Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Üzenõfal (archív #3)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
43589 hozzászólás a témában

#43561
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Semmmmmmi cicó... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#43562
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Azt már csak halkan jegyzem meg: lehet(ne) differenciálni, hogy mondjuk egy "chates-sokplusszost" ha én (egotripp) mint admin leértékelek, az mínusz 20 pontértékben fáj... (A fórummotor alapbeállításban így mûködne a felhasználó-értékelõ rendszer, tehát nem én találtam ki!)
"In idem flumen bis non descendimus"

#43563
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
vole: de te lagalább érted mit akarok mondani, ha más nem is ;)

#43564
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Endroo, nem a forumnak kell felnonie hanem a felhasznaloknak ;)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#43565
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hû. Nem gondoltam, hogy ilyen komoly dolgot vetek fel, de ja. 1000 és 1000 baromságot szült az, hogy vannak, akik irogatnak össze-vissza. Mindegy, hogy érdekli õket a posztvadászat, vagy sem. MErt lehet, hogy ha õt nem is, mást igen... Az illetékesek tudják, de engem az a 4 hozzászólás tegnap az autósban is kiborított. Na az a gyerekes...

Nekem tetszik a komolyítás és homokozókinövés, de lehet, hogy az eltörlés mégjobb lenne.

Amit nem is tudom ki írt, hogy a kezdõk tudják kinek van sok hozzászólása és majd neki hihdetnek, azért meredek. Vannak párak, akiknek csilliárd hozzászólásuk van, mégis baromságot írnak. Majdnem mindig. :)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#43566
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mi lenne akkor, ha az illetõ pontjait meglehetne nézni oly módon is, hogy éppen milyen technikai segítségért, kitõl és mikor kapta?

#43567
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
thez: látod ez megint olyan értelmes, fenõttes megnyilvánulás volt, mint annó az értéklõs topikban ;)

vole: akkor most nõljön fel a fórum vagy maradjon homokozó? ezen kellene elgondolkodni a becses felhasználóknak :rolleyes:

#43568
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Az a baj, hogy ugyanaz az lenne mint az aproban. Haveri kor erdekes modon korbeertekeli egymast, egy evvel korabbi vasarlas alapjan is, de az epp aktualis adas-vetel utan a kevesbe havert elfelejtik ertekelni, megha minden jol is ment.
Hasonlo helyzet lenne itt is.
Az ellentetekrol nem is beszelve.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#43569
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

egymás értékelése meg müxik, ha ÉRTELMES emberek csinálják ÉRTELMESEN. ;)


Endroo: ha így lenne akkor nem godnolnád hogy nem lenne sose semmi flame?
ez is hülyeség.

és valaki érthet a techhez úgy hogy teljesen el van szállva amúgy(nem a földön jár)
ezért megkapja a -1-et
vagy lehet egey béna aki nagyon a földön jár. az meg azért kapja meg a -1-et
van akik nem szólnak hozzá azok lesznek a 0-k
és a nagy haveri körrel rendelkezõ msn-en megbeszélõk akik megadják egymásra a +1-et.

na lenne értelme? persze hogy semmi.

sztem le kéne akadni errõl az egészrõl és ha valaki 2 postot is ír egy nap, nem rögtön rámondani hogy postvadász mert elég gyerekes dolog ám ez
vagy legyen kikapcsolva vagy ne érdekeljen senkit.

#43570
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás


egymás értékelése meg müxik, ha ÉRTELMES emberek csinálják ÉRTELMESEN. ;)

haha..nézd meg, hogy egy-egy témában milyen értelmes vita szokott itt kialakulni(magamat is beleértve néha),akkor megkérdõjelezem a fenit 2 kiemelt szót..:)
Van állásom...:bananadan

#43571
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
al: erre csak ismételni tudom magam :rolleyes:

egymás értékelése meg müxik, ha ÉRTELMES emberek csinálják ÉRTELMESEN. ;)


oliver: anniyra nem kellene bonyolítani, mert megint csinálhatom a értékelés for dummies képeket :D

#43572
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szerintem szélesítsétek a skálát! Mondjuk -2 tõl +2 ig. Így nem lenne annyira sok megegyezõ pontszám!

