Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2081
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Így van. Akkor teljes név, fórumos nick, telszám, értesíthetõ telszám.

nem lenne rossz, én is csak sejtem, hogy rainman számát mentettem el, pedig hívtam volna, hogy ne várjatok, miután felmértem a lyukas helyzetet
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2082
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Így van. Akkor teljes név, fórumos nick, telszám, értesíthetõ telszám.

#2083
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Ha elfogadtatásra talál az ötlet, akkor feltehetjük az uw-re is, engedi a php-t. Gondoltam összedobom én, de ha már felajánlkoztál... :)

Jók a képek, fõleg az elsõ. Legközelebb több megapixelt kérünk!


én továbbmennék: miután elég sokat tekerünk együtt, ez nagyon jó, hiszen tudunk egymásra vigyázni így ha vkivel történik valami a többiek tudnak segíteni. DE azért nem ártana legalább 1 + telefonszám, ahol olyan közeli hozzátartozót tudunk értesíteni ha baj történne.

most õszintén: ti tudnátok hogy kit kell hívni ha baj történne? szerintem nem...szal sztem legalább ennyi legyen a honlapon fenn. márcsak a hozzátartozók lelki nyugalma miatt is.

#2084
b4l1ka

b4l1ka

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Ha csak szimplán a phpkódban tárolod a jelszót, akko az kb olyan mintha kiirnád a weboldaladra :) na de hagyjuk mer ez egy másik forumra tartozik :) a megapixelekbol valoban kissé kevéske jött össze... a hugom eltekerkette a fényképezõgépet, és én meg nem vettem észre...

#2085
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Nem kell ide sql, de részemrõl ez megoldás is jó, a lényeg hogy össze legyenek egy helyre gyûjtve a nevek, nicknevek, elérhetõségek. Én pl ma sem tudom pár emberrõl, hogy hogy is híjják.

#2086
b4l1ka

b4l1ka

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
:) csak azér gondoltam, mer felesleges az uw-n ezzel küszködni php-val meg mysql-el. és ha jól tudom, az ingyenes szolgáltatók nem nagyon szeretik ha lejelszavazod az oldalad egy részét. viszont egy külsõ link-be nem köthetnek bele. arról nem is beszélve, hogy lényegesen 1xûbb is nekem egy könyvtárba belerakni egy .htaccess filet amibe beleírok 3 sort és kész ;)

#2087
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Hello

Tudom, már sokan elmondták, de naggggyon király voot a túra :) most voltam elõször, teljesen be voltam tojva, h. nem fogom bírni, de végül nem volt gáz! Sajna nincs Km-órám, és ezért nemtom pontosan, h. mennyit tekertem, de egy közelbenlakó /sajna a nevére nem emléxem/ szerint kb 100Km lehetett

Õ volt Tailor ;)

#2088
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ha elfogadtatásra talál az ötlet, akkor feltehetjük az uw-re is, engedi a php-t. Gondoltam összedobom én, de ha már felajánlkoztál... :)

Jók a képek, fõleg az elsõ. Legközelebb több megapixelt kérünk!

#2089
b4l1ka

b4l1ka

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Hello

Tudom, már sokan elmondták, de naggggyon király voot a túra :) most voltam elõször, teljesen be voltam tojva, h. nem fogom bírni, de végül nem volt gáz! Sajna nincs Km-órám, és ezért nemtom pontosan, h. mennyit tekertem, de egy közelbenlakó /sajna a nevére nem emléxem/ szerint kb 100Km lehetett :) amint lesz cashem, veszek sisakot, meg lámpát is! A mézespálesz... huuu nagyon jool esett :)

raktam fel 2 képet ide: http://b4l1ka.web.elte.hu

ha gondoljátok, itt tudok csinalni egy lejelszavazott oldalt, amit mondjuk utána be lehetne linkelni a kellysklub.uw.hu ról

#2090
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Jovo hetvegen ha mentek, nekem megint nem jo (egyik nap CM, masik nap pedig valami, amit senki nem mondana le a helyemben) de utana mar barmelyik hetvegen kaphato vagyok en is turara. :)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2091
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Valami zárt, jelszóvédett oldalon fel kéne vinni a túrázók telefonszámait, amit aztán bárki kinyomtathat magának. Így elkerülhetõk lennének a mai esetek, hogy nem tudjuk felhívni az épp eltûnt tagot. Persze ha valaki olyan hülye hogy az erdõ közepén tûnik el... :D

Szerk: Kinyomtathat... Hol élek? Szóval beviheti a telefonkönyvébe.

