ahogy bírta. Emiatt csúsztam el párszor, le is, fel is, lábról. A táv 3/4-e nekem tolás-vonszolás, cipelés volt. Az utolsó 10 km-en elfogyott a fékem, sokan adták fel emiatt, ahogy hallottam. Onnantól rollereztem, feküdtem is néha, mikor megint megfogta a kereket egy focilabdányi sárgömböc. Sorban adták fel mellettem, én meg, gondoltam, csak nem hozok már szégyent a kelly's klubra. :) Talán egy két embert elõzhettem meg a célban, majd kiderül. Órám nem mûködött, már a defekttõl kezdve, igaz, nem is láttam a jelfogót (de az elsõ váltót, a fékeket se nagyon) egész úton.
Egy szavam van a maratonra: brutális. Rejtõ nem írt ilyen idegenlégiós kiképzésekrõl.
A rendezõsrácok-lányok, akik álldigáltak az erdõben, azok is nagyot teljesítettek.
A célban 2 darab bringamosó volt, valamivel több, mint egy órát vártam, alig megfagyva, mire sorra kerültem, egy hülye rendezõszerû figurával még afférunk is támadt, miután órákig piszmogott ugyanannál a sornál: mosta a fémrámpákat. Szóltunk neki a 2. alkalommal, mikor megint elkezdte ugyanazokat a szarokat fröcskölni, erre pampogni kezdett, hogy õk hozták ide a mosót, az övék, örüljünk, hogy van. Pöcs volt.
Aztán dideregve, agyonázott cuccban, fék nélkül hazagurultam, nyomtam egy órán át a 13-as átlagot. Asszem, nem fogom elfelejteni a Meridát sosem.


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#1447
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
aszongya, hogy 100. lettem:lol1:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1448
bodr

bodr

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
A 'Tour de étude' (Oktató túra) nyilvános fõpróbája május 4-én, csütörtökön a Városligetben, a közlekedési múzeum elõtt 18:00-kor.
>> http://magwas.freebl...as.htm#a1480358

'Na mi a pálya?' egész délutános bringás majális-piknik május 6-án, szombaton 13 órai kezdettel a XIV. kerület Szabó József utca 3. szám alatt található velodromban.
>> http://criticalmass....0502-milcsi.jpg
:nie_patrz
bodr
http://baterflyy.uw.hu

#1449
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
4900 km alatt egy fékbesülésem volt semmi több, az is csak tapasztalatlanságom miatt mikor papp rétrõl tövig húztam. (a garis cseréket most hagyjuk az az nem számít)

Ha foglalkozol a lelekével akkor meghálálja! Gondolj a karácsonyi üdvözlõlapomra! Belinkelem mert sokan nem tudják mirõl beszélek. :)
http://mtb-riders.uw...trus/mytree.jpg

#1450
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Gratulálok a teljesítményedhez! El kellett vna vinned a vázat és ott megcsinálták vna ingyé :) Egy kelly's sosem hagy cserben!!

Kivéve amikor igen :)

#1451
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ezért nem indultam eddig versenyen, és emiatt fogok húzódzkodni ezután is a dagonyás versenyektõl. Én akkor bicikliek, ha élvezem. Azt élvezem, ha nyomul a pulzusom a 15%-os emelkedõn, de nem élvezném, ha szakadó esõben 11 fokban bokáig érõ sárban kéne defektet szerelnem.

Egyébként elismerésem, hogy te nem adtad fel.

#1452
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Végig olvastam, nos ez sem volt semmi. :)

Gratulálok a teljesítményedhez! El kellett vna vinned a vázat és ott megcsinálták vna ingyé :) Egy kelly's sosem hagy cserben!!

#1453
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
avus: talán most érnek oda...vicc.
rain: még nincs kész, nem akartam kockáztatni, hogy el sem tudok indulni, például, ha méretre nyesem a fékek csöveit, nem tudtam volna olajat szerezni bele
szóval búcsúképpen még a meridával mentem, de rendbe már nem hozom, a héten összerakom a hibridet.

a verseny:

