Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2421
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
vagy Délibõl vonat :)
Csekk www.BKV.hu Budatétény v Budafok nemtom

#2422
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
114 busz v. 14-es busz

Kala. talán most építik.

Rain: én is majdnem vettem kelly's ruhát, ......

#2423
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A Camponába én is vissza akarok menni mert a boltban volt rendes választék kelly's ruházatból. Milyen bkv-val lehet odamenni az Árpád hídtól?? 1essel lágymányosi és onnan visz vmi busz??

Hol vannak még kelly's ruhák?

#2424
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
Sziasztok!

Na én is megcsináltam egy kis túrát a János hegyen 2 DH-s haverommal. Feltekertem egyedül a János hegyre az Avus által javasolt útvonalon... Hát ez a Budakeszi út nem az álmaim netovábbja de a Jánoshegyi út és a Tündérliget annál inkább :) Jah és ami utána jött az kész, olyan hegyi ösvényeken mentünk hogy sokszor gondoltam azt, hogy leesek a hegy oldalában, vagy a köveken fog szétrepülni darabokban a bicaj, de hál istennek egyben lejöttünk... Egyszer csak Budaörsön kötöttünk ki. Azért nem bánom, hogy így mentem fel egyedül mert 2-3x még így is muszáj volt megállnom és pár percig tolni a kecskét, hogy ezzel is pihizzek. Legközelebb már talán megállás nélkül is menni fog. Nagyon jó kis helyek vannak azonban ezen a Jancsi hegyen szval én személy szerint még párszor biztosan el-el kirándulok arra :) Persze DH-s haverjaim feladták a felfele menetnél hamar és inkább fogassal mentek fel :D

#2425
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Ha már bicikliutak.
Hiába épitünk kerékpárutakat, hiába szábályozzuk a kreszt, ha a meglévõt nem tartatják be. Hiába épitünk ujat, ha ugyan úgy ráállnak majd autóval stb. Hiába tesszük kötelezõvé a láthatósági mellényt, ha a meglevõ jogszabályt sem tartatják be pl. a lámpa használatát. .... Én például nem láttam még olyant, hogy a rendõr bárkit is megbüntetett volna azért, mert ráállt a bringa utra/sávra. De olyat viszont láttam,hogy a RENDÕR rajta állt a járdán -> bringaútón. A stadionnál pl. meglehet nézni az épitkezést, hol is állnak a teherautók, az uttestre kényszerítve ezáltal , a gyermekét toló anyukát.

#2426
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Jééé
fotók
irány a Campona...
ha jól látom, ez Setiék kiállítása
a pálya a Campona elõtt most is megvan?

#2427
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ez sztem csak kampány duma az áradás miatt meg h egyúttal a bringások is örüljenek h gyarapodhatnak egy-úttal. :)
Rühellem az összes politikus, nem csak a kerékpárutak miatt, mindenért, mindegy ki lesz a befutó 2 hét múlva. CSAK LEGYEN MÁR VÉGE! Elegem van h a csapból is ez folyik és már szivárog a fórumra is... A végén zárlatos lesz a monitorom a sok politikától...

szerk:
Tigger: naná h mindenki úgy kezd bringautat csinálni h megnézik h hova elég egy tábla és kamuból megpályáztatják és véletlenül a szomszéd lesz a nyertes "aki õsszel mindig finom mustot szokott hozni"..

#2428
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
mivel nincs modósit gombom : amúgy meg a gátast igérni a legkönnyebb, meg legolcsóbb, mivel elég sok le van aszfaltozva, csak a kkp út táblát kell kirakni viszont a haverok felmarhatják a milliókat a tervezésért és kivitelezésért.....és részemrõl ennyit a politikusi igérgetésrõl....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2429
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
mondjuk azt a pénzt, amit a gátas bicikliutak kiépítésére fordítanák, inkább költsék valódi, megtervezett és okosan kialakított bicikliutakra, hiszen a gátakon már most is lehet bringázni, akár outival is, viszont az említett hálózat szinte teljes egészében hiányzik
túrával kapcs. meg még visszaolvasom, h kinek mikor volt jó, aztán 1 postba ömlesztem az infokat :)

#2430
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Arról nem õk tehetnek és ebbõl a szempontból mindegy, hogy hol épül és ki építi, a gyalogosok ott lesznek és kész..
(Mégmielõtt valaki a politikai hozzáállásomat próbálná kideríteni, ennek semmi köze nincs egyik oldalhoz sem. :) Nem védem a tervet, de nem is támadom..)

sztem meg tök jól lehet a gátak tetején közlekedni....én az aszfaltozottakon is a földes részén szoktam menni ahol lehet, legalább nem kopik a traktor gumi.....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2431
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

Arról nem õk tehetnek és ebbõl a szempontból mindegy, hogy hol épül és ki építi, a gyalogosok ott lesznek és kész..
(Mégmielõtt valaki a politikai hozzáállásomat próbálná kideríteni, ennek semmi köze nincs egyik oldalhoz sem. :) Nem védem a tervet, de nem is támadom..)


Én meg xarok az összes tervre, mert ha van is utunk akkor vagy ráparkolnak vagy gyalogosok sétáltatják a küllõszaggató kis ölebeiket....

Szerk:

Tailor: szombaton voltunk és azt mondtam a srácoknak h színvonalasabb kiállítást tudnánk csinálni kelly's-bõl ha betolnánk a kicsit poros :) bringáinkat a bejárattól, még ha nem is 2006-osak de van pár tuningolt.

