Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#60381
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Fugger, igen! Remélem, hogy ezen a hétvégén már össze tudunk valamit egyeztetni! A sárhányó nálam van, 1 dolog kell még hozzá: ilyen rózsa (a fejcsapágy behúzáshozhoz is ezt használják), amit a csõbe beütsz, aztán ahhor szorítod a sínt! Szerintem a Daninak van ilyen elfekvõben, kérj tõle és akkor pikk-pakk feldobjuk!
Kokk, nagyon derék, csak így tovább!


#60382
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Na, úgy döntöttem, hogy idõre bemegyek... Indulok is. :D Csõtök! ;)

Wunder nem ír többet, mert 1111 hozzászólása van és ez most nagyon tetszik neki... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60383
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 posts
Szasztok!

Wunder, pénteken last IC-vel jövök (Wuffal), valami közös program szombat-vasárnap?


Give me some iced-tea from long Island!


#60384
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Vazze, menjetek ma skacok! Me' hétvéggére megint havat és 1-2 fokokat mond! Ki kell használni!
Ez a villányi túra jónal tûnik, ha lesz még szóljatok azt tán becsatlakozás esete forogna fenn!
Kinek van L-es, piros Kona polója, ami nem kell neki? Átveszem egy kisfröccsért!
Márió: Teccett a biciklid meg a Wunderes hasonlatod!


#60385
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Reggelt srákok!


NEkem is nagyon faszás volt a hétvégém. MEg jó, hogy ma este majdnem 7 órát aludtam. :D

Elvileg Gabesszal megyünk ma egyet olyan 2 körül, de még semmi konkrét. Mos bemegyek a suliba és olyan fél 1 körül érek haza. Utána van kis dolgom és aztán akár mehetünk is... De még mikor hazaérek, írok pontosabbat.

Na, szép napot mindenkinek!

ZApat: ma mindenképp leugrok, ha leszel... Thx! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60386
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Guten hétfõ morning!

Isteni volt ez a hétvége (is)! Ennyire kurrva jó idõt!

Szombaton valami olyan böszmülés ült rajtam, hogy csak este hétre tudtam megszabadulni tõle! De akkor végre sikerült, és kitartott jó sokáig!

Tegnap meg akkorát nyomattam, vízben, sárban, olvadó hólében, hókásában, napsütésben... Ma is kellene menni egyet! Valaki?

Na szépséges napot a ridereknek!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60387
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

A Nagy Lófaszt.
Mindenki a T-Com hálóját használja, csak a viszonteladó (kvázi szolgáltató) más. Drávanet, Datanet, Interware, TV-net, tvnetwork, externet, stb. Mind-mind a T-Com ADSL csomagjait adják el.


énis így gondoltam bácsi :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60388
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
A Nagy Lófaszt.
Mindenki a T-Com hálóját használja, csak a viszonteladó (kvázi szolgáltató) más. Drávanet, Datanet, Interware, TV-net, tvnetwork, externet, stb. Mind-mind a T-Com ADSL csomagjait adják el.

Persze kivétel ez alól a nem T-Com szolgáltatási területen élõk, de Pécsen ilyen nincs. Illetve Pécsen most kezd terjedni még az UPC kábelnet (régebben is volt és a Drávanet szolgáltatta). De az megint nem elérhetõ a külvárosi részeken.

Szóval marad valami olyan szolgáltató, aki hajlandó kiboxolni 1 elõfizetõ megfelelõ bekötését is...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60389
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
én datanettel futok.
többiek szerintem T-ököm ösök.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60390
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 posts
Én drávanetet használok, no problémóó;)


#60391
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
szasztok

vmi jó internet szolgáltatót tudnátok ajánlani? csajomnak kell, kb 3 hete rendelte meg a tvnet-tõl, akik most azt mondták, hogy vmi nincs kiépítve, amit a t-com-nak kéne, és hogy azok nem is fogják azt megcsinálni 1 darabig. szal holnap lemondja. most rendelje meg a t-comnál vagy mi? mivel fizikailag rajtuk keresztül jön a kis szolgáltatóké is ezért megtehetik, hogy elõbb a saját ügyfelekét csinálják meg.
hja, amúgy haverom november végén(!!) rendelt a viva-nettõl és még mindig nincs szintén vmi "nincs bekötve" izé miatt internet. nem értem, mi ugyan abban az utcában lakunk, de nekünk kb 3 hét múlva megjött, pedig mi se t-comtól rendeltük hanem tvnetwork-tõl.

#60392
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
voltatok hegyen?!
ezer jó idõ volt ma...

ésss ugy tûnik hogy a Peti belejött a szobatisztaságba!!!

voltnk szkvassolni asszonnal eléggé jó volt...rohadt fárasztó
lenyomott mint Wunder a fost

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60393
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Nyilván. :D

Kihagytam a székelykáposztát és még egy-két dolgot, de inkább nem részletezem... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60394
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
és még kikéred magadnak, amikor csak úgy egyszerûen lemilliomoskölyközünk ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60395
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hát nekem valószínûleg kimarad. Most fogunk kajolni...

2 féle leves
fõtt húsok meggy és kapormártással
körtés-szalonnás és sonkás sajtos sült csirke csomó körettel, mangalica, kacsa
megszámlálhatatlan féle-fajta saláta
csomó desszert
és persze mindenhez a megfelelõ bor

:D

Remélem estére végzünk...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60396
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Módosítom: 14:00 kerékpár-- Mecsek--Mozsafsiknál

#60397
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Pittymallatos COUVE-s jóreggelt.

Köszönöm hát akkor én is az ultrafaszás kiruccanást.
A képek alapján, a végére egészen jól magábaszívta mindenki a kultúrát. Fincsi kultúrát!
Ma 14:00-tól v.mi gyalogtúra?
Az elõbb itt járt nálam a Metty -pont jött a hegyrõl(aki bekapja...) és hát elég dzsuvás volt.

Jóebédhez szól a nóta!!!

#60398
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Nah, hát jó reggelt!

Egészségetekre... ;) Nekem is nagyon bejött. És ahogy ott is megdumáltuk, majdnem minden hétvégén csinálhatnánk egy ilyen "fölpattanunk a vonatra és hajrá" dolgot.

Zapat: olyan 1-ig ráérek. Esetleg fék?! :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60399
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Nebazmeg.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60400
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Hát ez bebaszásmyilag jó volt, de szó szerint!
Villány rulez!
Szóval mikor megyünk Palkonya-Vókány rock&roll túrát?
Javaslom a felszáradt idõt, amikor nem kell a sáros birkaszarban tolni a vasat,..
beeeeeee
csülök jó, de "ez trapistaaaa???" még jobb!
meg minden!
Tényleg! Attis, meg tuningVWman ott volt a mekkdónáldszba.
aztán jövõ hétre talán lesz szerelõnapom.
remélem.
nekiállok képeket felrakni mindjá
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök