Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1981
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tigger az nagyon klassz volt kutyával együtt is! :) Köszi mégegyszer!

avus: Ti hol voltatok?

#1982
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Fent voltatok a túrista háznál?
(nem hivtalak,mert sikerült meghúzni a lábam Q-va foci)

fent a.....meg a kilátóban is.....csináltam 2 képet de csak telcsivel....ha rá tudom venni magam hogy felrakjam azt a kötsög nokia szovtvert akkor le is halászom a telcsirõl....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1983
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
ismerek egy mobsteres fazont, de ha napközben volt akkor nem õ volt, mert az én emberem az akkor éppen bicajokat szerelt:D

ez a kis bringázás teljesen lefárasztott! komolyan úgy érzem magam, mint a legutóbbi közös túránk után... vicces..

#1984
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Én meg Tiggerrel voltam mászni és meghódítottam a kedvenc hegyemet, tudjátok azt a laposat amit mindig mutogattam. (Kõ hegy)

Lefele megkergettek minket a kutyák de olyan dh-t nyomtam mint még soha. Sziklás, téglatörmelékes, keréknyomos a lejtõ és nagyon durván megküldtem... Egy fullival kényemlesebb lett vna mert pattogott a seggem rendesen, meg a bringa is ugrált, de nagyon jó volt az a rész is. Nagyon szép a kilátás onnan és a dobogókõ túrát így kéne majd csinálni h a Kõ hegyen át.

Az uvh-n felbosszantott 4 nagymotoros szembõl és megtekertem ott is 28-30 körül aztán, de egy tag közel és nagyon gyorsan megelõzött. Na a poén h kelly's mez meg felsõ, s mondom na elkaplak!! Utána mentem és megelõztem természetesen :) és egy mobster-es fazon volt. Visszavettünk a 30 feletti tempóból és elõadtam a mondókámat neki...

Fent voltatok a túrista háznál?
(nem hivtalak,mert sikerült meghúzni a lábam Q-va foci)

#1985
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én meg Tiggerrel voltam mászni és meghódítottam a kedvenc hegyemet, tudjátok azt a laposat amit mindig mutogattam. (Kõ hegy)

Lefele megkergettek minket a kutyák de olyan dh-t nyomtam mint még soha. Sziklás, téglatörmelékes, keréknyomos a lejtõ és nagyon durván megküldtem... Egy fullival kényemlesebb lett vna mert pattogott a seggem rendesen, meg a bringa is ugrált, de nagyon jó volt az a rész is. Nagyon szép a kilátás onnan és a dobogókõ túrát így kéne majd csinálni h a Kõ hegyen át.

Az uvh-n felbosszantott 4 nagymotoros szembõl és megtekertem ott is 28-30 körül aztán, de egy tag közel és nagyon gyorsan megelõzött. Na a poén h kelly's mez meg felsõ, s mondom na elkaplak!! Utána mentem és megelõztem természetesen :) és egy mobster-es fazon volt. Visszavettünk a 30 feletti tempóból és elõadtam a mondókámat neki...

#1986
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Jót mentünk ma! kösz a kalauzolást avus! annyi sok szép bicajt, stb-t láttam, hogy csak a szívem fáj:( rájöttem hogy kell egy országuti is nekem, csak arra is, hogy ehhez elég üres a pénztárcám...

Azon töröm a fejem hogy tudnék összeszedni 60e pénzt egy hónapon belül, úgy , hogy ne szakadjak meg! valaki ??????

#1987
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Gyerekek, aki látott a Speed Metal honlapján a nacik között egy ezüstszürke Cratoni feliratút 3.9k-ért, és fontolgatja a megvételét, az tegyen le róla :). Ugyanis már megvettem. Frankó, szokni kell ugyan a kantárt, de teccik. Arra is rájöttem, hogy miért csak 3.9k: a jobb száránál hiányzik egy duplasornyi varrás. Ez amúgy nem zavar, de vagy anyum ingyen, vagy a szabó 400 ft-ért orvosolja, ha mégis zavarna.

#1988
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Tailor: Laxc képeit ma megkapom és feltöltöm ha nem jön közbe semmi.


