Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2021
b4l1ka

b4l1ka

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
hmm... sztem nem hülyeség, de hát ti tudjátok. most nincs kedvem vitatkozni :)

Junius elején még simán van vizsgaidõszak meg érettségi. nekem még a végén is :D

#2022
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Lehet, hogy félreérthetõ voltam. Nem májusra akarom tenni, csak májusban lesz idõm elõször a szervezkedésre. Amúgy sztem van jelentõsége, hogy tali vagy "csak" túra. Számomra legalábbis.
Nyilatkozzatok!!!:)

Júniusban van még bármiféle vizsgaidõszak v. ilyesmi?

#2023
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
a visegrádni bulin 8an volrunk kelly's-el most meg 13-an. jó majdnem dupla de ott is beszéltük h mégsem a 20on-30 fõs listás találkozó, mert sokan csak jelentkeztek de még a mostani levélre sem válaszoltak, meg a nyúl és más okokból nem tudtak jönni.

Fiatal apukáknak megbocsájtható!!! :)

#2024
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Hát, azért hasonló létszám eddig csak a bringás lányokkal való összevont túrán jött össze, a sima túráinkon 8 körül volt a max. De amúgy igaz, májusban érettségi, felvételik, mittudomén, szóval lehet hogy ezt nyárra kéne tenni. Elnevezéseken nem fogok lovagolni, akkor is megyek ha találkozó lesz, és akkor is ha túra :).

#2025
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Számolj azal h soka a diák és akkor már közel az érettségi és az évvégi vizsgák... Amúgy sztetek érdemes megkülönböztetni túrát és találkozót? Nem voltunk sokkal többen mint amúgy szoktunk... Ja és bármikor jöhetnek vidékiek vonattal a vasárnapi túrákra...

szerk:

balika: azért ez már túlzás... ha hívni kell a rokont akkor majd megmondja mi van... amúgy hamarosan az oldalon lesz avus cucca csak ma már nincs agyam weblapot szerkeszteni....

#2026
b4l1ka

b4l1ka

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
kár lenne kihagyni, szal rám számíthacc :) voncsival érkeznék. Egyedül a közelgõ vizsgaidõszak hiúsíthatja meg a részvételemet :)

a jelszavas dolgot amit igértem a 7végén megcsinálom. Ja és még egy mezõvel kiegészíteném : allergia, gyógyszerérzékenység, és hasonlók.

#2027
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
II. Kelly's Találkozó - Veszprém

Kedves Klubtársak!

Májusban talán már lesz annyi idõm, hogy nekiálljak megszervezni a II. Kelly's talit Veszprémben. Megpróbálok majd mindent beleadni, és egy elsõ talihoz hasonlóan jó hangulatú bulit összehozni. Ehhez szeretném tudni, hogy ki jönne, vasúton vagy közúton érkezne, milyen idõpontot találna legmegfelelõbbnek és mennyit szeretne tekerni. Várom az infókat!
A fejleményekrõl folyamatosan tájékoztatlak majd benneteket.

#2028
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem tom egyikról sem h ki csinálja és a benger mezemnek semmi baja és nem egy nagy márka ha jól tom bár ez is lehet h csak feliratozott. Na a lényeg h a dec.-ben is 12 körül voltak a hosszúak és a más márkák is ennyi körül voltak és azt mondtam h 1e spórolás már nem számít és legyen már kelly's ráírva. Megelõlegeztem neki a bizalmamat és h eddig nem hallottam senkirõl sem panaszt rá. Na mindegy holnap megkérdem a boltot h mi van...

Kezdjük el szervezni a szombatot! a cm topikba tettem egy linket, vmi bringás buli a cm elõtt...

