Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1341
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tigger: Üröm és a környezõ falvak nem olyan nagyok szal mindenho uaz a helyzet akár erdõ akár házak...

VV: Csak az alapján mondtam h dagonya mert kmax mikor beért sztendrén akkor nyakig saras volt egyik oldalt és mondta h esett egyet...

#1342
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
akár esõben is bár a dagonyát nem szeretem
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1343
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Skacok

Tehat ha ninc eso akkor vasarnap? Hirdetnem itt az arcoknak.

A terep és a dagonya nem szinoním fogalmak.:) Pap-rétrõl meg szinte végig murván mentünk le.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1344
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A terep és a dagonya nem szinoním fogalmak.:) Pap-rétrõl meg szinte végig murván mentünk le.


#1345
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Én csak szadista és némileg mazochista hajlamaim miatt akarom Üröm felé terelni a népet, nemsokkal utána viszont véget is ér az aszfalt aztán meg mittudoménmi jön :).

rain: ebédelni én sem állok meg, az tutibiztos, maximum valami büfé elõtt 10 percre, de a múltkori zabálás nagyon nem tett jót a további tekerõkedvemnek. Szerintem korai a 9, most még nincs kánikula, és este 7ig simán nappal van, sõt már tovább is. Gondolj gyömrõire, milyen korai kelésre akarod kárhoztatni :).

A MÁV menetrend miatt a 10 óra lehetetlen, úgyhogy vagy 9:00 vagy 10:20 körül tudok ott lenni:( . De esõ esetén kihagyom.
deep: A múltkor megmásztam a Hármashatár-hegyet, úgyhogy nincs kizárva, hogy Dobogókõ is sikerül, feltéve, hogy odáig nem fáradunk ki nagyon.
www.montalk.net :matrix:

#1346
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Tigger: azon a részen baromi nagy átfolyás volt a házak közt 2 hete.

akkor nem egyrõl beszélünk...amit én mondok ott nincsenek a házak

amúgy esik az esõ .....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1347
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

VV: nagyon más a meglátásod mint a miénk, ezt abból is láthatod amikor együtt voltunk papp réten és csak kmax és buddha ment veletek dagonyázni az erdõbe. Földes száraz hegyi b.út meg aszfalt amin mi szoktunk menni.

Ellenkezek én nagyon szívesen mennék akár dagonyában is! Ki vagyok éhezve.... :D
De egyébként osztom VV álláspontját. Sokkal izgalmasabb terepen.. (Igaz, hogy többet kéne menni, mert igencsak tapasztalatlan vagyok, múltkor egy dupla ugratós farönknél az elsõ után a másodikat már nem igazán sikerült beadni.. :))

#1348
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

:) az emlegetett szamár!

Na akkor:
avus, rainman, kmax, gyömrõi, Deep, Tigger, VV

Start sztem lehetne 9kor ha gyömrõinek jön úgy vonat és a két bagjunk is fel tud kelni... :)


engem kifelejtettél..........remélem kész lesz addigra kelly is.

#1349
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tigger: azon a részen baromi nagy átfolyás volt a házak közt 2 hete.

#1350
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
BM-en 627 nevezõ volt, nagyja elindult - 199-en teljesítették, abból 9-en két kört mentek. 33%.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1351
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
na látod mondom keverem..:).....és oskoloskoromban meg a z ékezetekkel is variáltak....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1352
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

1ébként fenállásom óta a szõllõ írásmódját asszem 3 szor változtatták /az se biztos most jól írtam valaki csekkolja plz :) )

Rain javulok de még nem az igazi....de sztem bírod nyugi....terepgumit meg tok kölcsön adni :)

üröm csobánka közt mellesleg esélyes a dagonya...ott még akkor is tud sár lenni mikor máshol porzik....majd lehet holnap arra felé megyek dogozóba aztán megnézem....

hm, nekem mindig szõlõ volt
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1353
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
1ébként fenállásom óta a szõllõ írásmódját asszem 3 szor változtatták /az se biztos most jól írtam valaki csekkolja plz :) )

Rain javulok de még nem az igazi....de sztem bírod nyugi....terepgumit meg tok kölcsön adni :)

üröm csobánka közt mellesleg esélyes a dagonya...ott még akkor is tud sár lenni mikor máshol porzik....majd lehet holnap arra felé megyek dogozóba aztán megnézem....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1354
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Átkeresztelték a mammutot? az még tv-ben is volt amikor megnyitották h miért mammut, mire azt mondta az átadó csóka h mert a mamut az egy olyan nagy állat. Na sztem õ mégneggggyobbb...

avus: több idõnk van tekeregni és ha megint megállunk ebédelni akkor behozzok azt az idõt úgyis... meg ha nem esik és meleg lesz akkor kellemesebb a korai indulás ha meg esik akkor meg tökmindegy...