#43573
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szerintem semmi ertelme, ugyis puncsolas lesz. Majd csak lestek amikor valami luzerfeju ott all sok-sok pontocskaval mert a haverok szerint jo fej. De kulonben csak azt hajtogatja, hogy az a jo ami neki van.

al: az értékelések összeadódnak. tehát pl kaptál 100 tagtól +1et 50-tõl -1et akkor te 50es besorolásban vagy


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#43574
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
kislust: szerintem pont ezzel lehetne elérni, hogyha te valamirõl véleményt nyílvánítasz, akkor látszódjon, hogy a többiek szerint te mennyire értesz hozzá. bár ha nem értesz hozzá, akkor minek nyilvánítasz véleményt ;) (analógia, nem rád vonatkozik konkrétan)

egymás értékelése meg müxik, ha ÉRTELMES emberek csinálják ÉRTELMESEN. ;)

al: az értékelések összeadódnak. tehát pl kaptál 100 tagtól +1et 50-tõl -1et akkor te 50es besorolásban vagy (így már árnyaltabb a kép ?)

zorg: erre gondolok, csak komment nélkül. az az apróban se vált be

#43575
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Hoppá! Mindenkinek van egy-azaz egy szavazata?
Mi a franc van? Már itt is kezdõdik a kampányolás?:)
Izgalmasan várom az ígéreteket.

#43576
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Kioszthatom elore is, a forum 70% -1, 20% 0, 10% +1

j: ahogy én láttam (máshol) mindenki adhat mindenki másról EGY azaz EGY darab értékelést -1: hülye mint a segg 0: nem sok vizet zavar +1: übermegakirályisten ergo akinek magasabb az értékelése az a többi fórumozó szerint is fasza gyerek. tehát ha mindneki használja és mondjuk 300-an azt mondják hogy lcs a professzor :D akkor az látható az avatar alatt és az újoncok is tudják hogy hozzáértõ adott tanácsot.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#43577
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
http://www.vbulletin...eputation_intro
http://www.vbulletin...putation_levels
http://www.vbulletin...tation_comments
"In idem flumen bis non descendimus"

#43578
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

És ki értékeli, és hogyan, és ez mennyire mérvadó?

no ez meg a másik, hogy ki a fõ mérvadó, akik értékelhet? met ha egymást értékeljük, az nem biztos, hogy jóra vezet...

endroo: hát ez nézõpont kérdése..de szerintem a tech topicban a legtöbb flém a postvadászok miatt van(avid dh fék..:D)szóval attól, hog yvalaki elég ártas a témában, még nem biztos, hogy megálljí, hogy ne legyen mindenrõl véleménye..

ja, meg a másik: mivel eléggé technikai antitalentum vagyok, ezért nem lenne sok pontom, így az errejáró újjoncok simán hülyének néznek..:D:D
Van állásom...:bananadan

#43579
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
kislust: ha nem hülyeségeket beszél az miért is baj? ha meg hülyeséget beszél, akkor a többiek úgyis lehúzzák az értékelését. hülyeség ellen pedig nincs orvosság

zorg: én csak az újak tisztán látása kedvéért javaslom, mert most is sokan vanank, akiknek mindenhez van véleményük, tanácsokat osztanak a techben, de láthatóan fogalmuk sincs semmirõl. ;)

j: ahogy én láttam (máshol) mindenki adhat mindenki másról EGY azaz EGY darab értékelést -1: hülye mint a segg 0: nem sok vizet zavar +1: übermegakirályisten ergo akinek magasabb az értékelése az a többi fórumozó szerint is fasza gyerek. tehát ha mindneki használja és mondjuk 300-an azt mondják hogy lcs a professzor :D akkor az látható az avatar alatt és az újoncok is tudják hogy hozzáértõ adott tanácsot.

oliver: 12 modi van tehát egy modi max 11-es értékelést kaphat a többitõl ;)

#43580
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
A modik fogják egymást plusszolni!:D