Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gyõr-Moson-Sopron megyei rájderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2481 hozzászólás a témában

#2381
Aty22

Aty22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 319 hozzászólás
Üdv! :clap:
merre lax?

#2382
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
jelentkezem:bananadan

#2383
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
most jöttem meg Nagybajcsról,nekem háztól 27km-es volt a kör,ha túlélitek bácsát,egész jó minõségû aszfalt vár rátok utána! :clap:

#2384
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
amúgy jöhetnek nekem is jó kis útvonalak,ilyen 20-30-40km-es kis körökrõl a város körül... vmi jó minõségû útvonal kéne,ahol még ki sem vasalnak! :chin:

#2385
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Sziasztok!

Fõként a gyõriekhez lenne egy kérdésem, de persze ha más is tud segíteni, az sem baj. :) Szóval a helyzet az, hogy én Enesérõl járok Gyõrbe dolgozni, és ezt elég sokszor bicóval teszem. Eddig nem is volt semmi gond, mert volt egy jó kis montim, amivel gyakorlatilag bárhol elmentem, de nemrég vettem egy országúti bicót, és hát rá kellett jönnöm, hogy ezzel már egyáltalán nem olyan egyszerû szabályosan (értsd: bicikliutakon) átvergõdni a városon.
Hogy miért is? Nos ezt szerintem nem igazán kell ecsetelnem, a bicikliutak minõsége még finoman szólva is elég sok kívánnivalót hagy maga után, amit az országúti gépek nem nagyon díjaznak. :(

A kérdésem tehát az lenne, hogy tud-e esetleg valaki valami olyan útvonalat, amin lehetõleg minél kevesebb szabálytalankodással, viszonylag jó minõségû úton lehet eljutni mondjuk a Gardéniától az Ipari parkig?

hali!
én is gyõri vagyok, most vettem egy outit,és aláírom,h ezeket a bringákat nem magyarországra tervezték... :(
az útvonal:
-átjössz a hídon a Shell kútig
-ott el jobbra,át a vasúton,utána egybõl balra
-el a következõ keresztezõdésig,a nyomdáig,ott ismét balra
-el a vidéki buszpu. háta mögött
-ott el az aluljáró felett
-balra felkanyarodsz az ex-fészek áruház most asszem piktor felé
-kigurulsz a fehérvári útig,ott az új csomópontig elég szar az út,de hát ez van
-át az új csomópontot,el a híd alatt,át a vasúton,végig a fehérvári úton
-bicikliút kezdõdik az autókereskedésektõl az ipari parkig

alternatív lehet az aluljáró hosszabbításában az új bicikliút,de vagy100* átvisz az út hol egyik hol másik oldalára...

teke

#2386
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
üdv

milyen munkád van hogy bicóval közlekedsz?

#2387
iakudzs

iakudzs

    vendég

  • fórumtag
  • 92 hozzászólás
  • Location-
szia mindenki!
en is gyori, ket kereken kozlekedo vagyok.Szerelmes a bringazasba 10eves korom ota.
CM-n en is voltam a szules elott egy honappal, dehat nem lehetett kihagyni olyan szep ido volt.
Turazasokra en is benevezek.
Lesz valami bevezeto edzes, mert 6hetes a fiam es formaba kellene lendulni, hogy birjam a tavaszi kirandulgatasokat.
udv mindenkinek

#2388
DarkMole

DarkMole

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Sziasztok!

