Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2006

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
319 hozzászólás a témában

#261
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
eddig sem volt sose bringás pavilon!
mindig volt egy csomó minden mellette
így lehetett volna most is, csak biztos azt a garázs árát is úgy felvitték már az exposok, hogy már arra sem tellett a nagyekreknek.
kitudja

#262
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás

De ha oda akartak, akkor miert nem oda raktak vegul oket? Vagy ott lesznek most, eldugottan valahol hatul?
Ha nem ott, hanem rendes helyen, akkor nem ertem mitol valtozott meg a dolog. Kevesebb kereskedo lesz kint ezert nekik megis odaadtak a rendes nagy pavilont?


Egyszerûen nem lesz külön bringás pavilon, (csak lett volna valahol eldugva) így néhány forgalmazó bérel magának helyet valahol ahol akar nem lesz külön a bringásokat tömörítõ placc. Szerintem. És ha a legnagyobbak nem jönnek ki gondolok itt a Velo-ra, Biker-ra, akkor aztán olyan mintha nem is lenne bringás kiállítás.

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#263
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Itt nem gondol senki hosszútávra, csak az számít amit ma kap meg vagy vesz el, ezért tartunk ott ahol.


Ha a szerényebb költségvetésõ importõröknél az egyszeri reklám vagy az árukészlet bõvítése, illetve új termékek bevezetése között kell dönteni, gyanítom hogy gazdaságilag az utóbbi variáció tûnik reálisnak.

Vagy egyszerûen csak a távolmaradásukkal fejezik ki, hogy tesznek a szervezõkre...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#264
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
De ha oda akartak, akkor miert nem oda raktak vegul oket? Vagy ott lesznek most, eldugottan valahol hatul?
Ha nem ott, hanem rendes helyen, akkor nem ertem mitol valtozott meg a dolog. Kevesebb kereskedo lesz kint ezert nekik megis odaadtak a rendes nagy pavilont?
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#265
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Én is úgy tudom (biztos forrásból) ahogy Henger kollega, a bringásokat valahova hátra a legeldugottabb kis pavilonocskába akarták rakni. Így aztán nagyon lett volna reklámértéke a dolognak, a kutya nem ment volna odáig. Most nem az amúgy is bringásokra gondolok. Így tuti nem érte volna meg. Megértem õket!

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#266
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hol lehet utánanézni, hogy még milyen sportszerek lesznek kiállítva? Speciel Floorball ütõk érdekelnének.

#267
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Kérdezd meg a fõnököt bent;)
Itt nem gondol senki hosszútávra, csak az számít amit ma kap meg vagy vesz el, ezért tartunk ott ahol.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#268
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
de amíg nem találnak alternatívát nem kellett volna nyelnie mindnek?
mert így nem jó:(

#269
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
hozzátenném, hogy ez nem csak a sport kiállítás sajátja, mert mint belsõs minden kiállításon meghallgathatom a kiállítóktól, hogy "jövõre tuti nem jövünk". hát most betartották :(

#270
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Így hiába mondják, h ez a sportág még gyerekcipõben jár nálunk...
Persze, mert ez egy jó lehetõség lenne, hogy egy átlag ember is megismerkedjen a sportággal, esetleg kedvet kapjon bringávásárláshoz!
De így nem felfelé, hanem lefelé...

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#271
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azért tényleg poén, hogy pl.: a dh versenyeken a felszállítás költségéért cserébe
megmutathatnák a hazai nagykerek a termékeiket. Oda nem jönnek, mert nincs nézettség, meg vásárlóerõ. Ahol lenne nézettség, oda meg azért nem mennek, mert drága. Most miért pont õk csodálkoznak a hazai árképzéseken????
Mellesleg lehet hogy a versenyekre azért nem jönnek, mert a szakadt láncaimat, a rugó nélküli tagokat, a mono nélküli hajtómûveket, a betét nélküli fékeket mind beszórnánk a standjukra, akkor két hétig keresnék egymást.:)

#272
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
én úgy emlékszem pont a fuktor volt aki távolmaradt 1 v. 2 évig nem?

#273
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
mivel a konák miatt nincs értelme 240km-t vonatozni, ezért idén nem megyek.
ez lesz az elsõ alkalom.

istenem, csináljunk mi egy rendes kiállitást :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#274
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Ha voltál a tavalyi autókiállításon akkor láttad, hogy a Porsche Hungária is csak egy kis bódéval volt kint. Ugyanis elmondásuk szerint nekik nem ér meg 100 millát egy ilyen kiállítás. Csak a helypénz ennyi amire jön több tízmilliós egy komplett pavilonkomplexum. A többi komoly cég sem volt kint, akkor miért pont a nagyságrendekkel kisebb forgalmat bonyolító bringaimportõrök törjék magukat. Amíg a szétprivatizált Hungexpo nem vált szemléletet Magyarországon sosem lesznek komoly kiállítások.

mielõtt tévedésbe esnénk soha nem volt olcsóbb
mikor még a számtekben dolgoztam aktívan (8éve kb) akkor is 10 rugó körül volt pro m2, szal nem ujdonság az ilyesmi stand ár....más kérdés hogy kigazdálkodni qrva nehéz

ugyan ez off de a porsénak az volt a baja hogy az autoimportörök szõvetsége (vagy vmi ilyesmi szakszervezet)a tagság ideje alapján osztotta a standokat és mivel õk nem régen léptek be, szarabb helyet kaptak mint ahovo magukat gondolták volna aztán ezen besértõdtek.......hogy a háttérben meg ki baszta a másik anyját az már egy dolog..
on
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#275
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
ja, bocs...én a motorokra gondoltam :)

#276
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Azert ha csinalnak egy kulon kiallitast az kozel sem lesz olyan mint a sport.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#277
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
utóbbi igaz lehet valszeg, hungexpo meg bekaphassa.
faxom, mostanra midnent tönkretesznek? sportsziget, sportkiállítás....:\

#278
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Nem vagyok 100%-ig kompetens, de a barátaimtól tudom:

KTM sem lesz.

Nem elsõsorban a pénzrõl van szó, bár az sem utolsó. Az elmúlt években olyan helypénzeket kellett a Hungexponak kifizetni, melyekbõl már az Erobikeon is kiállíthattunk volna.

A bili akkor borult, amikor idén a kerékpárosokat a többi kiállítástól függetlenül abba a koszfészekbe akarták dugni ahol eddig a lovas-, bringás-, stb. bemutatókat tartották.

Egyébként úgy tudom, hogy a távolmaradó cégeknek március elején lesz egy hiánypótló kiállítása a Camonaban.

#279
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Iden eloszor gondolkozom rajta hogy kimenjek -e. Es szeritnem nem vagyok egyedul, foleg a videkiek torhetik a fejuket...
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#280
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

de ez tényleg idiótaság. kis anyagi fasság miatt nem reklámozzák önmagukat.... fura fura.


Ha voltál a tavalyi autókiállításon akkor láttad, hogy a Porsche Hungária is csak egy kis bódéval volt kint. Ugyanis elmondásuk szerint nekik nem ér meg 100 millát egy ilyen kiállítás. Csak a helypénz ennyi amire jön több tízmilliós egy komplett pavilonkomplexum. A többi komoly cég sem volt kint, akkor miért pont a nagyságrendekkel kisebb forgalmat bonyolító bringaimportõrök törjék magukat. Amíg a szétprivatizált Hungexpo nem vált szemléletet Magyarországon sosem lesznek komoly kiállítások.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]