Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#461
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Most mutatta a királyi tivi, hogy megbénitották a gyalogosok a forgalmat a városban, egy csomopontban.
Az autósok idegbetegek voltak.
Sajna a rendõrõk közbe léptek!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#462
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Akire helybõl tíz évet kiosztanánk? :D

Szóltam a srácnak, nem jelzett még vissza, de akármit jelez, össze kéne futnunk neked, nekem, és 77 ajronak. A haverom csütörtökön megy németbe. Amúgy innen rendeli a gyerek: www.bike24.net , a zubehör alatt találod. cycleparts.de a vdo bringás cuccok oldala

ok ha kész a sárgaság akkor bringával összefutunk vhol....ha jó úgy
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#463
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
http://mtb-riders.uw.hu/link/0521.zip
72Mb !!!

Laxc képei is közte vannak. Nem selejteztem, akinek vmi nem kell az törölje! :) gondolok itt a sok önfotómra.

#464
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

ha megnézed a tennapi képeket, az a kissé túlsúlyos hosszú hajú rosszarcú vagyok/

Akire helybõl tíz évet kiosztanánk? :D

Szóltam a srácnak, nem jelzett még vissza, de akármit jelez, össze kéne futnunk neked, nekem, és 77 ajronak. A haverom csütörtökön megy németbe. Amúgy innen rendeli a gyerek: www.bike24.net , a zubehör alatt találod. cycleparts.de a vdo bringás cuccok oldala

#465
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

No, ez a pamut cucc ez uj :) Nem szellozik azert nem szeretitek?
Haver is mindig poloban jott turazni velem mint en aztan az erdoben mindig levette :) Mondjuk nem is izzadt bele, en meg nezhettem a kigyurt testet hatulrol :D

Pamut átizzad és nagyon lassan szárad meg, úgyhogy lejtõn lefelé árnyékban megfázol.
www.montalk.net :matrix:

#466
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Kullancsok, esés?


Mi sose esunk :)
Annyira lassan megyunk :)
Kullancs az van boven, de az mar legyen az o probelmaja :D

#467
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Off: megbasszuk a Clevelandet. Huzok is tv-t nezni. :) Sport2 - Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers 3-3 utan a donto meccs. :) Hajra Detroit!!!

Cleveland rulez!!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#468
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

No, ez a pamut cucc ez uj :) Nem szellozik azert nem szeretitek?
Haver is mindig poloban jott turazni velem mint en aztan az erdoben mindig levette :) Mondjuk nem is izzadt bele, en meg nezhettem a kigyurt testet hatulrol :D


Kullancsok, esés?

#469
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Off: megbasszuk a Clevelandet. Huzok is tv-t nezni. :) Sport2 - Detroit Pistons vs Cleveland Cavaliers 3-3 utan a donto meccs. :) Hajra Detroit!!!

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#470
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Az jo, oda szerintem eljutok valamikor aztan jol korulnezek. Ott az Auchan kornyeken?

pont ott
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#471
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

,
De bolt, és márka is. Budaörsön az Ikea mellett van, és nyílt egy Dunakesziben is.


Az jo, oda szerintem eljutok valamikor aztan jol korulnezek. Ott az Auchan kornyeken?

#472
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Zino: nézd meg a képeket a klub weblapján! és megkapod a választ a szezonos kérdésre, bár vannak akiknek van olyanuk... :)

A dech.-ben is van rövidgatya kivehetõ betéttel! :P rockrider

Én sem csíptem de praktikus a "buzigatya" és hozzászoktam, fõleg h mindneki ilyenben van szinte... és a pamut cuccokat is kerüld és vegyél egy mezt magadnak ami hátul zsees és szellõzik rendesen.

mellesleg én azért nem csipem a buzigatyát, mert ha kiállok a nyeregbõl, vagy a nyereg mõgé ülök lejtõzésnél, visszaülésnél állandóan beleakad a nyereg elejébe,,,,,ez mondjuk vszinû egyéni alkat is,,,,,meg ezek a frirájd sztájl gatyák sátorponyva szerû anyaga jobban bírja az esés kelést, tüskebokros benõtt ösvényt stb...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#473
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

...és a pamut cuccokat is kerüld és vegyél egy mezt magadnak ami hátul zsees és szellõzik rendesen.


No, ez a pamut cucc ez uj :) Nem szellozik azert nem szeretitek?
Haver is mindig poloban jott turazni velem mint en aztan az erdoben mindig levette :) Mondjuk nem is izzadt bele, en meg nezhettem a kigyurt testet hatulrol :D

#474
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Oh, ez pozitiv. Akkor korulnezek, mit lehet talalni a piacon.
Nalunk van hervis azt kifujt. Sebaj, jarnak ismersok pesten, akkor vetetek veluk.
Ez bolt amirol irtok merrefele van?

- javitom: oh hja hogy az egy marka es nem bót? :D -

Hja es az hogy rosszaarcu az meg oke, de hogy kover :)
En laza 112 vagyok most, ugyhogy en sem panaszkodhatok :)

,

De bolt, és márka is. Budaörsön az Ikea mellett van, és nyílt egy Dunakesziben is.

#475
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Szerintem iszonyat idotan allna rajtam :)
Miben jobb ilyenben tekerni mint egy kenyelmes lebernyeg bermudaban?
Nem tori annyia az ember feneket vagy a mogyoroit a gatya varrasa?


Azzal ne foglalkozz, úgyis mindenki a bringádat nézi, nem a gatyádat. :)
De nekem pl. van a Decathlonból olyan alsó, ami betétes, és arra aztán olyan gatyát veszel, ami kényelmes. Mondjuk én pont egy másik betéteset szoktam, mert így alakult, de nagyon kényelmes. Van külön férfi, és nõi fazon is.

#476
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ne toltsd le, vedd meg. Egyebkent 5500Ft es 2 lemezes a kiadvany, 28 dalt kapunk a penzunkert. Aki rajongo megveszi...

Csak eredetiben érdekel?
Töltsd le!!!!


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#477
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Zino: nézd meg a képeket a klub weblapján! és megkapod a választ a szezonos kérdésre, bár vannak akiknek van olyanuk... :)

A dech.-ben is van rövidgatya kivehetõ betéttel! :P rockrider

Én sem csíptem de praktikus a "buzigatya" és hozzászoktam, fõleg h mindneki ilyenben van szinte... és a pamut cuccokat is kerüld és vegyél egy mezt magadnak ami hátul zsees és szellõzik rendesen.

#478
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok!

Feltöltöttem az általam készített képeket:

http://lukiboy.uw.hu...lys20060521.zip

Régen nem áztam el ennyire, mint most Szentendrétõl Albertfalváig de nem bánom, mert nagyon szép túra volt a mai. :)

Luki
I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#479
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Csak eredetiben érdekel?
Töltsd le!!!!


a letöltés már megvolt...:confused:

#480
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Oh, ez pozitiv. Akkor korulnezek, mit lehet talalni a piacon.
Nalunk van hervis azt kifujt :( Sebaj, jarnak ismersok pesten, akkor vetetek veluk.
Ez bolt amirol irtok merrefele van?

Hja es az hogy rosszaarcu az meg oke, de hogy kover :)
En laza 112 vagyok most, ugyhogy en sem panaszkodhatok :)

én is 114kg-al kezdtem 3 éve......88 a versenysúlyom, most van egy jó 10-es +
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való