Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2061
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

apu, anyu otthon ilyenek mindenkinek vannak a telefonjában, de annak is nagyon örülnék ha nem kéne keresgélni ilyeneket más telefonjában!!!!!!!!!

A jelszóra legalább utalni kell itt a fórumon, tehát akik csak olvasnak minket azok is kitalálhatják...

kmax ma 3x esett! az utolsót akkor mikor tekerünk haza és a lupánál elfáradtam és visszavettem a tempóból, õ meg olyan közelrõl követett h a kb 3 km/h lassításomat nem tudta érzékelni és belémszállt. A két kerék surlódott, még kaptam is a gumijából az enyémre aztán beborult az árokba. Felpattant és a láncát tette vissza amikor láttam h vmi csöpög az aszfaltra. Na rendesen bexartam, de csak a táskájából folyt az üdítõje. Aztán megtekerte rendesen h levezesse az adrenalint és bevárt a bkalász táblánál, aztán elkaptuk egy kelly's-est, elõadtam a mondõkámat aztán az uvh-ig együtt mentünk.

VV: ha megírod a nevüket, vagy nick-üket azoknak akik veled jöttek akkor felírom õket is az oldalra

22-en voltunk a mai túrán ha minden igaz


nem is azért írtam mert kívánom hogy ilyen legyen SÕT! soha semmi baj ne történjen.
csak azért írtam ezt, mert mi van akkor ha vki pl olyan szerencsétlenül esik, hogy a telefonja is szarrá megy. akkor van gáz.
na mindegy csak ötlet volt

kmax téged krónikusan kerülget a baj. ez nem biztos hogy a te hibád, de komolyan végy sisakot!

#2062
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
tudom:D rájöttem hazafelé kb 30nál épp egy bringást akartam kikerülni ott is fél méterre voltam amikor elévágott egy kutya õ satu és én meg tudtam állni igaz én is satuzni voltam kényszerû kb 5 centire álltam meg tõle

A szarvat nem nagy tempóban szélárnyékban kell markolászni, hanem felfelé mászáskor, amikor nem áll fenn a hirtelen fékezés veszélye ;).


Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#2063
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
A szarvat nem nagy tempóban szélárnyékban kell markolászni, hanem felfelé mászáskor, amikor nem áll fenn a hirtelen fékezés veszélye ;).

#2064
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
perce hogy megvagyok dehát ki kell élvezni ezt az utolsó ünnepnapot így ma (is:)) délig aludtam

1. esés: ez nem volt esés elfáradtam az eléhezés kerülgetett és lehuppantam a földre

2. esés: qva vájús volt az a lejtõ belementem az egyikbe elöttem Zsolti ment figyeltem õt, de közben a nyom eltért késõn vettem észre és oldalra elõre átestem a bringán az oldalamra. ez egyszerû technikai hiba és mivel talán ez volt az elsõ nagy hegyi terepezésem érthetõ is. talán ha lenne spd pedál/cipõ kombinációm át tudtam volna ugrani a másik nyomvájúba

3. esés: nos rájöttem hogy a szarv veszélyes mert ha azt fogom nem érem el a fékkart itt is ez történt és attól nem eshetett semmi bajom hogy belegurultam az árokba ami jobban ki volt bélélve gazzal mint az ágyam szivaccsal:)

túléltem egy autóbalesetet amiben én voltam a fal mindössze egy sebbel a homlokomon ugyanez volt a helyzet amikor egy kb: 10 kilós függönytartó esett a fejemre akkor is csak felrepedt a bõr rajta

nos ezután az esettanulmány után:

buddha a szombatot -ha jól értelmezem- idefent töltötte lehet ugyanez a helyzet és a hétfõt is idefent tölti
vagy
a túrázás örömére elfogyasztotta a maradék mézest és most is még durmol:D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#2065
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

al: Te még nem tekrtél vele! Nagyon veszélyesen teker, bár miõta rászoltunk azóta jobban figyel, de szeret száguldozni közel a többiekhez. Ma 26-tal mentem elõtte és visszavettem 24-re és belémjött hátulról. Azt mondta fél méterrõl követett, na most ilyen tempónál sztem a fél méter csak a leggyakorlottabbaknak megengedett. Finoman lassítottam ráadásul, s bele sem merek gondolni abba mi lett vna ha drasztikusabban kell vmiért fékeznem vagy kerülök vmit amit õ nem lát mert takarom.

