Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#421
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
teo: írd meg priviben a jelszót az ftp-hez légyszi és segítek!

zino: te hogy szeded le ha rossz a link?

#422
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
NE NEVEZD AT!!! TOLTJUK LE!!! Ne hallgass rainre, majd maskor ugy rakod fel. Most ne nyulj hozza!!!

rain:nekem teljesen mûxik ez a cím, de átnevezem a kedvedért

bodr: errõl már egyszer beszéltél nekem, de majd te tudod igazán mirõl beszélsz, amúgy blogmusic nem mûködik vagy 2 hónapja, nem tudok föltölteni, benn ragadt az a szerencsétlen tangó, egyszer feljöhetnél már karbantartás végett, nem csak kakilni bringa tóra elõtt. :D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#423
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Miami-ban van Shaq :)

NBA-topikRE: Shaq LA-ban van meg? Kb akkoriban lattam utoljara meccset, amikor Orlandobol atigazolt :")


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#424
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
rain:nekem teljesen mûxik ez a cím, de átnevezem a kedvedért

bodr: errõl már egyszer beszéltél nekem, de majd te tudod igazán mirõl beszélsz, amúgy blogmusic nem mûködik vagy 2 hónapja, nem tudok föltölteni, benn ragadt az a szerencsétlen tangó, egyszer feljöhetnél már karbantartás végett, nem csak kakilni bringa tóra elõtt. :D

avus: és nem zavar be ha míg ti töltötök, én nevezgetek?

amúgy ja, msn-t megoldom, és olyan számítógép és bringazseni kiscsajt faragtok belõlem, hogy aztán örökbe is fogadhadtok! :D

#425
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Ezt inkább szóköz, meg speckó karakterek (aposztróf) nélkül kéne.

Nevezd át (F6 a Total Cmd-ben) pl 20060520-kellys.zip-re


Ne nevezze en mar toltom :D
Na jo, nyugodtan :)

#426
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

EZ AZ! Köszi avus

Szóval a link a képeimrõl: koboldleany.uw.hu/1. kelly's turam.zip

Tudtam, hogy meg tudom csinálni, nem vagyok teljesen pittssa, de jó! :)


Nekem ma gyun :)
Csendben figyelek es mindent letoltok :)

#427
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

1. kelly's turam.zip


Ezt inkább szóköz, meg speckó karakterek (aposztróf) nélkül kéne.

Nevezd át (F6 a Total Cmd-ben) pl 20060520-kellys.zip-re

Szerk: mûxik, de jó tanács: neten szóköz és speciális karakter (ide tartozik a magyar ékezet is) nem jó.

#428
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Teo, egy index.htmlt tenyleg tegyel fel, ha a kesobbiekben is hasznalni akarod a vadiuj uw-s tarhelyedet :) Nekem az a tapasztalatom, h a frissen reisztraltakat meg intenziven ellenorizgetik.

NBA-topikRE: Shaq LA-ban van meg? Kb akkoriban lattam utoljara meccset, amikor Orlandobol atigazolt :")

Már Majamiban játszik.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#429
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
EZ AZ! Köszi avus

Szóval a link a képeimrõl: koboldleany.uw.hu/1. kelly's turam.zip

Tudtam, hogy meg tudom csinálni, nem vagyok teljesen pittssa, de jó! :)

#430
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Ha jol latom nyugaton is 3-3 a masik ket meccs. Ez nem ennyire egyszeru. A Detroit padjan nincs semmi, hulla faradtak. Mondjuk nem is ertem miert kellett ennyire tulhajtani a Pistonst. Viszont tovabbra is azt mondom, ha a Detroit hozna a formajat, a Cavsnek nulla eselye lenne. Nem a Cavs nagyszerusege, hogy a tiszta dobasokat folyamatosan elrontja a csapat, Bilups nem csinal semmit es 85% feletti buntetozok folyamatosan kihagyjak a vonalrol. Ezt a Pistons veszitheti el es tette eddig is maga szamara nehezze, nem a Cavs fogta meg oket. Az alapszakaszban 3x vertek agyon a Cavst es egyszer eppen csak kikaptak, az volt az elso meccsuk egymas ellen iden.

Amerikában nem ezzel fognak foglalkozni, hogyha netán kiesik a Detroit.
Hanem az lessz a sztár hír hogy utolsó vert ki elsõt. Az+hogy az edzõ hogy rotál, privát problema.De ha a Cavs jutna tovább akkor jobb taktikát választottak mint a Pistons.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#431
bodr

bodr

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Teo, egy index.htmlt tenyleg tegyel fel, ha a kesobbiekben is hasznalni akarod a vadiuj uw-s tarhelyedet :) Nekem az a tapasztalatom, h a frissen reisztraltakat meg intenziven ellenorizgetik.

