Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#60341
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Zsolo, nekem se válaszol már egy ideje! Nemtom éppen mivel foglalkozik, de azért jó lenne egy másik kontakt is! De mi is ez a sípálya dolog?

És az mi, hogy szept 16-17-én Pécsett DH lesz és a Zap emailcíme van megadva kontaktnak? Errõl lehet má' tudni, hogy mit takar pontosan?

(Szorri ma ilyen kérdezõs napom van)


#60342
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
***Lenne egy olyan kérdésem, hogy hol tudnék cr-mo vázra tárcsaszemeket heggesztetni!Sürgõs***


Kozármisleny --Hofekker, de én bereszeltem magamnak, õ csak heggesztette.

Shosh: hazaugrottam

#60343
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Sziasztok!



Lenne egy olyan kérdésem, hogy hol tudnék cr-mo vázra tárcsaszemeket heggesztetni!Sürgõs
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#60344
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Száx Bazsának említettem a sípályás projektet. És csákányos felvonót szeretnének. És frászt kapnak, mert az MTB-sek összetúrják a sípályát! De megnyugtattam!

A Világ összes többi országában valszeg örülnének a plussz bevételnek. Esetleg meg lehetne beszélni a Bogarakkal hogy síszezon elõtt kicsit rendberakják. Valamit valamiért alapon...

(BTW nem csak a mobilját nem veszi fel de mailre sem válaszol :/)

#60345
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás

FAHELY, Zap:
Hazaugrok, ha esetleg rendben van a mai tekerés, akkor írjatok egy sms-t legyetek kedvesek négyig!
Legkésõbb sztem 17:00 körül kellene indulni a toronytól! Elõbb jobb lenne.



1ennlõre úgy néz ki, hogy le tudok lépni kb fél 4 kor. Azaz 4-re ott tudok lenni nálad...remélem

#60346
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Mag, ezt elfelejtettem neked tegnap belinkelni a szarós sztoridra:

http://img.tar.hu/ma...e2/19354422.jpg

És akkor milyen telót veszel?


:D:D:D

telót még nem döntöttem el, de az állíthatóság miatt a pikera talán jobban hajlok, talán még sörmen, de sokan mondják manitoura, hogy a belseje agyon van variálva. mondjuk ilyen szempontból marzo a legjobb, az sokkal 1szerûbb. majd meglátjuk, hogy mi lesz egyáltalán és mennyiért. csak l1en már.

na léptem.

#60347
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hi

akokr lesz négykor valami??

Gabesz,hozzád meg még ma be kéne ugranom...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60348
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Na lassan lelépek, és dolgozgatok kicsit otthon is...

Mettyú:
Találkoztam KisSzáxszal, és mondtam neki, hogy szerinted nem veszi fel a mobilt (nem is veszi). Aszonta Te csak ne beszélj:D!

FAHELY, Zap:
Hazaugrok, ha esetleg rendben van a mai tekerés, akkor írjatok egy sms-t legyetek kedvesek négyig!
Legkésõbb sztem 17:00 körül kellene indulni a toronytól! Elõbb jobb lenne!

Zsolo:
Száx Bazsának említettem a sípályás projektet. És csákányos felvonót szeretnének. És frászt kapnak, mert az MTB-sek összetúrják a sípályát! De megnyugtattam!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60349
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

nekem most hül a kajám, jól megégette a nyelvemet. tanár elõtt beugrom pedálba, kész az elsõ kerekem: novatec átütõs, sun rims single felni + sapim


Mag, ezt elfelejtettem neked tegnap belinkelni a szarós sztoridra:

http://img.tar.hu/ma...e2/19354422.jpg

És akkor milyen telót veszel?


#60350
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
nekem most hül a kajám, jól megégette a nyelvemet. tanár elõtt beugrom pedálba, kész az elsõ kerekem: novatec átütõs, sun rims single felni + sapim

#60351
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nekem is mindjárt bööö... 1 nagy tányért székelykáposzta egy egész kisdobozos tejföllel és 3 kiflivel, meg egy banánkarikás csokipuding cucc, 1000 sok tejszínhabbal... :D Kitört a 3. világháború a gyomromba... Szép lesz fölfelé. Mozdulni sem bírok...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60352
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
de jó nektek, én meg m1ek elektro tanárhoz bö...:puke:

#60353
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás

Zapat, Gabesz, lehet, hogy jön Obi, meg én.

Ráérsz holnap délután heftülni kicsit???


Ki az OBI (áruház?)?

Sajna, holnap Napkin+Skoda.

Amúgy meg mennyetek 4-ig dolgozni!!!!Feltöltött kép

#60354
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Aha, most kezdi a rehabot. Még nem megy túl jól, meg elég puritán gépet dobott össze, de így az elején bõven jó neki...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60355
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Obi? Na mi van a csákóval? Meggyógyult már a térde?
Irigyellek titeket pöcsök!


#60356
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Zapat, Gabesz, lehet, hogy jön Obi, meg én.

Ráérsz holnap délután heftülni kicsit???

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60357
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
quote/Mellesleg fél 3 Pálosok, ha valkit érdekel/quote

Ki lesz ott akkor?

#60358
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hát ma kedvenc tanár uram 3X45 percet egybe húzott le. Ki is fingott az agyam. Úgyhogy most még kis dolog, aztán menés föl szellõztetni! ;)

Mellesleg fél 3 Pálosok, ha valkit érdekel...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60359
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Ja ja mert itt minden az utolsó utáni pillanatban derül ki, sajna.

Harkányban is finom borok voltak szombaton, és ott is van POLGÁR pince, érdekes nem? :-)))

#60360
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Akkor még egyeztetés!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.