Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1321
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Én menek, ha a klublakók kitalálják, hogy mikor és hol.

Üröm felé szimpatikus, rá tudnál csatlakozni erre az útvonalra? Persze ha nagyon makacs vagy, okos enged alapon elmegyünk érted Szentendrére :). Én amúgy szívesen terepezek meg patakátkelek, de ha elkezd esni az esõ, akkor inkább az aszfaltot fogom preferálni.

#1322
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Én menek, ha a klublakók kitalálják, hogy mikor és hol.


#1323
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Feltöltött kép

valahogy így?

Naggyon jó. Ugyanígy van a Kelly's felirat a bringámon. Esetleg rendelhetek még egy fehér logót hozzá?

al01: azutóbbi napokban nem pörögtünk vadul, ezért nem nagyon kell visszalapozni. Volt egy Bp-Üröm-Pilisborosjenõ-Királyok útja-Pszentkereszt-Dobogókõ-Pilismarót-? javaslat.

#1324
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Na megyunk vasarnap? Mikor,hol es kik jonnek?

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1325
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
Feltöltött kép

valahogy így?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1326
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
Nekem ez tetszik, én ilyen színekben kérem, mert van egy kis narancs is a kerépkáromban! Ilyet akarok!!!

#1327
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Feltöltött kép

ilyen matricához mit szólnátok?

Én narancs helyett zöld színben kérném, úgy, hogy a betûk körvonala fehér. Amúgy talán a betûk körvonala mindenhol lehetne fehér, a narancs helyett meg mindenki válasszon a bringájához illõ színt.

#1328
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Salamander szine van. De az jó.

direkt salamander! :)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1329
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

na, ezen mosolyogtam is magamban aztán: azért nem vállaltak már szerdán új melókat, mert a kelly's klubból voltak nálam gyorsabbak...az fog ezentúl vasárnap túrázni menni közülünk, aki már azon a héten hétfõn beadja a jószágot a zöld pontba...

Feltöltött kép


ilyen matricához mit szólnátok?

teccik!!!:)
www.montalk.net :matrix:

#1330
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

na, ezen mosolyogtam is magamban aztán: azért nem vállaltak már szerdán új melókat, mert a kelly's klubból voltak nálam gyorsabbak...az fog ezentúl vasárnap túrázni menni közülünk, aki már azon a héten hétfõn beadja a jószágot a zöld pontba...

Feltöltött kép


ilyen matricához mit szólnátok?


Salamander szine van. De az jó.

Jaaa. Azt hittem a Kelly's felírat tükrözödik benne, de már látom az Klub.

#1331
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Én Hárs-hegy és János-hegyen voltam ma, arra is volt sár rendesen.
www.montalk.net :matrix:

#1332
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts
Sziasztok!

Voltam ma napközben a vitorlázó repülõtéren, az erdei részek sok helyen még sarasak, vizesek voltak, nem száradt fel.

Hazafelé pedig elkapott egy jó kis zivatar... ilyen jellegû idõt jósolnak a hétvégére is, izgalmas lesz:

Origó idõjárás jelentés:

"Szombaton ismét változékonyabb, áprilisi arcát mutatja az idõjárás. A több-kevesebb napsütés mellett az átmenetileg megnövekvõ felhõzetbõl záporok, zivatarok alakulnak ki. Az élénk, a zivatarok környezetében megerõsödõ szélben általában kevéssel 20 fok alatt tetõzik a hõmérséklet. Gyenge hidegfronti hatás érvényesül, mely mérsékelt panaszokat okozhat az arra érzékenyek körében.
Vasárnap is hasonló változékonyságban lesz részünk, napos és felhõsebb idõszakok váltakoznak elszórtan záporokkal, zivatarokkal, élénk széllel, 15-20 fok közötti hõmérsékletekkel. Fronthatás ekkor már nem várható, közérzetünk javulhat."

Luki
I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#1333
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Hát jól összejöttünk. Csak néztem. Akármerre fordultam, mindenhol egy ismerõs. Persze Kelly's-zesek. :)
Pedig akartam még kérdezõsködni a boltban , de azt is elfelejtettem a nagy csodálkozástól.

na, ezen mosolyogtam is magamban aztán: azért nem vállaltak már szerdán új melókat, mert a kelly's klubból voltak nálam gyorsabbak...az fog ezentúl vasárnap túrázni menni közülünk, aki már azon a héten hétfõn beadja a jószágot a zöld pontba...

Feltöltött kép


ilyen matricához mit szólnátok?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1334
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Találkozónk apropóján a Zöld Pontot kinevezem hivatalos Kelly's Klub boltnak :). Kár, hogy Kellizt nem forgalmaznak...


Hát jól összejöttünk. Csak néztem. Akármerre fordultam, mindenhol egy ismerõs. Persze Kelly's-zesek. :)
Pedig akartam még kérdezõsködni a boltban , de azt is elfelejtettem a nagy csodálkozástól.

#1335
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Találkozónk apropóján a Zöld Pontot kinevezem hivatalos Kelly's Klub boltnak :). Kár, hogy Kellizt nem forgalmaznak...

#1336
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Már több kelly's-estõl is kaptam haox-ot iwiw-en. Ajánlom ezt a topikot, meg a haox-ra való rákeresést a google-ben!

http://forum.bikemag...read.php?t=2284

hoax, bocsi
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1337
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Már több kelly's-estõl is kaptam haox-ot iwiw-en. Ajánlom ezt a topikot, meg a haox-ra való rákeresést a google-ben!

http://forum.bikemag...read.php?t=2284

#1338
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Én még fotózni is megálltam, annyira tetszett az egyik szakasz, akinek kell elküldöm mail-ben...

Tigger: mennyivel vagy edzettebb mint amikor kõhegyre mentünk? azért kérdem mert ha nem sokkal és azt mondod h teljesíthetõ neked a vv által tervezett túra, akkor nekem sem lesz sztem gond.

VV: Városi gumim van és ezzel voltam eddig mindegyik túrán, szal bírja, de nem emiatt írtam azt az útvonalat, hanem mert azt ismerem...

bár hétvégén nem megyek túrázni, de az az érzésem, hogy rain kicsit alábecsülöd magad.
tessen bevállalósabbnak lenni! a múltkor VV, tigger, kmax, ha jól emlékszem buddha és én nagyon jót zúztunk lefelé terepen.
a május 20-i idõpontot megpróbálom szentírásként kezelni. kivéve ha nem fog zuhogni....mivel az a túra komolyan érdekelne (ha jól emlékszem a Duna maraton pályavonal bejárás a tervezet...)

#1339
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Ma szóltak a szervizbõl , hogy kész a bringám, így a vasárnapi túrára tudok menni.

#1340
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

zsmtb: Mit szólsz egy dkõ-visegrád-komp-dkeszi túrához?

Írjatok akkor komplett rajt - cél útvonalat!



írtam priviben is, de most is. sajna nem leszek itthon.. pedig király lenne....

majd bepótoljuk..