Zed: Láttam te betoltad a tied! Egyrész gondolom szem elõtt akartad tudni, másrész emelte a kiállítás szintjét.

#2432
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

hopp
erre vagyok szkúzi
tehát akkor átlagban 4 körül/-tõl lenne az embereknek jó?
mert az nekem is teljesen jó... lájtos HHH mondjuk a Dunától, reptér, Árpád-kilátó, és onnan mindenki ízlés szerint Kolosy,Batyi vagy épp Szilágyi :)



Hol lenne a találkozó.? Még nem biztos, de lehet csatlakoznék én is, ha nem baj. Persze ez sok mindenen múlik.
Én 1/2 5-ig dolgozom, csak utána tudnék menni innen Zuglóból.

#2433
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Mi, akik voltunk a hétvégén túrázni, azok látták õket élõben is! és azt vontuk le, hogy azét tehettek volna ki valami nagyobb számot, mit egy magic és egy beast... legalább 300 ezres kategóriát... szerintem...


Voltatok kint?

Nekem a Magic tetszett. Az tény, hogy ennél nagyobb a Kelly's palettája. De lehet csak helyszûke miatt voly ilyen kevés.

#2434
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Mi, akik voltunk a hétvégén túrázni, azok látták õket élõben is! és azt vontuk le, hogy azét tehettek volna ki valami nagyobb számot, mit egy magic és egy beast... legalább 300 ezres kategóriát... szerintem...

#2435
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Fényképeztem néhány Kelly's-t a Camponában. Felraktam az oldalra, akit érdekel, ott megtudja nézni.

#2436
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,693 posts
94-ben a Karakoram volt az álmom, majd jött a lila Zaskar. Az nagyon nagyon! 98-ban vettem egy LTS-t szóval végül is merev GT tapasztalatom nincs, csak fully. Az LTS egy brutálisan jó konstrukció, imádtam, a geometriája példaértékû, a felfüggesztés is jófajta, csak az a 135-ös szemtávú rugóstag...

#2437
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Barátomnak van még egy, épp eladó GT Timberline-e, ez Reynolds csöves darab, kb középkategória felsõ része, és fõként Alivio meg STX.
Ez triple tri-s, de menet közben, legalábbis annak, aki nem abban a korszakban kezdett, ahol az egyik merevváz még DH, a másik meg mondjuk túraváz volt, szal annak nem jön le különbség, max az, hogy a hozzáértõk távolról kiszúrják, h ez bizony egy GT.
Sztem már évek óta igaz az, h a GT körül egyszerûen túl nagy a felhajtás a gépek tudásához képest; az elsõ fórumtali vendége volt egy Ruckus anno, amit mindenki a legjobbként aposztrofált, pedig önmagában a váz nem mutatott fel semmi extrát.Az i-Drive rendszer egyszerûen sz@r (a régi is meg az új is) mert túlkomplikált (aki megoldást akar látni a dologra, lesse meg a Mongoose-t vagy a Kona SS,Dirt Jump vázait - mono körüli forgáspont...) a DHi-k lengõkarja pedig rendre eltörik...
Mindazonáltal egy Zaskart elfogadnék :D

Tjah és;
Mindkettõ cromo és SS, az elsõ teljesen DJ irány, BMX-es papuccsal, a második kiejtõpapucsos és excentere van.
http://www.gtbicycle...=usa&brand=moun
http://www.gtbicycle...=usa&brand=moun

#2438
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
A kilencvenes évek közepén volt belõlük bõven. Igazi minõséget képviseltek, az MBAH-ban (akkori Bike Mag) is szerepelt néhány. Aztán megszûnt a hazai forgalmazása, és úgy tudom, külföldön is nehézségei támadtak a cégnek. Majdnem gazdaságossá degradálódott.
Nekem soha sem volt, de mindig szerettem volna kipróbálni. A triple triangle vázukra volnék igazán kiváncsi. Ez olyan egyedi megoldásnak tûnik, ami kiállta az idõk próbáját, és kívülrõl szemlélve tényleg elõnyösnek látszik. (Eltekintve az ebbõl adódó kanyarodós bovdenvezetéstõl.)
Szal ha valaki gyûr, vagy gyûrt triple triangle cromo vázat és volt alatta más cromo is, szívesen hallanám a tapasztalatait! Tényleg merevebb? Gyárt még a GT cromot?

jaja csak kár hogy magyarországon nem látni belõle sokat:( én legalábbis csak retro korúakat láttam azokat se élõben:(



#2439
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

ray: úgy mint békáson? h ha nem esik az esõ akkor a gyalogosoktól nem lehet közlekedni rajta??

Arról nem õk tehetnek és ebbõl a szempontból mindegy, hogy hol épül és ki építi, a gyalogosok ott lesznek és kész..
(Mégmielõtt valaki a politikai hozzáállásomat próbálná kideríteni, ennek semmi köze nincs egyik oldalhoz sem. :) Nem védem a tervet, de nem is támadom..)

#2440
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nagyon vágod a technikai dolgokat, még ezeket a nyalánkságokat is... A bringáddal is csak a felirat a gondom. :) Nincs rajta az a kis kétéltû és az a K betûs felirat...

Vasárnap jössz velünk papp rétre?