gondoltam, bemelegítésképpen kigurulok a reptérre, számítgatásaim alapján du. 5-re haza is érek majd bringával is. Odáig gond nem is volt, nem a murvás részen mentem föl, mint ahogyan a múltkor tettük, hanem mellette, a betonon, oda voltak kiaggatva a BM útvonal jelölések. Már akkor nem tudtam felmenni rajta, mivel nem tudtam végül beállítani a váltókat. Nagy örömömre viszont ott volt egy szervíz, ahol megcsinálták, ingyen-bérmentve. Végigálltam az elõnevezettek sorát (3/4 óra), majd ugyanannyit unatkoztam bent a sátorban,a brazilok doboltak, kint pedig nekiállt szakadni az esõ. és hideg lett.
Elindultunk, hülyén a végére álltam. Az elsõ kaptatón nem is tudtam menni, mert mindenki elém csúszott, toltam hát én is. Rögtön feltûnt, hogy a magurával iszonyat szívás lesz, ha így megy tovább, mert jobban felfogta a sarat, mint bármilyen más fajta fék. És mivel a végén voltam, már széttaposták elõttem az utat. Aztán lemaradtam utolsónak, kikerült a turistaosztály is, mivel tolás közben, 3,5km-nél, enyém lett a BM elsõ defektje (nemrég vettem a belsõt). Szerencsére elõkerül valahonnan a tavalyi gázlón nyert belsõm és magammal is vittem, csere. Ne tudjátok meg, milyen érzés ott állni utolsónak a mocsok hidegben, már akkor tökig vizesen, és a rohadt saras kerékkel bíbelõdni. A pumpám is felmondta a szolgálatot, ezért végül fogtam a gépet, és nekiálltam rohanni vele, félig vakon, mert a szemüvegem is teljesen saras volt (végig, különben),hátha utolérek valakit, egy jobb pumpa reményében. Akkor már adogatták fel a dolgot, és közülük az egyik visszafelé jövet megszánt.
6 km-nél maradt két sebességem. Középtányér elöl. Mentem, ahogy tudtam, utolértem sokakat, ha felülhettem a bringára. A toláskor, cipeléskor viszont mindig elhagytak, a bõr félcipõ nagyon nem jön be az 1 méteren 1,5 méteres emelkedésnél, 10 centis iszapban. A vége felé már elsõre meg sem bírtam emelni a biciklit, szerintem volt vagy 25 kiló. Azt hiszem, hogy ezeket az emelkedõket szárazon se nagyon tudtam volna abszolválni.
Iszonyatosan mérges voltam, hogy lefelé sem lehetett menni, mert 3-4 kerékfordulat után beálltak a kerekek a sártól. Pucolta kézzel mindenki, ahogy bírta. Emiatt csúsztam el párszor, le is, fel is, lábról. A táv 3/4-e nekem tolás-vonszolás, cipelés volt. Az utolsó 10 km-en elfogyott a fékem, sokan adták fel emiatt, ahogy hallottam. Onnantól rollereztem, feküdtem is néha, mikor megint megfogta a kereket egy focilabdányi sárgömböc. Sorban adták fel mellettem, én meg, gondoltam, csak nem hozok már szégyent a kelly's klubra. :) Talán egy két embert elõzhettem meg a célban, majd kiderül. Órám nem mûködött, már a defekttõl kezdve, igaz, nem is láttam a jelfogót (de az elsõ váltót, a fékeket se nagyon) egész úton.
Egy szavam van a maratonra: brutális. Rejtõ nem írt ilyen idegenlégiós kiképzésekrõl.
A rendezõsrácok-lányok, akik álldigáltak az erdõben, azok is nagyot teljesítettek.
A célban 2 darab bringamosó volt, valamivel több, mint egy órát vártam, alig megfagyva, mire sorra kerültem, egy hülye rendezõszerû figurával még afférunk is támadt, miután órákig piszmogott ugyanannál a sornál: mosta a fémrámpákat. Szóltunk neki a 2. alkalommal, mikor megint elkezdte ugyanazokat a szarokat fröcskölni, erre pampogni kezdett, hogy õk hozták ide a mosót, az övék, örüljünk, hogy van. Pöcs volt.
Aztán dideregve, agyonázott cuccban, fék nélkül hazagurultam, nyomtam egy órán át a 13-as átlagot. Asszem, nem fogom elfelejteni a Meridát sosem.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1454
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
És hova tûnt Démon Hill?

amúgy gondoltam h megkérdem mitõl ült le a fórum mert 2 hete arra panaszkodtam h 2 napra elmegyek a bnõmmel és nem gyõzöm majd olvasni a hsz-eket, most meg elmentem megint 2 napra és szinte semmi nem volt... Na de ez a pangás már legalább egy hete tart...

md sztem tanul mint állat mert egy hét múlva érettségi.

pink: küldj képet a hibridedrõl!

#1455
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Mit keresnek ott? Amúgy te mivel voltál a BM-en?

#1456
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Hmmm.

Hová tûnt md?
Hová tûnt Deep?
Hová tûnt b4l1ka?

mindjárt fent vannak a HHH-n.:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1457
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Hmmm.

Hová tûnt md?
Hová tûnt Deep?
Hová tûnt b4l1ka?

#1458
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Na ki volt BM-en???

Avus???


Kényes vagyok én az esõs hidegidõs tekeréshez, meg aztán a tegnapi menetet érzem a hátsómban és a combomban, és eleve nem is volt BM elõirányozva :). De Kboy már csalogatott Szilvásváradra.

#1459
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) Itt vmi turpisság van a számokkal! A két maratonosunk 1 perc eltéréssel írt és csak 1 hsz eltérés van jelenleg kettõjük hsz-ei közt!

... lehet h agyamra ment a sok szakmai statisztika?? :) Olyan jó érzés h holnap már köttetem a szakdogámat!

#1460
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Ma BM-on térítettem a kellyseseket...

Talán csatlakozik hozzánk 1 salamanderesés ill. 1 mobsteres úriember is!!!

Na ki volt BM-en???

Avus???