Ez fedi a mai túra útvonalát?
Túra: Bp. - Kõ-hegy - Pilisszentlászló - Papp rét - Tahitótfalu ill. Szentendrei Skanzen felé két útvonalon mindenki haza

A kõ-hegy az ami csak félig mentünk fel a patakok elõtt, no azt mutogattam mindig h azt a laposat szeretném megmászni mert olyan szimpatikus a formálya. Vmikor feljön oda velem vki vagy közös túra keretében érintsük vmikor!


10 perc és fent lesznek a mai képeim:
http://mtb-riders.uw.hu/link/04.16.zip



Túra: Bp. - Szentendre -Kõ-hegy alja - Dömörkapu - Pilisszentlászló/Kis rigó - Papp rét - Akácos árok/Tahitótfalu ill. Szentendrei Skanzen felé két útvonalon mindenki haza

az a kõhegy nem annyira lapos ám...mire felérsz a laposhoz kb 2-3x annyi szint van még és 2x olyan meredek, mint amíg felmentünk.....

de lehet egy olyat menni hogy kõhegy, lajosforrás, tölgyikrek, dobogókõ....ez végig a sárga jelzés.....kõhegyen meg van egy kis kilátó
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2066
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Mennem kell locsolni de nem tudok egy normális verset sem. Neten meg trágár sz@arokat találtam csak. Írjatok olyat 1-2-t amit a bnõmnek tudok mondani meg az anyjának. Trágár, perverz izét olvastam csomót az nem érdekel!!

VV: Dömörkapu az nem csak avus-nak volt meg? :) Az elágazás már annak számít?

Nem Dömör-kapu mindenkinek meg volt ,avusnak Kakas-hegy volt +ban.
(legközelebb megállunk Dömör-kapunál,hogy tudjad melyik az :))

#2067
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mennem kell locsolni de nem tudok egy normális verset sem. Neten meg trágár sz@arokat találtam csak. Írjatok olyat 1-2-t amit a bnõmnek tudok mondani meg az anyjának. Trágár, perverz izét olvastam csomót az nem érdekel!!

VV: Dömörkapu az nem csak avus-nak volt meg? :) Az elágazás már annak számít?

#2068
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Hát az a lapos formájú domb az nekem is nagyon bejött ha egyre gondolunk, szval én szívesen megmászom veled vagy akár túra keretében. Bánom, hogy nem mentem Veletek tovább :gr
Máskor nem csinálok olyat, hogy túra elõtt kifárasztom magam. Ami jó érzés, hogy két nap alatt tekertem 115 km-t :)
Mindenkinek kellemes ünnepeket és jó locsolkodást :) aki megy pfff

#2069
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Lefele adtad az ivet? :)

Naná!!!:D

Rain!

Szerintem írd be még Szentendrét a Kõhegy elõtt és Dömörkaput utána.:)


#2070
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Javítva az oldalon. Az útvonalat helyesen írtam le?

kmax: adj életjelet! egyben vagy a tegnapiak után még?

#2071
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Lefele adtad az ivet? :)

Léc, Bratyó, Heni. Õk sajnos nem neteznek, így a Fórumon sem jelennek meg.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2072
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

VV: ha megírod a nevüket, vagy nick-üket azoknak akik veled jöttek akkor felírom õket is az oldalra


Léc, Bratyó, Heni. Õk sajnos nem neteznek, így a Fórumon sem jelennek meg.


#2073
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
al: Te még nem tekrtél vele! Nagyon veszélyesen teker, bár miõta rászoltunk azóta jobban figyel, de szeret száguldozni közel a többiekhez. Ma 26-tal mentem elõtte és visszavettem 24-re és belémjött hátulról. Azt mondta fél méterrõl követett, na most ilyen tempónál sztem a fél méter csak a leggyakorlottabbaknak megengedett. Finoman lassítottam ráadásul, s bele sem merek gondolni abba mi lett vna ha drasztikusabban kell vmiért fékeznem vagy kerülök vmit amit õ nem lát mert takarom.