VV: nagyon más a meglátásod mint a miénk, ezt abból is láthatod amikor együtt voltunk papp réten és csak kmax és buddha ment veletek dagonyázni az erdõbe. Földes száraz hegyi b.út meg aszfalt amin mi szoktunk menni.

nem, csak régen a mammut volt a helyes, de a tudatlan köz miatt elmaradt egy m, amirõl senkit nem értesítettek, többek közt a plázát sem...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1355
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Ja, csak avus útvonala is aszfalt. Aszfaltbetyárok.:) Mondjuk mindegy, mert szombaton úgyis megyünk egy "keményke" Pilis túrát terepen a XVII. kerületi brigáddal.
Ettõl függetlenül azért találjatok ki egy nagyjából végleges útvonalat.

Én csak szadista és némileg mazochista hajlamaim miatt akarom Üröm felé terelni a népet, nemsokkal utána viszont véget is ér az aszfalt aztán meg mittudoménmi jön :).

rain: ebédelni én sem állok meg, az tutibiztos, maximum valami büfé elõtt 10 percre, de a múltkori zabálás nagyon nem tett jót a további tekerõkedvemnek. Szerintem korai a 9, most még nincs kánikula, és este 7ig simán nappal van, sõt már tovább is. Gondolj gyömrõire, milyen korai kelésre akarod kárhoztatni :).

#1356
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Átkeresztelték a mammutot? az még tv-ben is volt amikor megnyitották h miért mammut, mire azt mondta az átadó csóka h mert a mamut az egy olyan nagy állat. Na sztem õ mégneggggyobbb...

avus: több idõnk van tekeregni és ha megint megállunk ebédelni akkor behozzok azt az idõt úgyis... meg ha nem esik és meleg lesz akkor kellemesebb a korai indulás ha meg esik akkor meg tökmindegy...

VV: nagyon más a meglátásod mint a miénk, ezt abból is láthatod amikor együtt voltunk papp réten és csak kmax és buddha ment veletek dagonyázni az erdõbe. Földes száraz hegyi b.út meg aszfalt amin mi szoktunk menni.

#1357
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ja, csak avus útvonala is aszfalt. Aszfaltbetyárok.:) Mondjuk mindegy, mert szombaton úgyis megyünk egy "keményke" Pilis túrát terepen a XVII. kerületi brigáddal.
Ettõl függetlenül azért találjatok ki egy nagyjából végleges útvonalat.


#1358
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

:) az emlegetett szamár!

Na akkor:
avus, rainman, kmax, gyömrõi, Deep, Tigger, VV

Start sztem lehetne 9kor ha gyömrõinek jön úgy vonat és a két bagjunk is fel tud kelni... :)

Útvonalban avus terve nekem jobban tetszik h üröm felöl megyünk dkõre. sztkereszttõl kakasra és onnan dkõ...

pink 1220: bagjunk - junk mint toldalék j-vel, sztem akkor lenne ly ha azt írnám bagollyunk mert a bagoly ly, azt tom én is (nyelvten könyv elején volt h papaháj és bagoly rajzban...) de itt a toldalék nem tud hasonulni. Na ez az én állásbontom ami nem biztos h helytálló... a word téged igazol, de hát az mikrofos termék...


amióta a mammut mamut lett, én már nem is csodálkozom semmin
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1359
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Mé nem jó a 10-es indulás?

#1360
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

:) az emlegetett szamár!

Na akkor:
avus, rainman, kmax, gyömrõi, Deep, Tigger, VV

Start sztem lehetne 9kor ha gyömrõinek jön úgy vonat és a két bagjunk is fel tud kelni... :)

ly!

a gázlóra menjünk testületileg, azt tilos kihagyni, és mindenki meg tudja csinálni!
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl