Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#661
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
al az uvh budai hf-hez megy azt beszéltem meg vele. 11re tuti nem leszünk a cukinál!!!

#662
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
al ha tudo hol van szentendrén a surányi cukrászdát akko gyere oda 11re, de ha nem todod akkor csörögj rám a városhatárba eléd megyek....

nálam marad a dm bejárás...remélem vv jön kalauzolni, mert így kapásból nem tudom a pályát. de jó is hogy írtok, mert ha senki nem jön, inkább kiírom a pályát és akár egyedül is bejárom. ...


akarod most leírjuk Neked a visszafelé papp rétig....onnan nem százas nekem mert az nem volt meg
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#663
zeee

zeee

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
A tárcsafékes témához még annyit, hogy ha sokat markolászod bármilyen is a féked megfájdulhat a kezed...
A Prédikálót érdemes megcsinálni mindenkinek, aki még nem volt, mert nem véletlenül ez a neve. Bár én is csak fantáziálgatok, de ha felérsz és ott vagy a sziklánál, szétnézel, na akkor királynak érzed magad!!!
A mosófolyadékról pedig annyit, hogy ha vízzel érintkezik, akkor ilyen tejes lötyi lesz belõle, azaz már nem látja el eredeti funkcióját, a környezetben is lebomló anyaggá alakul. Másrészt a láncot mossák még benzin és vagy petróleum keverékkel is !
Akkor holnap !

#664
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Megyek a DM pályabejárásra, bármilyen idõ is legyen.
Javaslat azoknak az érdeklõdöknek, akik nem vállalják a holnapi túrát. Június 24-én és 25-én a szervezõk vezetésével hivatalos DM pályabejárás lesz. A Sportaktív honlapján lehet rá jeletkezni. Dante barátomat erõsen kapacitálom a vasárnapi menetre, bár elõzõ nap lesz a "Pilisi mezszaggató" néven beharangozott túránk is, de így lesz az igazi.


privát üzenetben küldd már el légyszi a mobilszámodat

köszi

#665
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Valszeg úgy megyünk h a honvád korház hátsó sarkánál ráfordulunk a 120as busz útvonalára és úgy megyünk az uvh-hoz. uvh budai hídfõ neked közel van és nem lehet eltéveszteni és kb 10:30/45 körül ott vagyunk. Mondom, nem tom h milyen a csapat erõnléte és h mikor tudunk indulni... Akkor várjunk?

#666
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Az en mezemet csak csajok szaggassak :)

"Pilisi mezszaggató" néven beharangozott túránk is, de így lesz az igazi.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#667
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Zsmtb, majd memorizáld az útvonalat, mert ha egyszer lesz ebben az évben 7 egymást követõ esõmentes nap, akkor tartanod kell nekünk egy túravezetést ezen az útvonalon.


ja aztán majd azt lesz, mint az ERSTE betét reklámjában, ahol a bicajosversenyen a faszi majd megszakad az iramban, mögötte meg a profik kávázgatnak a verseny közben :) :)

#668
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Megyek a DM pályabejárásra, bármilyen idõ is legyen.
Javaslat azoknak az érdeklõdöknek, akik nem vállalják a holnapi túrát. Június 24-én és 25-én a szervezõk vezetésével hivatalos DM pályabejárás lesz. A Sportaktív honlapján lehet rá jeletkezni. Dante barátomat erõsen kapacitálom a vasárnapi menetre, bár elõzõ nap lesz a "Pilisi mezszaggató" néven beharangozott túránk is, de így lesz az igazi.


#669
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
rainman

Merre fele mentek? En az arpad hidnal lakom, a budai oldalon es nem feltetlenul mennek be a mocskos varosba, a hosokre. Tudok valahol az arpad hid kornyeken csatlakozni a pesti vagy budai oldalon? Ha igen hany korul?

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#670
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
MIvel light túra így szinte teljesen aszfalt fõleg h holnapra nem lesz szárazság a mai nap után. A tapasztaltabbak is kijönnek a hõsökre és egy sztendrére kijönnek velünk ahol eldönti mindenki h hogyan tovább...