#2029
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ja. Akartam mar mondani en is es anno a buko miatt mondtam is mar. Jo dolog markabuzinak lenni vagy szep szoval fan-nak, de a Kelly's nem gyart se bukot, se mezt, se semmit. Matricat tesznek ra vagy azt sem ok, hanem a gyarto. Szoval vegyetek olyan cuccokat, amikrol tudjatok, hogy ki gyartja. Rendes/markas bukot es jo mezt. :) Mondjuk az elastic mezek tenyleg olcsok es jok. Legalabbis a BMFT mezem 500km utan se bolyhosodik, pedig mosva is volt mar parszor.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2030
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Esõ az jutott nekem is... Amúgy asszem, a V nyakú a DH mez. De van rövid, hosszú ujjú és hosszú thermo is. Külön örültem, hogy lehetett gumírozatlan ujjal kérni. Ha akarod zippelik a zsebeket is. Emlékeim szerint minden változat 8e alatt van. De kérdezd Charont a BMFT csapatmezek topikban.
A talit nagyon élveztem!!! Köszi mindenkinek!

#2031
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
na ilyenkor mondom nem mindig jó márka funnak lenni.....én is csak olyan kona mezt vettem ahol tudtam ki volt a gyártó vagy pofátlanul olcsó volt....
egyébként az elastic cuccok elég jók /õk gyártják a bmft mezt/ és nem is drágák...

kõhegy ride-ra meg én mindenképp korább délutánt gondoltam, de nem tudom most megmondani melyik nap.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2032
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ha nem csak V nyakú van és ocso akkor lehet h érdekel, bár a kelly's túl azon h randa lesz, nagyon jól funkcionál. Még az esõt is tapasztaltam vele tegnap :)

#2033
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Vazz, megkérték a mez árát rendesen! Ha lesz lehetõség (még biztosan lesz), rendelj BMFT mezt te is. A thermo változatát különösen kedvelem. Nagyon kényelmesek is, és úgy tûnik, bírják a strapát. Bár a fehér betét csak az elsõ sarazásig fehér... Legalábbis a bakonyi bauxitos vörös sár semmivel sem jön ki belõle. Én személy szerint büszkén viselem a halványvörös pöttyöket, mint vmi harci sérülést...:)

A mez 13e!! az 6 dec. nadrág... Amúgy 1 óra után még egy 1e ft-os meznek sem kéne bolyhosodnia!!!



#2034
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A mez 13e!! az 6 dec. nadrág... Amúgy 1 óra után még egy 1e ft-os meznek sem kéne bolyhosodnia!!!

#2035
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Akkor kijön a buda maratonra pinken és rajtam kívül?

#2036
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Rainman: Nem csak a Kelly's hosszúujjú mez bolyhosodik... Az elõzõ nap vásárolt Decathlon rövidgatyóm is elfáradt kissé a túra során a combomnál belül. Gondolom nem bírta a folyamatos nyeregdörzsölést. De ennyi pénzért (2.190,-Ft) belefér. Ugyebár "Nincs ingyenebéd"...:)

#2037
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Öööö... Asszem sikerült... Köszi!

#2038
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Buddha!!!
http://szoftverbazis.hu itt keress winzipet és telepítsd és kész is!

vagyis rákerestem és innen tudsz tölteni egyet!
http://www.origo.hu/...itok/wz100.html
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#2039
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Köszi a fáradozást! (Sztem ezen a gépen nincs is winzip... Otthon meg végképp nincs.)

Buddha: Elküldtem az 56 képet tartalmazó zip-et egy e-mailben, de gyanítom, hogy a yahoo nem fogja a mérete miatt átengedni, úgyhogy csinálok pár kisebbet azokból, amiken rajta vagy.



#2040
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Nekem sehogy sem megy... Kicsit hülye is vagyok cyberügyileg...

Esetleg tudnál küldeni "csomagolatlan" változatot (tömörítve lehet) ide: bikebuddha@yahoo.com ? Nem tudom hány képrõl van szó, ha sok, akkor ne fáradj minddel. Leginkább azok érdekelnek, amiken rajt vagyok, illetve válogathatsz hozzá általad jónak ítélteket is a társaságról. Köszi!


Buddha: Elküldtem az 56 képet tartalmazó zip-et egy e-mailben, de gyanítom, hogy a yahoo nem fogja a mérete miatt átengedni, úgyhogy csinálok pár kisebbet azokból, amiken rajta vagy.