Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#60281
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Oh, látom te igazi ínyenc vagy, válogatott alapanyagokból készült dolgokat eszel... :D

#60282
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Nagybaracskai csirkecomb? És az jó? Nekem nem sikerült jól a csirke, nem járta át a pác rendesen sajnos.. :(

Legalább olyan jó, mint a csátaljai ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60283
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Anyatej vazze! Csak nem ma... Kééééész...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60284
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
tOJÁSOS sonkatekercs füstölt lazaccal (na ezt nem itt ettem, a pontosításért)

#60285
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Sült kacsacomb, rízs, saláták. HA már ti is belehúztatok...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60286
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Nagybaracskai csirkecomb? És az jó? Nekem nem sikerült jól a csirke, nem járta át a pác rendesen sajnos.. :(

#60287
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Afene, miért nem megy a gyorsválasz?
Na mindegy.
Én nagybaracskai csirkecombot ettem, génkezelt jóasszony burgonyával, meg dél-amerikai paradicsomból salátát. Most iszok hidrogénezett növényi zsírt tartalmazó italporból készült kávé ízû koffeintartalmú italt. Melegen.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60288
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
kaja én is--mennyen mindenki kajálni!!!

#60289
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Nah, én kéremszépen pestoban pácolt, majd kisütött H5N1-es csirkét reszelt sajttal, mellé zöldsalátával turbózott zacskós rizst. No, há' ennyi lenne.

És nem lépek sehová mer' fél6ig tart a munkaidõm, és ez sajnos kötelezõ.. :D

#60290
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
LÓ étvágyat!

Én is lépek kajálni, de nem részletezem, hogy mit, még a desszertet sem írom le, elvégre nem vagyok én Kokk! Bruha-ha-ha!

Give me some iced-tea from long Island!


#60291
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Fáradt vagyok.

A mai ride törölve. Vissza kell mennem a suliba 2-re és 5-kor szavbadulok csak. :(

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60292
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Köszönjük a kórképet, így ebéd elõtt..


jóétvágyat farkaskoma ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60293
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Köszönjük a kórképet, így ebéd elõtt..

Nem kaptunk be vírust, én személy szerint csak ma reggel egy szendvicset.

MINDEN törik. Hihetetlen, hogy ennyi okos ember között még nem jöttetek rá, hogy a legjobb a szobátok biztonságában átvészelni ezt az életet, bár ott a veszély, hogy leszakad a plafon. A szabad ég alatt meg a természet ereje tépáz titeket.. Ehh.. sehogyse jó. Ráadásul ezek a geci telógyártók meg csak ilyen bonyolult dolgokat csinálnak. Egyébként gyárilag mindegyikben van egy mikrochip, ami ha lejárt a garancia, akkor egy bonyolult program segítségével átcnc-zi, és megvariálja a teló belsejét, és összetöri a mozgó részeket, sõt! még egy beépített fingpatront is eldurrant. Ez tök igaz. Haver mesélte.

#60294
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
jóreggelt

ti nem kaptatok be vírust? akko cseszétek meg..
tegnap volt minden csudajó..
láz, fejfájás, szédülés, hányás, hígfosás..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60295
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Csak vigyázz vele, mert endúró, és nem Marzocchi vagy RockShox, de az is törik!!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60296
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás

Áhh, túl bonyolult a belseje... meg törik is:D!


Ja, hallottam egy srácról, neki a haverja mesélte egy havarjáról aki látott már Nixont törve, hogy szarok...:)
Azért csak kipróbálom!

Give me some iced-tea from long Island!


#60297
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

A Nixonom egyszerûen Wunder!

Áhh, túl bonyolult a belseje... meg törik is:D!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60298
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hát, pölö szerdán és csütörtökön reggeltõl sokáig vagyok. Bár így a szerda sörház után necces a csütörtök, de inkább 3 napom legyen tele, mint most, hogy amiket még föl kell venni, az hétfõ reggel, meg kedd reggel, aztán 4 óra szünet és délután, meg pénteken délután egy... Ennek semmi értelme. Minden napomat elkúrja, széthúzza és õk kényszerítenek rá, hogy ne járjak be. :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60299
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Nagyon szar ez az órafelvételesdi... Mindenki mást vesz fel, senki nem tud semmilyen óráról semmit, az összes a lehetõ legszarabb idõpontban van. Vááá...



Ez a legjobb az egészben.. nekem mindig így volt :) egyébként van olyan elõadás egyáltalán, ami jó idõpontban van??? :D

#60300
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Eleje. :D

Nagyon szar ez az órafelvételesdi... Mindenki mást vesz fel, senki nem tud semmilyen óráról semmit, az összes a lehetõ legszarabb idõpontban van. Vááá...

Wuff: LOL!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D