Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1361
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) az emlegetett szamár!

Na akkor:
avus, rainman, kmax, gyömrõi, Deep, Tigger, VV

Start sztem lehetne 9kor ha gyömrõinek jön úgy vonat és a két bagjunk is fel tud kelni... :)

Útvonalban avus terve nekem jobban tetszik h üröm felöl megyünk dkõre. sztkereszttõl kakasra és onnan dkõ...

pink 1220: bagjunk - junk mint toldalék j-vel, sztem akkor lenne ly ha azt írnám bagollyunk mert a bagoly ly, azt tom én is (nyelvten könyv elején volt h papaháj és bagoly rajzban...) de itt a toldalék nem tud hasonulni. Na ez az én állásbontom ami nem biztos h helytálló... a word téged igazol, de hát az mikrofos termék...

#1362
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Jah, hát szinte tuti, hogy megyek, bocsi, hogy nem voltam mostanában túl aktív, összesokasodtak a munkák és volt egy családlátogatás is vidéken.
2gyömrõi: Akkor majd minél tovább kell inspirálni egymást, talán még Dobogókõig is bírni fogjuk. Mindenképpen jó lenne egyszer odáig feltekerni, elvégre ott dobog a föld szíve (vagy mi :)

Spirituálisan ott van a hely nagyon :D
http://www.sulinet.h...k/Kjb/0/15599/1

#1363
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A murvás emelkedõn kipörögtem mindig a hhh-nál de a többiek sem mentek fel egybõl, max 1 vki asszem ott. Az egy nagyon szar rész volt. Amúgy a kõhegyi túrán Tigger láthatta h milyen a mászási tudásom azért kérdeztem milyen a mostani edzettsége és h azalapján mit ondt a tervedrõl.

Az tuti h köztünk sokan vannak akik nem szeretnek dagonyázni...

Deep-pel beszéltem és lehet h egy darabon eljön velünk.

#1364
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ha az általam írt túrát csináljuk, akkor oda terepgumi kell, vagy sokat lehet tolni a taligát.:D
Montira terepgummát. Jó kis aszfaltbetyárok vannak a klubban.:)

Na, ha majd ha rendesen megfertõzödtök az igazi montizással, akkor Tiggerrel elviszünk benneteket egy-két igazán szép helyre.


#1365
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én még fotózni is megálltam, annyira tetszett az egyik szakasz, akinek kell elküldöm mail-ben...

Tigger: mennyivel vagy edzettebb mint amikor kõhegyre mentünk? azért kérdem mert ha nem sokkal és azt mondod h teljesíthetõ neked a vv által tervezett túra, akkor nekem sem lesz sztem gond.

VV: Városi gumim van és ezzel voltam eddig mindegyik túrán, szal bírja, de nem emiatt írtam azt az útvonalat, hanem mert azt ismerem...

#1366
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Egyébként remélem, nem fog itt valami ízlésbeli kérdésekrõl szóló vita kibontakozni, de a Dobogókõ - Pilismarót aszfalton szerintem is kellemes legurulni. Mindennek megvan a maga varázsa.
Mire kiérek Szentendrére, az is huszonkm aszfalt
www.montalk.net :matrix:

#1367
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Egy virtuális tapsot.....:clap:


Ah, köszönöm! :)

#1368
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Lehet vasárnap a történet, az aszfaltot pedig most már illene hanyagolni. Aki aszfaltozni akar, dobja el a montit és vegyen outit.
Dobogókõ-Pilismarót aszfalton meg mi szép van? Centire ismerem, sokmindent el lehet róla mondani, de hogy szép lenne...:chin:

Azt mondom, hogy Szentendre, (bringaúton hátulról) Dömörkapu, be az erdóba majd a tavalyi DM útonalán fel Dobogókõre, aszfalt le Pilismarótra (hogy az "outisok" is örüljenek), Dömös, Királykúti-nyereg, Prédikálószék, Pilisszentlászló, és innen szabadonválasztott hazatérés...

