Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#1301
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Soulseek még mindig királyság.


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1302
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás
Apropó! Holnap 4 körül indulok lámpázni!

Szerintem olyan tájt leszek s Széchenyi tér környékén!

Tutifixhétszentség! Hacsak jarasképtelen nem leszek addig!

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1303
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Apropó rendőr. ...!
Szombaton tekercs után szépen leigszoltattak, átnézték a bringákat...miegymás!
Prizma , lámpa csengő....
Renszres lesz decemberig!
De rendesek voltak! :)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1304
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Sziasztok!A Mecsekben merre érdemes bringázni? Szép, érdekes helyek, jó ösvények érdekelnek elsősorban,  Jártam már pár helyen de biztos vagyok benne, vannak itt tapasztaltabbak e téren.

szia! a Mecsekben mindenfelé érdemes tekerni:) kicsit szűkítve: a városból leghamarabb a Misina-Tubesek vonalra jutsz föl, ott gyakorlatilag bármelyik ösvényt választva élvezetesen le tudsz jutni. ha több időd van, érdemes ellátogatni az Éger-völgy - Jakab-hegy területre(én ezt a részt preferálom). ha van esetleg térképed, az sokat segít. mikor Pécsre kerültem, csak egyedül mentem és csak térkép szerint, élveztem a fölfedezést, javaslom neked is. vagy ha van lámpád(nem a kis szilikon izékre gondolok, amiket a kormányra rögzítve éppen nem büntet meg a rendőr), akkor jöhetsz velünk/velem estit is. 

nomeg van kérdés is: mekkorát mennél és mikor? mennyi időd van? mivel mész?(najó, ez másodlagos dolog, mindenki azzal csapatja, amije van; viszont egy-két helyen egy kevésbé kifinomult géppel nem lesz annyira őszinte a mosolyod).


  • Chicken kedveli ezt

#1305
Jersey90

Jersey90

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Sziasztok!A Mecsekben merre érdemes bringázni? Szép, érdekes helyek, jó ösvények érdekelnek elsősorban,  Jártam már pár helyen de biztos vagyok benne, vannak itt tapasztaltabbak e téren.



#1306
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Nekem tegnap feltörte a tarcsigatya a sejhajom!  Mai az kuka, de kedden-szerdán esti lámpás menetet tervezek!


  • mozsafsik kedveli ezt

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1307
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs

Benne vagyok, csak szóljatok időben, hogy mikor. Azt se bánnám ha valaki felhívna ha van időpontunk.


  • mozsafsik kedveli ezt

#1308
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
Menjunl lampasat!

#1309
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Köszi skacok, de nekem a du televan....lámpáat megyek csak! :)
Jó tekercset! :)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1310
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs

S vajh', kő-é pilács?



#1311
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs
Én benne vagyok. Egyeztessünk. Többi jómadár? Gabesz tudom hogy tervezett, pancsi megfelel?

#1312
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
Ebben a fasza idoben nem baszakodnek az orkok kozott a tettyen, meg ugye en inkabb a jakabot preferelom. Ket ora alatt meg lehet jarni tecatol egy jo panoramat, szoval hajra, legyen mar sporterteke, hamar kimozdulunk. Btw mi gyalogoltunk a Kelet Mecsekben, fasza volt. Szoval holnap panorama? Vagy katonabogarbol papucsbogarak lettunk? :D
  • Shoshi és bucibeka kedveli ezt

#1313
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs

Negyed 3 Tettye tekerés! :)

Akko ezé hívtá akko. Utána próbáltalak visszahívni,de nem értelek el. Épp akkor érkeztem meg én a tekerésből. Ha vasárnap is mennénk, akkor hajlandó lennék csapódni :) Amúgy zsír a pálya. :)



#1314
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás
Mi más lett volna, mint Suzukis!

Hát nem unatkozunk mostanában, letört a nagy fa, azt is ki kellett vágni, meg a régi cserkófa kiásása, most meg ez...

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1315
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Negyed 3 Tettye tekerés! :)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1316
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

hát ez szar ügy. a biztosító fizeti mondjuk, de nektek lesz vele egy csomó meló és nyűg...

pedig ott lefelé szokás bemenni a külső íven lévő ház udvarába, legalábbis ott már többször láttam olyat.

de ez így elég nagy rutintalanságra utal. suzukis volt?

 

 

a héten azt mondta a doki, hogy óvatosan elkezdhetek terhelni, meg majd bringázni lájtosba, betonon. szóval ennek örömére 3 nap ellipszis trénerezés után ma végre felmentem lapisig, aztán remete rét, majd tornapálya. úgy gondoltam ezek elég lájtos erdei utak, egy-két aszfaltos úttal egyenértékű minőségűek :-) szóval télleg csak óvatosba nyomtan, de nagyonnagyon jól esett. helyre állt a világ rendje :-)


  • mozsafsik és filmes kedveli ezt
__________________

#1317
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás
Van egy 40es tábla, de csak tájékoztó jellegű!

Nem tudom, hova volt a rohanás, de mazlija volt a csajnak, hogy nem voltam itthon, mer' elástam volna anyírfa alá!

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1318
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Ja, hát az egy nagyon veszélyes útszakasz, olyan gyorsan lehet arrafelé menni, hogy csak na! Még Magoo is elesett valahol Nagykozár és Újhegy között bringával részegen, amikor lement az útról és megijedt, gyorsan arca esett, nehogy nagyobb baj legyen...

Ott nem valami 30as, meg 40es korlátozás van? A körmöshöz sietett, vagy egy gyors dauerra ment? Esetleg kiakadt, hogy facebook chaten mit írtak neki?


  • mozsafsik kedveli ezt
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1319
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Nagykozár felől jött, lement az útról, megijedt, elrántotta a kormányt, aztán puffff!!!!!


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1320
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Egy béna p!na beugratott a kocsijával az udvarba! Kicsapta a kerítést, 4-5 tuját a sövényből, meg betonoszlopot stb.

Csillapíthatatlannak érzem a haragot, ami fortyog bennem!!!!!

Holnapot nem tudom!

B+! hogy a picsába?