Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#121
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

én ilyet vennék:

 

http://www.uvex.hu/U...d_223_menu_id=5


__________________

#122
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Ez 2013-as és 35 ezer.
Mert ennyiért kapsz már Troy Lee-t, ha kifogod akcióban.

Vagy most jön az, hogy amiről szó van, az használt, 10 ezer, és cseréli kormányszalagra?
  • Magoo és I3aI3 kedveli ezt

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#123
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Bukó vásárlás:

 

http://bikemag.hu/sh...-enduro-fejvedo vélemény? Elvileg a legjobb Casco bukó, meg eléggé vonzó a 3 éves csere garancia is


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#124
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás
Megmurdelt az egy terás barracudam, közem 3 évet pörgettem, talán túl sokat is... Nade picsába már, 800 gigányi kínkeserves gyűjtögetés huss.
#majdleszeccekulsovinyobackupnak

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#125
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Ez egy ááálat!!!!!

 

??? !!! Ööööö....


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#126
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Hát a kurva anyja sztem.


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#127
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

??? !!! Ööööö....


  • Chicken és bucibeka kedveli ezt
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#128
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Ez nagyon jól esett, kössz faszik!
  • filmes kedveli ezt

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#129
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

HoppáBéjbe!


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#130
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

/saved


  • Shoshi kedveli ezt

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#131
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

http://videa.hu/vide...Q?start=139.343


  • Shoshi kedveli ezt
__________________

#132
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

erotic-girls-ass-sexy-2209903.gif


  • Chicken és bucibeka kedveli ezt
__________________

#133
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
A kerékpár egy művészet...!😃
Nem megy mindenkinek egyformán!😃😃
  • bucibeka kedveli ezt

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#134
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Szerintem ne várj gyors eredményt a beállításokkal.
Az egy művészet :D .

Sőt kell egy "normális" kormány..szép ez az ITM de Orfűre lekanyarodó rázós aszfalton, vagy kiállva sprinteléskor van 1-2-3cm csavarása és ez elég félelmetes :)

 

Ellenben az Ultegra kar szép .)


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#135
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Szerintem ne várj gyors eredményt a beállításokkal.
Az egy művészet :D .
  • albertfish és mozsafsik kedveli ezt

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#136
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

szerintem felejtsd el az alsófogást. fékkaron támaszkodva kényelmesen el lehet lófrálni.

el lófrálni el lehet, de érdemben haladni nem lehet..akkora különbség van, hogy pl lefelé gurulva ha "felfogok" fékezni sem kell kanyar előtt

 

Nem kell valakinek egy pár  mavic crossride kerék


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#137
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Visszateszem ma a 32-est, holnap megyek egy ugyan ilyen kört, kb ugyan ilyen feltételekkel, meglátom milyen lesz. 

Az a baj, hogy egyszerre cseréltem, pedált, nyerget, kormányt.. Most lehet sakkozni mi a ludas.

Előrenézés az szinte tuti, mert alsó fogásban a gumit látom max, ha nem nézek erőltetve előre :D

szerintem felejtsd el az alsófogást. fékkaron támaszkodva kényelmesen el lehet lófrálni.



#138
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Nekem van elvileg egy 36-os Truvativ tányérom. Köztes megoldásnak nem érdekel?

 

A nyakad szerintem a szokatlan, vagy rossz pozíciótól van, nagyon felfelé kell nézned.

A lábfej zsibbadás meg lehet a szoros cipőtől, vagy akár rossz helyen nyomod a pedált. Esetleg a nyereg is közrejátszhat.

 

Visszateszem ma a 32-est, holnap megyek egy ugyan ilyen kört, kb ugyan ilyen feltételekkel, meglátom milyen lesz. 

Az a baj, hogy egyszerre cseréltem, pedált, nyerget, kormányt.. Most lehet sakkozni mi a ludas.

Előrenézés az szinte tuti, mert alsó fogásban a gumit látom max, ha nem nézek erőltetve előre :D


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#139
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Nekem van elvileg egy 36-os Truvativ tányérom. Köztes megoldásnak nem érdekel?

 

A nyakad szerintem a szokatlan, vagy rossz pozíciótól van, nagyon felfelé kell nézned.

A lábfej zsibbadás meg lehet a szoros cipőtől, vagy akár rossz helyen nyomod a pedált. Esetleg a nyereg is közrejátszhat.

 

Átpakoltam az outis kormányt a Trek-re, mentem is vele, egy klasszikus önszopató kört, még az spd-s eldőlés hiányzott.

Kezdtem azzal, hogy a városban használt 32-es tányért lecseréltem egy 40es saintre, ami tök fasza, csak a hunyadin alíg kúsztam fel.

Na ha már felmentem -persz se víz se kaja- akkor mondom elmegyek remetéig, mivel bejött a suhanási - halál félelmem volt 50 körül a virsli kerekeken- mentem tovább Orfűre - Ribacz Peti autója nagyon szép - hát a haza volt az igazán rosz :D

 

Konklúzió:

 

Nem vagyok elég erős a 40/ 11-28-hoz, most pakolhatom vissza a 32-es tányért - azzal meg pörgethetek mint a mókus-

Valmiért zsibbad a bal lábfejem - Ötlet?!

A nyakam iszonyat begörcsöl, ez miért van?

Illetve a kormány dőlése ha kényelmes, alig érem el a fékkarokat alsóbb fogásból - erre van valami outis beállítás 1x1 ?

 

https://www.strava.c...ities/350305063 -ez volt a kör amúgy


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#140
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Átpakoltam az outis kormányt a Trek-re, mentem is vele, egy klasszikus önszopató kört, még az spd-s eldőlés hiányzott.

Kezdtem azzal, hogy a városban használt 32-es tányért lecseréltem egy 40es saintre, ami tök fasza, csak a hunyadin alíg kúsztam fel.

Na ha már felmentem -persz se víz se kaja- akkor mondom elmegyek remetéig, mivel bejött a suhanási - halál félelmem volt 50 körül a virsli kerekeken- mentem tovább Orfűre - Ribacz Peti autója nagyon szép - hát a haza volt az igazán rosz :D

 

Konklúzió:

 

Nem vagyok elég erős a 40/ 11-28-hoz, most pakolhatom vissza a 32-es tányért - azzal meg pörgethetek mint a mókus-

Valmiért zsibbad a bal lábfejem - Ötlet?!

A nyakam iszonyat begörcsöl, ez miért van?

Illetve a kormány dőlése ha kényelmes, alig érem el a fékkarokat alsóbb fogásból - erre van valami outis beállítás 1x1 ?

 

https://www.strava.c...ities/350305063 -ez volt a kör amúgy


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!