Akikkel már túráztam és nincsenek a listán azok legyenek ott idõben vagy szóljanak reggel j jönnek és várjunk! avus, te vagy az örök késõ uh. ha jössz és nem érsz oda 10re akkor szólj!

Tigger: zeee is ott lakik a környéketeken és azt beszéltem meg vele h a cukrászdánál találkozunk és majd csörög 11kor h merre járunk. Rádcsörögjek bkalászon?

Jön mégvki aki nem írt ide de olvas minket ex-kelly's-es.

#671
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
Sziasztok! :)

Akkor én holnap ha nem fog szakadni az esõ (de állítólag nem fog, mert holnap pont a napos nap jön :)) akkor mindenképpen ott leszek 10-kor a Hõsök terén. Onnan indulunk ugye? :)

#672
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

ennek tudatában hányan leszünk? remélem te legalább jössz!

Zsmtb, majd memorizáld az útvonalat, mert ha egyszer lesz ebben az évben 7 egymást követõ esõmentes nap, akkor tartanod kell nekünk egy túravezetést ezen az útvonalon.

#673
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Olvasok itt ezerrel, de semmit nem talalok/ertek. Szoval mi lesz holnap? Hova kene menni es hanyra? Full aszfalt? Tav? Maszas?
Mennek en terepre de - ahogy VV baratom megjegyezte girhes vagyok - azaz megint szarakodik a derekam, szoval a terepet most nem kisertenem.
Szoval infokat lecci, mert az aszfaltos tema erdekelne!

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#674
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Nyulak vagytok.:) "Mint a nyúl, bátran elfutott.":D

ennek tudatában hányan leszünk? remélem te legalább jössz!

#675
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

bocs ritkán van netem mostanság, holnap merre lesz ?...../vhogy nincs kedvem asszem, duna marci pálya dagonyához/


nálam marad a dm bejárás...remélem vv jön kalauzolni, mert így kapásból nem tudom a pályát. de jó is hogy írtok, mert ha senki nem jön, inkább kiírom a pályát és akár egyedül is bejárom. Lehet hogy dzsuva van de az engem annyira nem érdekel. tegnap se érdekelt és marha jó volt. szóval ne legyetek nyulak jöjjetek...

#676
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

hé men

a brigéciolt hányszor használhatom újra ha csak egyszerhasználatos mit csináljak vele?

én úgy használtam, hogy egy befõttesüvegben hagytam leülepedni a dzsuvát, majd mikor egy két nap után leülepedett, akkor óvatosan leöntöttem a tiszta folyadékot egy másik üvegbe, és a dzsuvát meg kidobtam.

nyugodtan használhatod kétszer is, de arra figyelj, hogy ha vízzel kevered, a brigéciol egyre inkább elveszti tisztító hatását..

#677
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Én is így vagyok ezzel :(. Lehet h holnap án is megyek a túra lightra, max itt-ott elkanyarodgatok.

Nyulak vagytok.:) "Mint a nyúl, bátran elfutott.":D


#678
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Szívesebben szervezném ismerõssel. Nem ismerõst találok majd ott is :).

na gurulsz aszfalton, vagy vegyelek fel vmikor..sztem valahogy befér két bringa is, csak ki kell venni az elsõ kereket..érdekel?

#679
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Ma elvittem a Salamandert átnézetni a Ridebike-ba.
Nem is törödtek vele. A féket+a váltot meg se nézte.
Meghuzta a hajtókarokat és kész.
Oda többet soha.
Inkább fizetek érte, de normálisan nézzék meg.
0pont a Ridebikenak.
Adjatok tippet hova érdemes vinni szervizeltetni?
Köszi

pl Dunakeszi winkler sport :) neked messze, de a srácok nagyon lelkiismeretesek

#680
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Nekem úgy rémlik, hogy elég magas, Dobogókõrõl nézve szinte egymagasnak tûnik, és eltakarja a Dunakanyar egy részét. Merre kell oda menni, mert az én (nem túrista) térképem nem sok utat jelöl arrafelé.

királykuti nyereg.....onnan az a sotteres elágazás /jobbra/ amelyik fölfelé megy /másik lefelé dömösre ugye/ azon egy pár száz méter - széles javitott földút - majd balra be a piros 3 szögön ...na az ösvény....de az nem hosszú...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való