#2092
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
Szégyenlem ,de csak ennyi képet csináltam nem volt kedvem kivenni a táskából a gépet:( http://www.kep.tar.hu/kboy/50263678#2

#2093
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Akkor kmax mai mérlege két esés ha jól sejtem?

#2094
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Kboy! Végigolvastam és mostmár értem miért szajkózzátok állandóan!
és maximálisan igazat adok neked/nektek!! mindenki a saját érdekében viselje, hordja használja! mint a szövegbõl kiderül valóban életet menthet!!!!!

#2095
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

2gyömrõi: Picit eláztam igen... de nem volt vészes. Te nagyon?

Én is nagyon élveztem a túrát igaz, hogy talán bánom picit, hogy nem mentem veletek tovább, visszafelé éreztem, hogy azért van még bennem erõ :(

De azért így is jó volt, legurultunk Szentendréig, onnan meg a sárosabb erdõben amin odafelé nem mentünk jöttünk, de annyira nem is volt vészes a sár, viszont annál jobb volt az erdõben
Ezután nagyobbrészt a Duna parton jöttünk vissza, Római parton ami elég kalandos volt itt ott :D Persze az az 51 km terepen lefelé aaaaaz azéééért nem leheteeeet semmi...

2Avus: ;) máskor legyél erõszakosabb!


Nem volt súlyos az ázás, Gyömrõn pedik csak 1 km az állomástól hazáig, úgyhogy minden ok.

#2096
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
2gyömrõi: Picit eláztam igen... de nem volt vészes. Te nagyon?

Én is nagyon élveztem a túrát igaz, hogy talán bánom picit, hogy nem mentem veletek tovább, visszafelé éreztem, hogy azért van még bennem erõ :(

De azért így is jó volt, legurultunk Szentendréig, onnan meg a sárosabb erdõben amin odafelé nem mentünk jöttünk, de annyira nem is volt vészes a sár, viszont annál jobb volt az erdõben
Ezután nagyobbrészt a Duna parton jöttünk vissza, Római parton ami elég kalandos volt itt ott :D Persze az az 51 km terepen lefelé aaaaaz azéééért nem leheteeeet semmi...

2Avus: ;) máskor legyél erõszakosabb!

#2097
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Feleségem kommentje: "irga-burga (irgum-burgum nõnemû alakja), mi az, hogy nem volt biztos?" (Azért elfáradtak ám a lányok!:))

WF


az irga burga jogos! gratula mégegyszer. az különösen tetszett, hogy slick gumit ellenére velünk tartottatok a terepen is.

#2098
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Buddha azért ha hazaértél adj életjelet magadról, ha nem nagy kérés :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#2099
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
Misi tényleg sokszor beszéltünk már róla ,tudom a miértjét :( is de azért tényleg megkéne már venni azt a Q-va sisakot rakok ide egy nagyon szomorú dolgot ami tavaly történt és asszem tapasztalat hiányról nem beszélhetünk ennél az embernél,de ilyen bármikor és bármelyikünkel elõfordulhat ugy,hogy tényleg gondold át és mindenki aki nem használ sisakot !!!!http://www.freeweb.h...ztalossanyi.htm :confused:

#2100
WatchFun

WatchFun

    vendég

  • fórumtag
  • 34 posts

gratula a családnak, nem esküdtem meg volna rá, hogy végigcsinálják. kitartóak és ügyesek voltak


Feleségem kommentje: "irga-burga (irgum-burgum nõnemû alakja), mi az, hogy nem volt biztos?" (Azért elfáradtak ám a lányok!:))

WF

Kanyarodjon lábad elé az út,
Fújjon mindig hátadba a szél,
Hevítse orcádat a Nap,
Öntözze földedet csöndes esõ
és hordjon tenyerén az Úr,
míg újra találkozunk.