Ok köszi, majd szólj lécci ha megvan.:)

#1989
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:( szerkesztés közben járt le a 15 perc...

http://img.tar.hu/ko.../21248107.jpg#3
http://img.tar.hu/ko.../21247406.jpg#3
http://img.tar.hu/ko.../21248145.jpg#3

lensver képei közt találtam a mostani túrájukról. Ha minden igaz Norbi van a képeken aki a közös túránkon is kelly's mezben volt.

pink: sztendre felé az a lapos amit mindig is szerettem vna megmászni mert olyan szimpatikus a forméja és ma meghódítom végre. Látom a tel számos dolgot megoldottad egyszerûen! Este szóljatok rám h csináljam meg a weben a php-t amit avus küldött!

#1990
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
merre van az a kõ-hegy?
csak mert én mennék most egy kört.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1991
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem tom a számod de csörögj rám most és megbeszéljük ha jó és akkor úgy megyek a cukihoz, ahol a srácok sütiztek. 06203527441

Tailor: Laxc képeit ma megkapom és feltöltöm ha nem jön közbe semmi.

#1992
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Kboy: Gyere msn-re! Meg egy ideig fent vagyok aztán megyek tekerni.

Tigger: Most dél körül egy Kõ hegy túra?

most van egy menetem dkeszire, olyan 1/3-3 ra érek haza......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1993
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
a gázlón én a rövid távot csináltam végig, de a célban arra gondoltam, hogy ment volna a hosszú is - talán egy 500 km-rel volt akkor több a lábamban, mint idén. A hárskúti emelkedõ(ke)t kellett túlélnem, a veszett pörgetéssel, a többi emelkedõt el is felejti az ember, olyan király szakaszok jönnek utánuk.

nekem a május holt bizonytalan, gyerekügybõl kifolyólag, de persze, hogy megyek veszprémbe, ha csak kicsit alkalmas az idõpont, az nekem szinte haza.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1994
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Üdv nektek.

Én is szivesen mennék, a Veszprémi talira:)

Kboy:

Nem tudom a barátod nick nevét, aki volt ott hétvégén. Akinek salamandere van. Õ is csinált képeket. Meglehetne nézni valahogy?

#1995
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kboy: Gyere msn-re! Meg egy ideig fent vagyok aztán megyek tekerni.

Tigger: Most dél körül egy Kõ hegy túra?

#1996
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

a rigó elõtt az úton jöttem, és fentrõl fotóztam ahogy toljátok a sárban a bringákat :)

kboy: ez halál!! hogy lennénk 7 és 9 közt veszprémben? eddig 600m-es tákat csináltunk itt meg a rövidebb is a duplája na meg a szintidõ is elég kemény abból a szempontból h 9h alatt én is végig mennék de mondjuk 6-7h körüli túrákat sem csináltunk. olyan ez a kisebb táv mint ha a mostani tárt csintuk vna távra csak a sikon is emelkedett vna. 600x2=1200

Halálnak nem halál :) Laci ,és pink is végig csinálta ...,de akkor legyen egy lightosabb ,örömteli bringázás,hogy tényleg mindenki végig tudjon menni a távon. buddha akkor a javaslatom az lenne,hogy állíts össze egy jó kis terepes programot aránylag kevés szintel . A tt-re meg akkor az megy aki akar.

#1997
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Van benne vagy tizenvalahány patakátkelés, de a vízbõl kifelé nincs meredek partfal, mint vasárnap... (Jó vót Tigga' !) .


szívesen :)
no képzeld el az elsõt visszafelé, vízbõl ki és rögtön kaptató /jó hogy csak kb 25 méter hossz/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1998
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
pörögtök rendesen!
Nekem még nagyon imbolyog(ly?) a naptáram... érettségi szóbeli az júni 21-22. utána viszont valamikor megyek 4 hétre Németországba, a kettõ közt nekem jó!

#1999
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Én jelentkeznék a Veszprémi túrára vagy talira (teljesen mind1) akkor, ha június 12 után lesz és, ha nem akkor megyünk nyaralni... :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#2000
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Én úgy érzem haladunk, ahhoz képest hogy az elején milyen "nyavajgás" volt Csobánkán ;).

Hát sajnos én most visszafele haladok.. :( Talán a munkába járást ha ki tudnám cserélni biciklire, de erre nem tudom mekkora az esély...