Ez fedi a mai túra útvonalát?
Túra: Bp. - Kõ-hegy - Pilisszentlászló - Papp rét - Tahitótfalu ill. Szentendrei Skanzen felé két útvonalon mindenki haza

A kõ-hegy az ami csak félig mentünk fel a patakok elõtt, no azt mutogattam mindig h azt a laposat szeretném megmászni mert olyan szimpatikus a formálya. Vmikor feljön oda velem vki vagy közös túra keretében érintsük vmikor!


10 perc és fent lesznek a mai képeim:
http://mtb-riders.uw.hu/link/04.16.zip

#2074
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Kmax egyszer meg nagyon ossze lesz torve szerintem.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2075
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A sártól a bukó sem véd meg :)
@Kboy; én max a régebbi Budák útvonalain tudnám többé-kevésbé elkalauzolni a népet, amit persze, megteszek szívesen, ha igény van rá. Elvileg van hivatalos pályabejárás is, olyan nyomon, ami a maratonig már nem nagyon módosul, bár, ha 04-es pályakijelölésre gondolok vissza, amikor elõzõ éjjel még fóliáztuk az irányjelzõket... Na mind1,a lényeg,h a Száguldó Virágokat meg hasonló népeket tuti körbeviszik a pályán, legrosszabb esetben egy ilyen megmozduláshoz lehet csapódni,ha nincs meghirdetve hivatalos heppening.

#2076
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A 2. esése után az egyikoldala tiszta sár volt. Táska is meg tatõtõl talpig õ is. Nem írt ma sem a fórumra, bár mostanában ritkán ír, de remélem rendben van és nem szedett össze semmit a 3 esés során, külsõleg nem látszott semmi ugyan, meg mondtam neki h protektorban kéne tekernije olyan veszélyesen csinálja aztán még viccelõdött is h a bõre a protektor.

#2077
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

apu, anyu otthon ilyenek mindenkinek vannak a telefonjában, de annak is nagyon örülnék ha nem kéne keresgélni ilyeneket más telefonjában!!!!!!!!!

A jelszóra legalább utalni kell itt a fórumon, tehát akik csak olvasnak minket azok is kitalálhatják...

A telcsi sérülhet eséskor, de akár le is lehet merülve, miegymás. Ez a tuti módszer. A jelszót pedig sztem privát üzenetben el lehet küldeni. Annyi munka, h meg kell csinálni szép átlátható (táblázatos) és nyomtatható formában a listát (ezt b4l1ka visszavonhatatlanul magára vállalta), illetve elõtte egy privát üzenetben meg kell kérdezni azt a 4 adatot az emberektõl. Miután elküldték, válaszban mehet a jelszó. Ha jön új túrázó, akkor meg frissíteni.

kmax: hány esés kell még ahhoz, hogy végre beszerezz egy sisakot? :icon_conf

#2078
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

A héten csak 3x íram ki a számomat de itt van újra: 06203527441

de ideges vagy
akkor most már megvan a számod, valóban
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2079
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

nem lenne rossz, én is csak sejtem, hogy rainman számát mentettem el, pedig hívtam volna, hogy ne várjatok, miután felmértem a lyukas helyzetet


A héten csak 3x íram ki a számomat de itt van újra: 06203527441

#2080
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
apu, anyu otthon ilyenek mindenkinek vannak a telefonjában, de annak is nagyon örülnék ha nem kéne keresgélni ilyeneket más telefonjában!!!!!!!!!

A jelszóra legalább utalni kell itt a fórumon, tehát akik csak olvasnak minket azok is kitalálhatják...

kmax ma 3x esett! az utolsót akkor mikor tekerünk haza és a lupánál elfáradtam és visszavettem a tempóból, õ meg olyan közelrõl követett h a kb 3 km/h lassításomat nem tudta érzékelni és belémszállt. A két kerék surlódott, még kaptam is a gumijából az enyémre aztán beborult az árokba. Felpattant és a láncát tette vissza amikor láttam h vmi csöpög az aszfaltra. Na rendesen bexartam, de csak a táskájából folyt az üdítõje. Aztán megtekerte rendesen h levezesse az adrenalint és bevárt a bkalász táblánál, aztán elkaptuk egy kelly's-est, elõadtam a mondõkámat aztán az uvh-ig együtt mentünk.

VV: ha megírod a nevüket, vagy nick-üket azoknak akik veled jöttek akkor felírom õket is az oldalra

22-en voltunk a mai túrán ha minden igaz