Ha nem lesz esõ vasárnap, akkor én is csatlakozom, de lehet, hogy Dömös környékén (vagy elõbb?) kiszállok, ha nem bírom tovább (mármint az emelkedõket).
www.montalk.net :matrix:

#1369
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Mit nyertem? :D


Egy virtuális tapsot.....:clap:

#1370
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tin nyert:)


Mit nyertem? :D

#1371
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

mennyi idõs kortól lehet bicajra ültetni egy gyereket?
melyik a legkisebb kelly's?
van egyáltalán gyerek kelly's? (MAVIC Crossmax SL Center Lock Disc-pótkerekekkel :) )

mindjárt megemlítem a feleségemnek a név-ötletedet...:) De csak úgy lehetne, hogy Kelli.


Szerintem kellysbõl a legkisebb sajnos csak a Billy és a Jane...
Szal arra még várni kell...

szerk: lemaradtam ------ Tin nyert:)

#1372
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Két gyerek Kelly's van, egy fiú (Billy), és egy lány (Jane), 15-ös a vázméret, szóval azért nem kisgyereknek van.

#1373
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Ez jó kérdés........nem tudom

Gondolom a két Junior modell.

#1374
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Akkor hamarosan megszületik Kelly.:)

mennyi idõs kortól lehet bicajra ültetni egy gyereket?
melyik a legkisebb kelly's?
van egyáltalán gyerek kelly's? (MAVIC Crossmax SL Center Lock Disc-pótkerekekkel :) )

mindjárt megemlítem a feleségemnek a név-ötletedet...:) De csak úgy lehetne, hogy Kelli.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1375
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Lehet vasárnap a történet, az aszfaltot pedig most már illene hanyagolni. Aki aszfaltozni akar, dobja el a montit és vegyen outit.
Dobogókõ-Pilismarót aszfalton meg mi szép van? Centire ismerem, sokmindent el lehet róla mondani, de hogy szép lenne...:chin:

Azt mondom, hogy Szentendre, (bringaúton hátulról) Dömörkapu, be az erdóba majd a tavalyi DM útonalán fel Dobogókõre, aszfalt le Pilismarótra (hogy az "outisok" is örüljenek), Dömös, Királykúti-nyereg, Prédikálószék, Pilisszentlászló, és innen szabadonválasztott hazatérés...


#1376
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

én is beadtam két fél bicajt a szervízbe...Nem tudom, fiam/lányom lesz-e elõbb vagy bicajom?:)


Akkor hamarosan megszületik Kelly.:)

#1377
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

üdv mindenkinek.

Nekem a héten a bringám szervizben van, de ha hétvégére elkészül, akkor én is csatlakoznék a túrához. Mennyire lesz durva terep benne?

én is beadtam két fél bicajt a szervízbe...Nem tudom, fiam/lányom lesz-e elõbb vagy bicajom?:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1378
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
üdv mindenkinek.

Nekem a héten a bringám szervizben van, de ha hétvégére elkészül, akkor én is csatlakoznék a túrához. Mennyire lesz durva terep benne?

ui: vasárnap anyák napja is van. Ha erre a napra esik a túra, majd hamarabb leválok tõletek.

#1379
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Annyit dumáltatok itt az esõrõl, meg záporokról, zivatarokról, hogy nem mertem elindulni. Aztán nem is esett.
Viszont itt nálunk lomtalanítás van, és talán jobb is, hogy nem mentem, mert minden kupacot széttúrtak, üvegszilánkok, fémdarabok, törött fák mindenhol.
És már pár éve minden kupacnak van õrzõje. Hogy is írjam körbe, milyenek, de végülis mindegy, sejtitek. Itt vannak éjjel-nappal, a kidobott cuccokon tanyáznak, ott esznek-isznak, és a dolgukat is ott végzik (vagy a legközelebbi átjáróban). :( Miattuk sem szívesen megyek ilyenkor, mert a kis purdék ott rohangálnak, és még véletlenül elütök egyet, aztán jön majd rám az egész vajdaság.

#1380
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
javasolom a vasárnapot csak mert hátha jól lebetegszem ha elkap egy kis esõ és hétfõn nem kell suliba mennem:)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D