Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#1281
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Az idő mondjon le! :(

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1282
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
Fel ketto korul ott alldogaltunk ketten/harman, szoval ja. Voltunk tecanal. Onnan Jakab-hegy Farkasforras fele, Zsongorko, en legurultam Sasfeszek fele a Panoramara, tobbiek a zold savon(aka: vorosferi) jottek, aztan ahol a zold talalkozik a piros savval, ott bevarrtuk egymast. Egyutt meg Patacs fele mentunk.

#1283
Jersey90

Jersey90

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts

holnap egy körüli indulással mennénk valamit Mettyúval. viszont én ma bebaszok picit a fruttikon. 

ez egy fölhívás btw.

ti voltatok ma tecánál?



#1284
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Ma sikeresen kerítésrestauráltam! Kirándulás holnap, romantikus kettesben!


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1285
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
Horgaszni mesz? :D
  • mozsafsik likes this

#1286
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

Civilizáción kívül leszek szombaton :) Remélem mobilon sem értek el. ;)

 

Vasárnap du viszont adnék vmit!


  • mozsafsik likes this

#1287
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

holnap egy körüli indulással mennénk valamit Mettyúval. viszont én ma bebaszok picit a fruttikon. 

ez egy fölhívás btw.



#1288
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

Cserkút alatt lakom, egy köpésre van az erdő. Sajna általában egyedül járok hétvégente. Hétköznap kisebb kör beleférhet. Igazából azt hittem van valami bevált útvonalatok ahol viszonylag könnyen fel lehet jutni, és kellemeset lehet gurulni úgy hogy közben nem a világ végén lyukadok ki. Amúgy Reign x-em van 66 al meg 8 sebességgel, nem hipermodern űrtechnika de eddig tökéletesen kiszolgált bármerre mentem.  Szorgos kínai kezeknek hála, lett egy  Solarstorm x2 lámpám is amit ki is próbálnék valamikor. Általában 30- 50 km elég szokott lenni...

 

Patacsról fel szoktam menni aszfalton Teca- Remete rét, onnan már lehet erődben fel Lapisra (asszem zöld háromszög), lapisi elágnál fel erdőben Rotary ösvényre, onnan fel lehet menni akár Kis Tubesre. Lezúzol toronynál (most piros háromszög asszem), Mandulásnál lyukadsz ki, onnan áttekersz állatkertig, majd a kereszteződésnél (vagy továbbmész aszfalton Dömör Kapu fele és a sorompónál) be tudsz menni és kétfele is kilyukadsz Tettyén. Mókás.

 

Remetéről fel tudsz menni Vörös hegyre is, Patacsimező és Égervölgyig le.

 

Aztán a Pázmány Péter sulinál fel tudsz menni az utcákon akár Égertetőre (az útóbbit elég csúnyán kimosta az eső, már nem olyan jó), akár tovább Jakabhegyre. (bár ha belegondolok ezt is jól elintézte az időjárás)

 

Ezek nem túl hosszú körök. Ilyen időszakban sajnos nehéz összehozni a csapatos tekerést (nekem egyénileg is kész megváltás eljutni), könnyebb lenne ha valaki elmutogatná a nyomokat. Nem tudom mekkora a helyismereted.


  • Jersey90 likes this

#1289
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,265 posts

Úgy néz ki a síelés meg lesz mentve idei szezonra: http://www.sielok.hu...eg-a-siterepet/

 

Ez elég jó hír!



#1290
Jersey90

Jersey90

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts

szia! a Mecsekben mindenfelé érdemes tekerni:) kicsit szűkítve: a városból leghamarabb a Misina-Tubesek vonalra jutsz föl, ott gyakorlatilag bármelyik ösvényt választva élvezetesen le tudsz jutni. ha több időd van, érdemes ellátogatni az Éger-völgy - Jakab-hegy területre(én ezt a részt preferálom). ha van esetleg térképed, az sokat segít. mikor Pécsre kerültem, csak egyedül mentem és csak térkép szerint, élveztem a fölfedezést, javaslom neked is. vagy ha van lámpád(nem a kis szilikon izékre gondolok, amiket a kormányra rögzítve éppen nem büntet meg a rendőr), akkor jöhetsz velünk/velem estit is. 

nomeg van kérdés is: mekkorát mennél és mikor? mennyi időd van? mivel mész?(najó, ez másodlagos dolog, mindenki azzal csapatja, amije van; viszont egy-két helyen egy kevésbé kifinomult géppel nem lesz annyira őszinte a mosolyod).

Cserkút alatt lakom, egy köpésre van az erdő. Sajna általában egyedül járok hétvégente. Hétköznap kisebb kör beleférhet. Igazából azt hittem van valami bevált útvonalatok ahol viszonylag könnyen fel lehet jutni, és kellemeset lehet gurulni úgy hogy közben nem a világ végén lyukadok ki. Amúgy Reign x-em van 66 al meg 8 sebességgel, nem hipermodern űrtechnika de eddig tökéletesen kiszolgált bármerre mentem.  Szorgos kínai kezeknek hála, lett egy  Solarstorm x2 lámpám is amit ki is próbálnék valamikor. Általában 30- 50 km elég szokott lenni...



#1291
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
100 szor mondtam az öltönyös tekerést megy miegymást....:)

Edited by mozsafsik, 2014. November 12. - 22:42.

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1292
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Azér' mer' Freiburgban él a bringaÉLET, nálunk meg el van halálozva!


  • mozsafsik likes this

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1293
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

ez vicces:) kár, hogy mi egy rendesen fölöltözöttet sem tudunk összehozni:(



#1294
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

http://enduro-mtb.co...b-freiburg-e-v/


__________________

#1295
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Lassan végre érdemes lesz menni Mariborba:

 

http://static7.bergf...5ff20330bb5.jpg

Úgy néz ki a síelés meg lesz mentve idei szezonra: http://www.sielok.hu...eg-a-siterepet/


  • Chicken likes this

#1296
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
Keson erkeztem haza, este meg Interstellart nezgtunk az Uraniaban. Amit egyebkent kurvara ajanlok.
  • mozsafsik likes this

#1297
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Vasárnap vagyok kora délután! :)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1298
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Pont nem rád gondoltam... De nekem a héten már nem nagyon jön össze! talán hétvége!

Szombaton mondjuk kirándulok a Helgával valahova!


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1299
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Örültem, hogy eljutottam ma edzeni, tejercs nem fért volna bele!
Talán holnap 5 után! :)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1300
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Hát én voltam bringázni! A sok papírsárkány meg még csak nem is reagált!!!!!

Legközelebb meg biztos szólok majd!

Nekem jó vót!
 


  • mozsafsik likes this

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!