Fõként a gyõriekhez lenne egy kérdésem, de persze ha más is tud segíteni, az sem baj. :) Szóval a helyzet az, hogy én Enesérõl járok Gyõrbe dolgozni, és ezt elég sokszor bicóval teszem. Eddig nem is volt semmi gond, mert volt egy jó kis montim, amivel gyakorlatilag bárhol elmentem, de nemrég vettem egy országúti bicót, és hát rá kellett jönnöm, hogy ezzel már egyáltalán nem olyan egyszerû szabályosan (értsd: bicikliutakon) átvergõdni a városon.
Hogy miért is? Nos ezt szerintem nem igazán kell ecsetelnem, a bicikliutak minõsége még finoman szólva is elég sok kívánnivalót hagy maga után, amit az országúti gépek nem nagyon díjaznak. :(

A kérdésem tehát az lenne, hogy tud-e esetleg valaki valami olyan útvonalat, amin lehetõleg minél kevesebb szabálytalankodással, viszonylag jó minõségû úton lehet eljutni mondjuk a Gardéniától az Ipari parkig?
We don't block the traffic, we ARE the traffic!

#2389
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Fél kettõ körül sétáltam az egyetem felé Sopronban a Ferenczy János utcában az Y keresztezõdés felé...Kezdett gyanús lenni, hogy viszonylag sok ember csoportosul az óvónõképzõ elõtt, aztán megláttam a mentõautót. A mentõsök épp elpakoltam, gondoltam nem is lehet nagy gond, biztos valaki rosszul lett, csak egy autót láttam nyitott ajtókkal. Ahogy haladtam tovább megláttam a földön fekvõ kerékpárt és a tõle kb. 2 méterre fekvõ fekete zsákot...A kresz szabályokból kiindulva nem az autós volt a hibás, de akkor is... :o

#2390
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
http://forum.bikemag...2&postcount=180

#2391
987

987

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Készültem rá hogy elmegyek életem elõ versenyére.
Csütörtökön lemostam a bringát a CM-re.
Péntekre megbetegedtem, belázasodtam.
Szombaton otthon feküdtem betegen.
És most is köhigcsélek még.

#2392
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
81. lettem a 168 férfi rövid távosból, úgy hogy a bal kezemen méretes kötés, tehát lefelé nyugdíjas tempo, szóval egész jól sikerült.

#2393
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
És kinek, hogy sikerült Gyõrújbarát maraton vagy csak én voltam?

#2394
palij

palij

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás

Volt valaki a gyõri Critical Masson.
Én voltam.

igen

#2395
987

987

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Volt valaki a gyõri Critical Masson.
Én voltam.

#2396
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A soproni CM is elmarad, mivel az "okos" rendõrség nem biztosít...

#2397
gsuveg

gsuveg

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás

sõt, néhány szombathelyinek is :)
nálunk ugyanis nincs cm..


Sopronban Ma lesz felvonulás 15:00 regisztráció, 15:30 felvonulás. Lehet majd bringát nyerni :)

#2398
phreek

phreek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás

ott a helyem, no meg remélem minden fórumozónak is ...

sõt, néhány szombathelyinek is :)
nálunk ugyanis nincs cm..
.:::: phuck the dumb ::::.

#2399
palij

palij

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás

Tessék, lássék! Végre vége a találgatásoknak! Igen , 2006. szeptember 22. (péntek) Gyõr, kerékpáros felvonulás programokkal! Mobilitási Hét - Autómentes Nap - Gyõr - Gyertek!

http://criticalmass.hu/blogbejegyzes/20060906/bringapolisz-gyor


Mellesleg tegnap bele tekertem egy para jelenségbe. Sötét est legurultam a nyúli hegyrõl és addig-addig mentem baráti felé míg visszajutottam ugyan oda volt meglepetés és még ma sem értem hogyan .

ott a helyem, no meg remélem minden fórumozónak is ...

#2400
987

987

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Tessék, lássék! Végre vége a találgatásoknak! Igen , 2006. szeptember 22. (péntek) Gyõr, kerékpáros felvonulás programokkal! Mobilitási Hét - Autómentes Nap - Gyõr - Gyertek!

http://criticalmass.hu/blogbejegyzes/20060906/bringapolisz-gyor


Mellesleg tegnap bele tekertem egy para jelenségbe. Sötét est legurultam a nyúli hegyrõl és addig-addig mentem baráti felé míg visszajutottam ugyan oda volt meglepetés és még ma sem értem hogyan .