Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#1581
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Mária:
Honnan szeded mindig ezt a sok maszlagot? :)
Làttalak ma a kandalóval...szép ...de a Code?! ;)

Holnap eső mentes időben nagyobb tekerés?
:)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1582
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

néztem én is..picit sírtam..

 

télen megy ki a vivid is meg a lyrik is TFtunedelni, csinálnak bele papás enduró tekerős cuccot..

 

X9-et nem próbáltam meg végül, kellet volna kar stb.. hagyam, egyik nap átgurulok vele..

 

deemax ultimate kerékszettel érdemes foglalkozni?

x9-et nem értem. van, nincs, be kell állítani? deemax-et minek? ha dőzs van, várj tavaszig és akkor rendelj hope agyakat, ztr felniket és kész. olyan vagy, mint napközis a csokiboltban, egyből lekapnád az első csokit a polcról, de ha várnál picit, akkor rájönnél, hogy az igazán finom darabok a pult mögött vannak :D 



#1583
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

http://offline.hu/ki...rvlopos-atveres

 

ez azért nagyon aljas


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1584
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

néztem én is..picit sírtam..

 

télen megy ki a vivid is meg a lyrik is TFtunedelni, csinálnak bele papás enduró tekerős cuccot..

 

X9-et nem próbáltam meg végül, kellet volna kar stb.. hagyam, egyik nap átgurulok vele..

 

deemax ultimate kerékszettel érdemes foglalkozni?


Edited by albertfish, 2014. September 12. - 16:54.

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1585
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

faszbukon hirdet egy srác enduro expert evo-t ccdb taggal 250ért. hát, kurvára szép az a váz! Bab, csapj le rá :D

Ha nem ClimbSwitches én hagynám a p*ba. Akármilyen fancy is. Az FSR-t zárni kell, ha tekerni is akarod. Hacsak nem szeretsz hintázni. Vagy "csakapark".



#1586
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

faszbukon hirdet egy srác enduro expert evo-t ccdb taggal 250ért. hát, kurvára szép az a váz! Bab, csapj le rá :D


  • albertfish likes this

#1587
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

áh, a mieink teljesen átlagos nevekkel vannak. ami viszont basz, az az egy osztályon belül kb 5 Jovánovics, Mitrovics, stb.. mikor javítok, excelbe csinálok 6-7 sort azonos vezetéknevekkel. törölni így is gyorsabb, mint egyesével beírogatni. 


  • albertfish likes this

#1588
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

1000_8877_20140907_232306.jpg

Mof, fotozz már egy naplót Te is .)


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1589
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

joo idő lesz,mert nem ér ide a rugóm .)

 

ez a szín is tetszikkk


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1590
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

Sámánok! Csinájjatok jó időt, megyek haza, akar bringaaaa!

szóval sarazni szeretnél?


  • Shoshi likes this

#1591
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts

Sámánok! Csinájjatok jó időt, megyek haza, akar bringaaaa!


  • Napkin 001 likes this

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1592
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

http://www.2k2bt.com...e-candy-vol-43/

 

az eső miatt

 

kéne valami normáls, nem ormótlan sárvédő..


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1593
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts
Milyen volt az első nap, Dus?

Az a büdös helyzet, hogy kiraktam csajomat.

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1594
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

Hát ahogy az időjárást nézem se Semmering, se Maribor. Pedig a lucskos augusztus után bíztam a vénasszonyok nyarában. Az idei nyár nem a kerékpár sporté volt :(



#1595
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

nem vennék 10e ft ért rugót

 

450/216os tagra. asszem 450*2,5


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1596
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

nem-e? http://www.tftuned.c...25-stroke/p2910



#1597
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Mekkora rugó kell?

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1598
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

párhuzamos varázslat helyett egy pár single digit-et vadássz. kevesebb alkatrész=kisebb nyűg. nagybringád hogy áll?

úgy áll, hogy nem lehet kapni rugót a vividre...egyenlőre azt vadászom...


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1599
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

párhuzamos varázslat helyett egy pár single digit-et vadássz. kevesebb alkatrész=kisebb nyűg. nagybringád hogy áll?



#1600
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

Sztem 29-es kerekekkel az XL-es vázú Badboy elég tré lenne(=magas). Főleg neked.

 

Lidlis/Aldis cuccokat szeressük. Általában olcsón jó.

igen ettől kicsit tartok, hogy túl nagy lenne..igazából inkább csak kíváncsi vagyok..


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!