Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#41
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Ez a Speci tök faxa.
Szólj ha eladod 😊!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#42
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Kissé kihalt a csoport nem? :D

 

Sehol se találok súlyadatokat a vázamról és mióta összeraktam azóta esik :D Most belőttem az enduró alá kicsivel 2,820 kilóra..ami ha midnent jól mértem azt jeletni hogy 12,41 kg lett az egész 

szerintem ilyen 2400 valamennyi plusz a tag. de ha lesz időm túrok neked a fritz újságból pontos adatot.


  • albertfish kedveli ezt
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#43
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

lőjjélmán képet róla. de rendeset, legalább a kanapéra rakd föl :D

 

https://www.dropbox....4.22-1.jpg?dl=0

https://www.dropbox.....34.13.jpg?dl=0

No egyszer így

 

Ma meg már így

https://www.dropbox.....06.58.jpg?dl=0

 

 

Első tapasztalat, hogy nagyon örülök hogy nem L-es vettem, mert ez is épp jó, bár S-es méret! A dropper post hiányzik, de azt vásárlásnál inkább kivontuk az árból..a KS meg 31,9 volt....nagyon fura az egész elsőre mert a Transalpes egy AM/Maraton bringa volt, magas hosszú, meredekebb szögekkel. Ez nem magas de hosszú, ellenben rövidebb láncvillával mint a Commencal vázam..iszonyatosan nagyon durván fordul, az fsr meg az autosag tag miatt folyamat azt figyelgettem nincs-e defektem...Bár végül csak addig eresztgettem a nyomást hogy elszisszent a gumi a csikicsuki pályán..remek sétám volt hazáig..telópumpával 131 fúját számoltam és még mindig szinte felnin volt...most hiába fújok bele kompresszorral leereszt.. :/ 

 

Az Ergon markolat érdekes, bár egyenlőre nem éreztem különbséget ha fordítva raktam fel akkor se..Bár most annyi mindenre kellett figyelni hogy passz..

A váz-villa nagyon durván együtt mozog, pedig elöl a legkeményebb rugesz van.

 

XTR váltás maradt, nyilván hibátlan, a fék az nekem egy hatalmas para volt mindíg is, az előző Code,Saint,XTR semmit nem fogott, ez most valahogy a sok  tárcsa alá rakós 0,1mm alátétekből kellett 3 és azonnal harap. Az icetech betét-tárcsa együtt nagyon vad, ezen a mostani sáros pályán simán állóra fékezem az első kereket..most örülök hogy nem Saintet vettem :D

 

Nyeregcső majd egyszer ha kifogok valami jóáron akkor cserés, addig imbuszozok..nem vész amúgy ,de 2,5év liftezés után fura...

Stucniból kipróbálnék egy 60mm-st csak érdekesség képpen, bár ez is jó egyenlőre..

 

Karbon nyereg egy átok, de betétes gatyával jó ha úgy nézem, DE 88g :)

 

Váz hiper merev, legalábbis érzésre sokat számít a 9mm gyorszár után a 142*12mm. Esetleg a ZTR Flow kerekeket lehetne átfűzetni a 2-1.8-2mm küllők azért lehet hogy nem 96kg ra van méretezve /115kg a limit :D /... de 1725g az egész szett..aminél könnyebbet ilyen merevség mellett szerintem nem lehet találni ENVE alatt.

 

 

Hirtelen ennyi, eléggé kurvára vigyorogtam bringa közbe..rég volt ilyen :)


albertfish módosította - 2016. május 16. - 21:41

  • Shoshi kedveli ezt

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#44
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Kissé kihalt a csoport nem? :D

 

Sehol se találok súlyadatokat a vázamról és mióta összeraktam azóta esik :D Most belőttem az enduró alá kicsivel 2,820 kilóra..ami ha midnent jól mértem azt jeletni hogy 12,41 kg lett az egész 

lőjjélmán képet róla. de rendeset, legalább a kanapéra rakd föl :D



#45
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Kissé kihalt a csoport nem? :D

 

Sehol se találok súlyadatokat a vázamról és mióta összeraktam azóta esik :D Most belőttem az enduró alá kicsivel 2,820 kilóra..ami ha midnent jól mértem azt jeletni hogy 12,41 kg lett az egész 


albertfish módosította - 2016. május 12. - 18:56

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#46
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

97795423175.jpg


__________________

#47
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

97795423175.jpg


__________________

#48
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

hétvégi pumpizások szoktak még menni?

 

az a bringám épp megvan még egyben de én főleg hétköznap vagyok

 

Gy.Csabi bringája b+ 1kg val nehezebb mint az enyém, csak épp 6cm vel többet moccan :D


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#49
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás
IMG_20160416_154121.jpg
  • mof kedveli ezt

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#50
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Hát akkor jobbulást Márió!

 

97941731711.jpg


  • albertfish kedveli ezt
__________________

#51
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Bafki, az kurvára nem hangzik jól, vigyázzá magadra akkor most már, cimbora!

jaja amúgy is tervbe volt egy nagyobb pauze gomb nyomás, most ez igy épp kapóra jött


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#52
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás

Bafki, az kurvára nem hangzik jól, vigyázzá magadra akkor most már, cimbora!


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#53
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Kórház téma mi a pék f*sza volt amúgy? Ha publikus persze, és nem egy anális intrúder ragadt beléd.

 

Volt egy lábon kihordott szívrohamom, okát nem tudni, valszeg az "elmúlt 8év" mert január óta viszonylag egészségesen próbálok lenni, 0 junk food, semmi energia ital, alkohol is okosan, realtív sok mozgással..szóval nem tudni mi volt, de durván lefáraszt ha 180as pulzusod van 10órán keresztül.

 

Aztóa itthon, vasárnap már pumpiztam is kicsit, de azért az 5nap fekvés, meg az egész gépreköts nyavaja eléggé kivett belőlem..

 

lényeg hogy rossz pénz meg a többi..szóval megmaradok, épp a székesfővárosba költözéshez szükséges meló keresésbe vagyok nagyon


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#54
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás

Kórház téma mi a pék f*sza volt amúgy? Ha publikus persze, és nem egy anális intrúder ragadt beléd.

 

hát ja..

 

na mindegy random azért jó volt, korház témát kihagytam volna..

 

bringa hiányzik ,de a hétvégi pumizás még azért eléggé lefáraszt 4körnél többet nem tudok menni egybe..


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#55
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

nahát, mekkora itt az aktivitás! :D

hát ja..

 

na mindegy random azért jó volt, korház témát kihagytam volna..

 

bringa hiányzik ,de a hétvégi pumizás még azért eléggé lefáraszt 4körnél többet nem tudok menni egybe..


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#56
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

nahát, mekkora itt az aktivitás! :D


  • albertfish kedveli ezt

#57
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Vagy 2 és fél órát nyomattam ma, és közben többször esett az eső is. Annyira elfáradtam, hogy egy órája ülök itt és egyelőre esélyt se látok arra, hogy felkeljek, a fejem alig tudom tartani. A legnehezebb, amire képes vagyok, az egy sör emelgetése.

 

Megy valaki csüt jó este vagy pénteken Pestre?


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#58
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Boldog Valentiny napot! Khm...

 

sarah-e-evans-fitness-gurls-christian-av


  • Magoo kedveli ezt

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Szerintem teljesen ergonomikus kialakítás, a nagyobb nyomaték, és a térd kímélése érdekében :D

Fura!


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás
3346yb4.jpg

Fura!

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.