Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2201
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
a minõséget meg kell fizetni... még jó hogy ilyen "olcsón" megúsztad....

remélem nem kell költenem ennyit vaginára mostanság...

#2202
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
visszavettem a járgányomat
sram pg990, piroska, pc991 láncocska, telóból kiürítettek vagy 2 deci vizet:), nem csoda, hogy lusta volt, az elsõ agyban golyók csak mutatóban voltak (?), de a kónusz jó volt:chin:
fizettem 28-at.no.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2203
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
F6 körül fogas, mit szósz?
Írd meg a telszámodat priviben! Most indulunk koliból.

#2204
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
nos én mennék

találkozó?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#2205
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Ma valaki Janira/HHH-ra 5 és f6 között indulva?
Érdeklõdõk írjanak a következõ fél órában, mi megyünk ketten v hárman, asszony, esetleg haver meg jómagam.

#2206
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Azt Te csak gondolod, hogy mindenhol mûxik/mármint a zsarolás/........:)


Hát nem zsarolásnak kell lennie, hanem jutalomnak. :D extra szex

#2207
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
[quote name='kalaius']Raycoon; az unokahúg Laura is Hanna második névvel fut!!!!!! :)QUOTE]
nem ugyanarról a gyerekrõl beszéltek?:) A lényeg, hogy minél több hasonló téma legyen.

raycoon: milyen biciklit fog kapni?:angel:

Nati: anno megkaptama leveledet, de nem voltak mellékelve a képek - mindegy is, mert lehúztam máshonnan
neked sikerült letölteni a rólad szólókat?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2208
low82

low82

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
A bikemag-en már meghirdettem ma reggel, csak elég sürgõs. De azért kösz. Rainman: Csak a mostani Kellys-t adom el, de azt is veszek helyette!!!!

Kellys Rulez!!

Kalaius: Nagyon vagány a gyerkõc, mi is nemrég gyártottuk le a miénket. Õ is ilyen pici.

#2209
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Remélem túraajánlat megengedett! :)

#2210
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts

Hahó hahó!

Sziasztok, végre megtaláltam a topicot. Az lenne a kérdésem, hogy beírhatom-e ide az eladásra váró bringámat, vagy az gáz?

e célból javaslom például az http://apro.bikemag.hu oldalt. a fórumon nem szabad apróhirdetést feladni + az aláírásodban sem hirdethetsz

#2211
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Hahó hahó!

Sziasztok, végre megtaláltam a topicot. Az lenne a kérdésem, hogy beírhatom-e ide az eladásra váró bringámat, vagy az gáz?

eladás meg inkább itt sztem :
http://apro.bikemag.hu/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2212
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
El akarod adni a kelly's-edet? Vasárnap gyere túrázni velünk inkább, aztán majd meggondolod mégegyszer :)
részletek:

#2213
low82

low82

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Hahó hahó!

Sziasztok, végre megtaláltam a topicot. Az lenne a kérdésem, hogy beírhatom-e ide az eladásra váró bringámat, vagy az gáz?

#2214
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Hátszéllel, ha sík a terep, megvan kicsit több mint egy óra alatt
Ha meg nem sík, az még jobb :D


Feltöltött kép

bocs, kicsit széthúzza, de.... :D

#2215
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
#360

Magyarkútra Váctól 18km-re. a vonat 46km-t ír szal ha több sem gond síkon...

#2216
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Raycoon; az unokahúg Laura is Hanna második névvel fut!!!!!! :) csak õ 2 centivel rövidebb

rakok fel róla képet :)

Nati; a helyzet az, h anyukámnak eleve az volt az elve nevelés során, h fiúként ne szoruljak majd nõre a háztartást illetõen, ehhez jön az, h õsök nem érnek rá ilyen dolgokra, öcsémet Lusta Dögnek szoktam becézni, ami sztem mindent elmond, no, szal ha élhetõ körülményeket akarok, akkor dógozni kell rajta, no. Hogy Zolit hogyan lehetne nógatni? Megfelelõ jutalom/büntetés kilátásba helyezése mindig mûködik :)

Rain: lemaradtam, hova mész?

#2217
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:( nem ír senki pedig a topik miatt kapcsolat be a gépet indulás elõtt. Vérzik a szivem h ilyen szép idõ van és nem tekerhetek. Jó bringázást srácok! Szombaton gyúrok papp rétre...

szerk: kinéztem az ablakon és elborult az agyam. Lehet h bringával megyek, de még átgondolom. :)

#2218
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Itthon lesz én meg ott... :( Napközben meg fog ölni az unalom, de az is lehet h aludni fogok, vagy elmegyek futni...

Na sziasztok, legyetek jók! Toborozzatok vasárnapra! És aki tudna hozni egy bringát és tekerne is velem egyet az hívjon fel és kisütünk vmit! :) Vagy hazajövök napközben tekerni, annyit megér a vonatjegy!

Bármi gáz van vagy kérdés hívjatok nyugodtan! 06203527441

:thunder:

#2219
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Hozza, ja. A szakács meg a szarvasgerincet rántva. Pedig fogynom kéne vagy 4 kilót a Gardáig. Ez sokkal olcsóbb, mint venni egy 4 kilóval könnyebb bicajt...

Mért kérsz te bringát?
Mi van a tiéddel?

#2220
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Akkor sorra hozza a piákat mi?? :) Jaj holnap mi lesz valyon?? Ismeretlen társaság, házibuli, kerékpár egy szál sem...

zsmt, voti, Madman: Ti a közelben laktok. Nem akartok megszánni egy bringával és akkor tekerhetnénk pénteken mondjuk... (Magyarkútra megyünk, Váctól nem messze a kisvonattal)