NBA-topikRE: Shaq LA-ban van meg? Kb akkoriban lattam utoljara meccset, amikor Orlandobol atigazolt :")
:nie_patrz
bodr
http://baterflyy.uw.hu

#432
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Én jártam már pár szervízben és akár elképzelhetõnek tartom h hanyagul van összetéve de így párszáz km távolságból nem mondanék semmit a küllõkrõl. Mondjuk ezzel a résszel még nem volt szerencsére problémám...


Koszi, akkor ott jol kerdezoskodok :)
En is a sok eszemmel csak ezt az 1 forumot olvasom :)

#433
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Vajh hányal próbálják meg avus loinkjét letölteni? :)

teo: az az msn nagyon kéne neked én látom! nagyon sokat tudnánk segíteni számtech téren és bringa téren is... mailben küldök kezdõoldalt amit fel kell töltened a tárhelyedre!
Ez így nem lesz jó! menny fel a tárhelyre és ott nevezd át tura.zip -re, Ne használj szóközöket és írásjeleket

#434
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
1. kelly's turam.zip

#435
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mi a zip neve Teo?

Elvileg feltöltve, ha belépek magamhoz, ott is van, de a címet beírva azt írja ki, hogy az oldal nem található. Elvileg koboldleany.ultraweb.hu vagy koboldleany.uw.hu De nekem egyik sem mûködik.

Mit tegyek?

msn ügyben sehogy sem állok, nem igazán mûködött az a link, amit al adott, nem történt lényegében semmi, azon kívül, hogy lassította a netemet, aztán lekapcsoltam minden feleslegeset, és be is gyorsult afeltöltésem.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#436
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ha jol latom nyugaton is 3-3 a masik ket meccs. Ez nem ennyire egyszeru. A Detroit padjan nincs semmi, hulla faradtak. Mondjuk nem is ertem miert kellett ennyire tulhajtani a Pistonst. Viszont tovabbra is azt mondom, ha a Detroit hozna a formajat, a Cavsnek nulla eselye lenne. Nem a Cavs nagyszerusege, hogy a tiszta dobasokat folyamatosan elrontja a csapat, Bilups nem csinal semmit es 85% feletti buntetozok folyamatosan kihagyjak a vonalrol. Ezt a Pistons veszitheti el es tette eddig is maga szamara nehezze, nem a Cavs fogta meg oket. Az alapszakaszban 3x vertek agyon a Cavst es egyszer eppen csak kikaptak, az volt az elso meccsuk egymas ellen iden.

Nem.
L.A Lakers a király nálam.
De a keleti 8as igy szivatja a tuti 1-est az nem semmi!!!!!
Sztem???


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#437
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Elvileg feltöltve, ha belépek magamhoz, ott is van, de a címet beírva azt írja ki, hogy az oldal nem található. Elvileg koboldleany.ultraweb.hu vagy koboldleany.uw.hu De nekem egyik sem mûködik.

Mit tegyek?

Ha pl kepek.zip néven tetted fel, akkor

http://koboldleany.uw.hu/kepek.zip

címen elérhetõ kell legyen.

#438
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én jártam már pár szervízben és akár elképzelhetõnek tartom h hanyagul van összetéve de így párszáz km távolságból nem mondanék semmit a küllõkrõl. Mondjuk ezzel a résszel még nem volt szerencsére problémám...

zino: http://forum.bikemag...read.php?t=2334

teo: kell egy index oldal! mi a file neve?? -> ??.zip

#439
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Elvileg feltöltve, ha belépek magamhoz, ott is van, de a címet beírva azt írja ki, hogy az oldal nem található. Elvileg koboldleany.ultraweb.hu vagy koboldleany.uw.hu De nekem egyik sem mûködik.

Mit tegyek?

msn ügyben sehogy sem állok, nem igazán mûködött az a link, amit al adott, nem történt lényegében semmi, azon kívül, hogy lassította a netemet, aztán lekapcsoltam minden feleslegeset, és be is gyorsult afeltöltésem.

#440
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Bocsi meg egy szakmai kerdes, lehet mar valaszoltaotk ra, csak ugy porgott a topic, hogy lehet nem vettem eszre.
A kerdesem annyi, hogy a hatso kereknek a kullok ahol osszernek ott megprbaltam kicsit megnyomogatni es ugy ereztem, hogy egymashoz kepest 3-4 milit is el tudnak mozdulni. Laza ez igy vagy csak en parazom el a dolgot? Elso kereknel nincs ilyen baj, ott jo feszesek a kullok.
Velemeny?

Ezt a kérdést lehet hogy a tech rovaton belül kéne feltenned. Amúgy - bár lehet naiv vagyok :) - ha zsírúj a gép, nem hiszem hogy laza küllõkkel adnák oda neked.